LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MUĐATONES 3  -  3 BASURTO ''B''
 
ABANTO 3  -  0 ORTUELLA
 
UNION SPORT ''B'' 0  -  2 SANTURTZI ''A''
 
MEATZARI 3  -  2 GURUTZETA ''A''
 
ASTI-LEKU ''B'' 3  -  1 BETOLATZA
 
ZUAZO 9  -  2 LA ARBOLEDA
 
SAN PEDRO ''B'' 1  -  4 SPORTING DE LUTXANA
 
LA SALLE 2  -  1 ERANDIOTARRAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARIZ ''B'' 0  -  0 ETXEBARRI ''B''
 
TXURDINAGA 6  -  0 SAN ANTONIO
 
UMORE ONA ''B'' 2  -  2 BASAURI-B.E.A.
 
PADURA ''B'' 3  -  2 ARRATIA ''B''
 
INDARTSU ''C'' 3  -  2 INDARRA
 
IBAIONDO NERBIOI 3  -  2 ABAROA
 
ORDUĐA 0  -  5 LEMOAHARROBI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURGITXI ''B'' 3  -  1 URDULIZ ''B''
 
GORLIZ 4  -  1 ALTZAGA IK.
 
ARENAS ''B'' 1  -  2 ASKARTZA ''B''
 
LEIOA ''D''   -   UGERAGA (RET) ''B''
 
ERANDIO 5  -  1 GAZTELUETA
 
NEGURI 0  -  0 SHOTOKAI
 
GALEA ''B''   -   BERANGO (RET) ''B''
 
PLENTZIA 4  -  4 BIZKERRE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO ''B''   -  
Etenduta
ARRIPU
 
ERMUA ''C'' 3  -  1 EZKURDI
 
LEKEITIO ''B'' 8  -  1 MUGARRAZPI DURANGO
 
BERRIZ 4  -  2 URDAIBAI
 
LAUAXETA IK. 0  -  1 IURRETAKO ''B''
 
ZALDUA 2  -  3 BERRIATUKO
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 1  -  3 ELORRIO
 
GERNIKA ''C'' 1  -  2 LUMO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUZARRA 2  -  3 MSC BUTROE
 
MORAZA ''B'' 1  -  3 BOSCO
 
IBARREKO ''A'' 1  -  1 LOYOLA INDAUTXU ''B''
 
LARRAMENDI IK. 2  -  2 FRUIZ
 
ASTRIKOITZ 0  -  3 SONDIKA
 
UGERAGA ''A'' 7  -  0 BAKIO
 
COL. FRANCES 7  -  0 LA MERCED
 
COL. VIZCAYA 3  -  4 ZAMUDIO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO