LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Batzarra Orokorra

1) B.F.F.ren LEHENDAKARITZA

I - FUTBOL-11

2) KLUBEN ETA KIROL TALDEEN ESTAMENTUA

ABANTO C.

ACERO C.

ADISKIDEAK C.D.

AMOREBIETA S.D.

ARANGUREN C. AT.

ARENAS C.

ARIZ S.D.

ARRAIZ C.F.

ARRATIA C.D.

ARTIBAI F.T.

ASKARTZA CLARET C.F.

ASTI KEKU C.

ATHLETIC C

ATXULAUR K.E.

AURRERA K.E.

BAKIO K.T.

BALMASEDA F.C.

BARAKALDO C.F.

BARSAURITAR EMAKUMEAK F.K.T.

BASAURI BEA C.D.

BASCONIA C.D.

BASURTO S.D.

BERMEO C.

BERRIATUKO F.T.

BERRIO- OTXOA A.D.

BERRIZ C.D.

BETOLATZA C.D.F.

BOSCO C.D.

BURTZEÑA U.D.

BUSTURIA K.T.

CULTURAL DURANGO

DANOK BAT C.

DERIO C.D.

ELORRIO C.D.

ERANDIO C.S.D.

ETXEBARRI S.D.

GALDAKAO C.D.

GALEA C.D.

GALLARTA C.D.

GATIKA K.T.

GAZTELUZARRA C.D.

GERNIKA C.S.D.

GERNIKA SPORTING

GETXO C.D.

GURUTZETA K.F.T.

IBARSUSI C.D.

INDARRA C.D.

INDAUTXU S.D.

IRAULTZA C.F.

ITURRIGORRI S.D.

IURRETAKO K.T.

LA ARBOLEDA C.D.

LA MERCED U.D.

LAGUN ARTEA A.D.

LARRAMENDI C.D.

LAURO IK.C.F.

LEIOA S.D.

LEIOAKO E. SARRIENA F.K.E.

LEKEITIO F.T.

LEMOABERRI C.D.

LEZAMA S.C.D.

LOIU C.D.

LOYOLA INDAUTXU C.

LUTXANA S.

MORAZA S.D.

ORDUÑA C.D.

ORTUELLA C.D.

OTXARKOAGA C.D.

PADURA C.D.

PLENTZIA S.D.

PORTUGALETE C.

RETUERTO S. S.D.

SALESIANOS C.D.

SAN ANTONIO C.D.

SAN MIGUEL U.D.

SANTURTZI C.D.

SANTUTXU F.C.

SESTAO RIVER C.

SODUPE U.C.

SONDIKA C.D.

TRAPAGARAN C.F.

TXURDINAGA C.D.

UNION S. SAN VICENTE

UGERAGA S.D.

UMORE ONA S.D.

URDAIBAI F.T.

URDANETA C.D.

URITARRA C.D.

URRETXINDORA IK. A.D.

ZALDUA C.D.

ZALLA U.C.

ZAMUDIO S.D.

ZAZPI LANDA K.T.

ZORROZA F.C.

 

3) KIROLARIEN ESTAMENTUA

ANDER ALTAMIRA LOPEZ Jn.

BORJA ATUTXA PEÑA Jn.

ANGEL AYESTA INCLAN Jn.

GORKA L CARRASCOSA CASTILLO Jn.

ANDER COSMED FLORES Jn.

ELEDER GAMBOA LOPEZ Jn.

MIKEL GOROSTIDI SIERRA Jn.

IÑIGO IBAÑEZ OCHOA Jn.

MARIA JIMENEZ RUIZ DE LOIZAGA And.

IÑAKI LAZPITA GREAVES Jn.

IÑIGO LIBANO ORTIZ DE ZARATE Jn.

AITOR MARTIN HERNANDEZ Jn.

ISKANDER OSCOZ GAMBOA Jn.

CARLOS PRIETO JURADO Jn.

UNAI REVILLA GUTIERREZ Jn.

ASIER RODERO HERNANDEZ Jn.

JON A SENLLE SANZ Jn.

JON SERRANO BENITO Jn.

LANDER URQUIJO GABICAGOGEASCOA Jn.

GORKA ZALBIDE GUTIERREZ Jn.

 

4) EPAILEEN ESTAMENTUA

 BEATRIZ ARREGUI GAMIR And.

CARLOS ARRIOLA ECHEVERRIA Jn.

ASIER BAÑARES ZAPATEL Jn.

YUVAL CONDE PEREZ Jn.

RICARDO DE BURGOS BENGOETXEA Jn.

GORKA ETAYO HERRERA Jn.

XABIER GOMEZ LANDAZABAL Jn.

JON A GONZALEZ ESTEBAN Jn.

ADRIAN MERINO ORTIZ DE ZARATE Jn.

OSCAR PARDO SAAVEDRA Jn.

AITOR VILLATE MARTINEZ Jn.

IÑIGO ZUGAZAGOITIA GARCIA Jn.

 

5) TEKNIKARIEN ESTAMENTUA

JOSUE ATELA LLONA Jn.

ALEJANDRO BASTIDA TORRE Jn.

IGNACIO BOYERO SAAVEDRA Jn.

BORJA FERNANDEZ DEL POZO Jn.

ASIER GARCIA ISASI Jn.

BORJA GOMEZ ALONSO Jn.

ASIER I OLMOS MATA Jn.

MAURO PEREZ PERELLO Jn.

TOMAS F RUIZ PEREZ Jn.

 

II - ARETO FUTBOLA

6) KLUBEN ETA KIROL TALDEEN ESTAMENTUA

ARTAROMO GETXO C.D.F.

BILBO C.F.S.

GOIZTIRI A.D.

GORA C.D.

LAGUN ONAK C.D.F.

MEATZARI C.

MUSKIZ A.F.

SASIKOA C.D.

STILO K.K.

ZORROTZAKO TECNOCASA C.D.

 

7) KIROLARIEN ESTAMENTUA

IBON HIERRO VALLE Jn.

ARKAITZ IBARRA CHAMORRO Jn.

EUKENE RODRIGUEZ RELLOSO And.

 

8) EPAILEEN ESTAMENTUA

ENDIKA IGLESIAS CARRALERO Jn.

 

9) TEKNIKARIEN ESTAMENTUA

 JOSEBA HULE JIMENEZ Jn.

 



IGO