LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Federazioen Batzordeak

 

2. “B” ETA  3.  MAILA

 

Presidentea:                           JOSÉ A. JAIROA ALDEKOA Jn

                                              

 

GAZTEAK ETA KADETEAK

 

Presidentea:                           GERARDO DAÑOBEITIA ECHEVARRIA Jn

Presidenteordea:                    JULIO A. FERNANDEZ HERNANDO Jn

Idazkaria:                              JUAN D. FERNANDEZ URCELAY  Jn

Ahozkalariak:                        FRANCISCO ALACID PINILLA Jn

                                               JOSÉ I. AZKUETA GAUBEKA Jn

                                               JAVIER DAÑOBEITIA ETXEBARRIA

                                               ANDRES LOPEZ GARCIA Jn

                                               ARISTOTELES MARCOS RAMOS Jn

                                               JUAN M. MATIAS ZARRAGA Jn

                                               IÑAKI ZORROZUA MADARIAGA Jn

 

EMAKUMEEN FUTBOLA

 

                                               JOSEBA GAMBOA DELGADO Jn

                                               Mª LOURDES ZORROZUA MADARIAGA And.

 

ESKOLA FUTBOLA

 

Presidentea:                           JOSÉ A. LABRADOR MONTERO Jn

Presidenteordea:                    JULIO A.FERNANDEZ HERNANDO Jn

Idazkaria:                              PATXI XABIER  M. ALMAGRO VALENCIA Jn

                                               JOSÉ F. ARNAIZ BURGOA Jn

                                               ANTON CASTAÑO BERNALES Jn

                                               FÉLIX GARCÍA BOCANEGRA Jn

                                               BORJA GOMEZ ALONSO Jn

                                               JAVIER I. GOROSTIZA ARAGON Jn

                                               MARIANO JUAREZ IBARRONDO Jn

                                               ROBERTO PAMPIN LOPEZ Jn

                                               BENITO PORTILLO GUTIERREZ Jn

                                              

 

ZELAIAK

 

Presidentea:                           LUIS Mª CONTADOR CRESPO Jn

                                               JOSÉ Mª ARREGUI AYARZA Jn

                                               JOSÉ A. JAIROA ALDEKOA Jn

                                               FERNANDO LANZAGORTA ALVARADO Jn

 

ENTRENATZAILEEN  BATZORDE ETA ESKOLAREN  ERLAZIOA

 

Presidentea:                           ROBERTO PÉREZ BLANCO Jn

                                               GERARDO DOÑABEITIA ECHEVARRIA Jn

                                               JOSE L. MEDINA ALONSO Jn

                                               JESUS Mª VILLALUENGA ISASBIRIL Jn

 

ARETO FUTBOLAREN KOMISIOA

 

Presidentea:                           JOSE M. RODRIGUEZ TEJEDOR Jn

                                               DIEGO A CUETO TEJEDOR Jn

                                               MIGUEL A REGUERA RODRIGUEZ Jn

 

EPAILE BATZORDEAREN ERLAZIOA

 

Presidentea:                           P. JAIME DOMÍNGUEZ MACARRON Jn

                                               LUIS Mª CONTADOR CRESPO Jn

                                               JOSE A. JAIROA ALDEKOA Jn

 

 

EPAILEAK ERAKARTZEKO DIBERZIFIKATZEKO GUNEAK 

 

Presidentea:                           LUIS Mª CONTADOR CRESPO Jn

                                               P. JAIME        DOMÍNGUEZ MACARRÓN Jn

                                               JOSÉ A. JAIROA ALDEKOA Jn

 

 

 

IBARRETAKO ZELAIA 

 

                                               MANUEL COPA LOINAZ Jn

                                               JULIO A FERNANDEZ HERNANDO Jn

                                               ROBERTO PEREZ BLANCO Jn

                                              

JOKU GARBIA

                                               JOSÉ L. MIGUELEZ ORIA Jn

                                              

ASIALDIA 

 

Presidentea:                           JUAN J- BENITO BOADA Jn

                                               JULIO GÓMEZ LARRINAGA  Jn

 

INFORMATIZAZIOA

                                               JUAN L. MARTÍN GUTIÉRREZ  Jn

                                               ROBERTO PÉREZ BLANCO Jn

                                               JUAN C. REDONDO BERMÚDEZ Jn

                                               JOSE A. RIAÑO RUIZ Jn




IGO