LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT ''B'' 1  -  3 LUTXANA SPORTING
 
MENDI HOTZA (RET)   -   MEATZARI
 
ZAZPI LANDA 4  -  2 ZUAZO
 
Atsedena   SANTURTZI ''A''
SAN PEDRO ''B'' 0  -  5 SESTAO RIVER ''B''
 
BOSCO   -   LOYOLA INDAUTXU (RET) ''C''
 
MUŅATONES 2  -  2 LA SALLE
 
TXURDINAGA 1  -  1 ERANDIOTARRAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SHOTOKAI 2  -  2 MONTEFUERTE
 
Atsedena   IBAIONDO NERBIOI
ORDUŅA 3  -  1 BASAURI-B.E.A.
 
UGAO 0  -  0 LEMOAHARROBI
 
ARIZ ''B'' 1  -  2 UMORE ONA ''B''
 
INDARTSU ''C'' 0  -  4 SAN MIGUEL
 
PADURA (RET) ''B''   -   INDARRA
 
ETXEBARRI ''B'' 2  -  3 SAN ANTONIO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERANGO ''B'' 0  -  1 ERANDIO
 
LEIOA ''D'' 2  -  1 ALTZAGA IK.
 
Atsedena   BIZKERRE
ASKARTZA ''B'' 1  -  2 GAZTELUETA
 
URDULIZ 12  -  1 LAURO IK. ''B''
 
ARENAS ''B'' 6  -  4 GALEA ''B''
 
ITURGITXI ''B'' 2  -  1 NEGURI
 
UGERAGA ''B'' 0  -  4 PLENTZIA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIATUKO (RET)   -   URDAIBAI
 
EZKURDI 1  -  2 ZALDUA
 
IURRETAKO ''B'' 1  -  4 ERMUA ''B''
 
ABADIŅO ''B'' 2  -  0 ARRIPU
 
Atsedena   DURANGOKO SAPUHERRIAK
ERMUA BLUES 1  -  2 LEKEITIO ''B''
 
ELORRIO 7  -  1 GERNIKA ''C''
 
BERRIZ 1  -  2 BERMEO ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARBARAKO 0  -  2 LA MERCED
 
IBARREKO ''A'' 2  -  4 COL. VIZCAYA
 
URRETXINDORRA IK. 0  -  1 LARRAMENDI IK.
 
DERIO 2  -  0 ZAMUDIO
 
BEGOŅA ''B'' 3  -  2 BETOLATZA
 
BASURTO ''B'' 3  -  1 LOIU
 
Atsedena   MUNGIA ''B''
MORAZA ''B'' 5  -  0 MSC BUTROE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BETIERMU 1  -  2 IBARSUSI ''B''
 
IBARREKO ''B'' 4  -  0 LUMO
 
LOYOLA INDAUTXU ''B'' 5  -  0 ASTRIKOITZ-MUNGIA
 
Atsedena   MUGARRAZPI
MATZHERRI 2  -  1 ARRATIA ''B''
 
URBIETAKO (RET)   -   PEŅA
 
ETORKIZUN 7  -  1 ABAROA
 
OTXARKOAGA ''B'' 3  -  0 TXURDITARRA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz




IGO