LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
OTXARKOAGA ''B'' 2  -  2 ANSIO
 
BETOLATZA ''B'' 1  -  2 PEÑA
 
BOSCO 4  -  2 LOYOLA INDAUTXU ''C''
 
ALBERRI 0  -  6 ZAZPI LANDA
 
SAN PEDRO ''A'' 0  -  1 GURUTZETA ''B''
 
INDAUTXU ''C'' 1  -  11 SANTURTZI ''A''
 
TXURDITARRA (RET)   -   PAULDARRAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASVER 5  -  1 SAN ANTONIO
 
SAN MIGUEL 4  -  1 GALDAKAO ''C''
 
ITUGARPE 2  -  5 PADURA ''B''
 
MONTEFUERTE 0  -  1 INDARTSU ''C''
 
BASAURI-B.E.A. (RET)   -   ATXULAUR
 
IBAIONDO NERBIOI 0  -  3 ORDUÑA
 
ESCOLAPIOS 2  -  2 IBARSUSI ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURGITXI ''B'' 5  -  4 GALEA ''B''
 
LA SALLE 4  -  1 MATZHERRI
 
LEIOA ''D'' 3  -  2 ASKARTZA ''B''
 
IBARREKO ''B'' 2  -  0 ASTRABUDUAKO ''C''
 
UGERAGA ''B'' 3  -  1 PLENTZIA
 
GAZTELUETA 6  -  0 BERANGO ''B''
 
NEGURI 5  -  0 LA MERCED ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAMUDIO 0  -  9 BASURTO ''A''
 
MORAZA ''B'' 2  -  6 BEGOÑA ''B''
 
URDANETA ''B'' 1  -  0 ASTRIKOITZ ''B''
 
LAGUN ARTEA 0  -  3 LARRAMENDI IK.
 
BARBARAKO 8  -  0 ITURRIGORRI ''B''
 
ERANDIO ''B'' 0  -  1 LAURO IK. ''B''
 
MUNABE   -  
Etenduta
ITURRIAGA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALDUA 2  -  1 EZKURDI
 
BERMEO ''B'' 1  -  0 ERMUA BLUES
 
LUMO 2  -  4 GERNIKA ''C''
 
ABADIÑO ''C''   -   BERRIATUKO (RET)
 
URBIETAKO (RET)   -   GERNIKA SPORTING
 
AURRERA ''B'' 3  -  2 ELORRIO ''B''
 
IURRETAKO ''B'' 7  -  1 ERMUA ''C''
 
LEKEITIO ''B'' 2  -  1 BERRIZ
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TXURDINAGA 6  -  0 LARRAKO
 
UMORE ONA ''B'' 1  -  2 ARRATIA ''B''
 
SANTO CRISTO 2  -  2 AMOREBIETA ''C''
 
ASTIENE 1  -  6 MENDIGOGOR
 
MSC BUTROE ''B'' 2  -  1 ABAROA
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 0  -  4 ARRIPU
 
BAKIO 3  -  2 ZAMUDIOKO ARTEAGA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO