LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA LURRALDEKOA KOPA BIZKAIA

TALDEA 1 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BIARA BERMIO 3  -  2 GU LAGUNAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 2 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BOSKOZALEAK 1  -  3 UGERAGA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MUSKIZ 1  -  1 AIARAGEBAL
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SASIKOA ''B'' 5  -  1 ERANDIOTARRAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SPORTING ARTXANDA (RET)   -   TRAPAGARANGO ITXAROPEN IK.
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEOKO IKASLEGOIEK 1  -  3 MAZUSTEGUI 6 ''A''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
RAYO JAIKIRIKI 11  -  10 SCORPIO ALKIZABAL ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 8 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBAIZABAL (RET)   -   ZORROTZAKO TECNOCASA ''A''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 9 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GOIZTIRI ''A'' 4  -  4 BARAKALDOKO K.T. B.L. ''A''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 10 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAMUDIO 3  -  3 ATXURRE BERRI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 11 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO ''B'' 6  -  5 SOLOARTE ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 12 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBAIBIDE 1  -  2 ELORRIETAKO AEROLINK ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 13 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURRIONDO REFORMAS DAIKER ''B'' 3  -  1 LAUKIZ NAHASTE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 14 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COL. VIZCAYA 4  -  5 MEATZARI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 15 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI F.S. ''B'' 13  -  0 SERVIGRAF
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 16 - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AKELARRE BAR CHOPOS 0  -  2 MUNDAKAKO KATILLOTXU
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO