LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT ''B'' 5  -  2 ZALLA C.D.V.
 
GALLARTA 3  -  0 GURUTZETA ''B''
 
PAULDARRAK 2  -  3 BETOLATZA ''B''
 
SANTURTZI ''A'' 3  -  1 SAN PEDRO ''A''
 
PEŅA 1  -  3 BASURTO ''B''
 
COL. EL REGATO 0  -  1 ZUAZO
 
TXURDITARRA 1  -  1 OTXARKOAGA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARSUSI ''B'' 1  -  1 ETXEBARRI ''B''
 
ATXULAUR 11  -  3 ORDUŅA
 
BASAURI-B.E.A. (RET)   -   LA SALLE
 
INDARTSU ''C'' 2  -  3 SAN MIGUEL
 
INDAUTXU ''C'' 15  -  1 PADURA ''B''
 
ESCOLAPIOS 4  -  1 BASVER
 
GALDAKAO ''C'' 2  -  3 SAN ANTONIO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BILBOKO BEGOŅAZPI-MERCED 1  -  2 BERANGO ''B''
 
GAZTELUETA 2  -  3 PLENTZIA
 
GORLIZ 6  -  3 IBARREKO B
 
CORAZON DE MARIA 5  -  4 URDULIZ ''B''
 
NEGURI 4  -  2 ARENAS ''B''
 
ASTRABUDUAKO ''C'' 2  -  3 ITURGITXI ''B''
 
LEIOA ''D'' 2  -  3 UGERAGA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA MERCED 15  -  0 ITURRIAGA
 
COL. VIZCAYA ''B'' 2  -  1 BOSCO
 
LARRAMENDI IK. 1  -  2 COL. FRANCES
 
ITURRIGORRI ''B'' 1  -  4 BEGOŅA ''B''
 
DERIO 9  -  0 BASURTO ''A''
 
BARBARAKO 2  -  0 LAURO IK. ''B''
 
ERANDIO ''B'' 6  -  2 MORAZA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZORRONTZAKO 0  -  1 BERMEO ''B''
 
URBIETAKO 0  -  4 BAKIO
 
ZALDUA 3  -  1 ELORRIO ''B''
 
GORBEIAKO 2  -  2 BERRIATUKO
 
LEKEITIO ''B'' 3  -  6 URDAIBAI
 
IURRETAKO ''B'' 1  -  2 GERNIKA ''C''
 
BETIERMU 2  -  3 BERRIZ
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARRATIA ''B'' 10  -  1 ERMUA ''C''
 
MUNABE 4  -  6 LARRAKO
 
ARRIPU 0  -  5 AMOREBIETA ''C''
 
ITUGARPE 0  -  10 DURANGOKO SAPUHERRIAK
 
UMORE ONA ''B'' 1  -  2 ASTIENE
 
MSC BUTROE 3  -  0 ASTRIKOITZ-MUNGIA ''B''
 
SANAN 3  -  7 SAN ESTEBAN
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO