LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 3 - Jardunaldia 23

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SAN ANTONIO 0  -  1 UGAO
 
ARIZ ''B'' 1  -  3 ORDUŅA
 
INDARTSU ''C'' 2  -  4 IBAIONDO NERBIOI
 
PADURA (RET) ''B''   -   SHOTOKAI
 
ETXEBARRI ''B'' 2  -  2 MONTEFUERTE
 
SAN MIGUEL 4  -  2 BASAURI-B.E.A.
 
UMORE ONA ''B'' 1  -  6 LEMOAHARROBI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 23

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PLENTZIA 8  -  3 ASKARTZA ''B''
 
ARENAS ''B'' 2  -  2 LEIOA ''D''
 
ITURGITXI ''B'' 3  -  0 BERANGO ''B''
 
UGERAGA ''B'' 1  -  4 ERANDIO
 
NEGURI 2  -  0 ALTZAGA IK.
 
GALEA ''B'' 1  -  0 BIZKERRE
 
LAURO IK. ''B'' 4  -  2 GAZTELUETA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 23

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO ''B'' 1  -  1 ABADIŅO ''B''
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 3  -  2 IURRETAKO ''B''
 
ERMUA BLUES 0  -  0 EZKURDI
 
ELORRIO   -   BERRIATUKO (RET)
 
BERRIZ 1  -  3 URDAIBAI
 
GERNIKA ''C'' 1  -  2 ZALDUA
 
LEKEITIO ''B'' 2  -  4 ERMUA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 23

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MSC BUTROE 0  -  4 DERIO
 
BEGOŅA ''B'' 2  -  1 URRETXINDORRA IK.
 
BASURTO ''B''   -   IBARREKO ''A''
 
MUNGIA ''B'' 8  -  0 BARBARAKO
 
MORAZA ''B'' 1  -  3 LA MERCED
 
LOIU 2  -  1 LARRAMENDI IK.
 
BETOLATZA 0  -  2 ZAMUDIO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 23

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MATZHERRI 1  -  4 LOYOLA INDAUTXU ''B''
 
URBIETAKO (RET)   -   IBARREKO ''B''
 
ETORKIZUN 5  -  0 BETIERMU
 
OTXARKOAGA ''B'' 2  -  2 IBARSUSI ''B''
 
ABAROA 5  -  1 LUMO
 
PEŅA 4  -  0 ASTRIKOITZ-MUNGIA
 
ARRATIA ''B'' 7  -  0 MUGARRAZPI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz




IGO