FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA (PITXITXI)
3.Multzoa   3.Jardunaldia

  Klub   Golak
1.  FERNANDEZ EGUILUZ, ANDOITZ    UGAO C.D.   9
2.  GARCIA GARCIA, AXEL    BASAURI-B.E.A. C.D.   8
3.  MOHAMED MOHAMED SALEH, YUSEF    LEMOAHARROBI F.K.   8
4.  YARRITU GARCIA, UNAI    ORDUŅA C. D.   8
5.  ZULUETA GAZTAŅAGA, UNAI    LEMOAHARROBI F.K.   7
6.  IRAZABAL TARANILLAS, UNAX    TXURDINAGA C.D.   6
7.  LOPEZ SANZ, ASIER    ETXEBARRI S.D.   6
8.  AZKUNAGA JULIAN, IBAI    INDARTSU C.   5
9.  CHARTERINA CANTALAPIEDRA, AINGERU    LEMOAHARROBI F.K.   5
10.  GARCIA GARCIA, ENEKO    ETXEBARRI S.D.   4
11.  IBARROLA CUESTA, JOSU    PADURA C.D.   4
12.  INTXAURBE AGIRRE, URKO    ARRATIA C.D.   4
13.  MANDIOLA BASOA, URKO    IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.   4
14.  BLANCO HERNANDEZ, FABIAN    UMORE ONA S.D.   3
15.  GONZALEZ GUTIERREZ, XABIER    TXURDINAGA C.D.   3
16.  ALVAREZ ARENAS, UNAI    TXURDINAGA C.D.   2
17.  AURREKOETXEA RETORTILLO, IBON    TXURDINAGA C.D.   2
18.  BALANZATEGUI JIMENEZ, ALAIN    IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.   2
19.  BARJA ALVAR, IVAN    ETXEBARRI S.D.   2
20.  BIKARREGI ZUGAZAGA, UNAI    LEMOAHARROBI F.K.   2
21.  DE LA CRUZ FERNANDEZ, OIER    TXURDINAGA C.D.   2
22.  ETXEBERRIA ROZAS, UNAI    INDARRA C.D.   2
23.  GARCIA JACQUINET, ASIER    ETXEBARRI S.D.   2
24.  GONZALEZ SANTESTEBAN, SAMUEL    SAN ANTONIO C.D.   2
25.  GOROSTIZA AGUADO, IŅIGO    IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.   2
26.  IŅURRIETA PADILLA, ENEKO    PADURA C.D.   2
27.  JUEZ OLABARRI, ENEKO    UGAO C.D.   2
28.  LEGINA JAUREGUI, ANER    INDARRA C.D.   2
29.  LIBERAL ALVAREZ, MIKEL    INDARTSU C.   2
30.  LOPEZ SOUSA, EKAITZ    ARIZ S.D.   2
31.  MEAZA ARIAS, AITOR    UMORE ONA S.D.   2
32.  MEMBRIVES GARCIA, AINGERU    ORDUŅA C. D.   2
33.  MOLINUEVO ASENJO, ERLANTZ    IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.   2
34.  MORALES SANCHEZ, MIKEL    INDARTSU C.   2
35.  MORENO GONZALEZ, ADRIAN    BASAURI-B.E.A. C.D.   2
36.  MORIANO BARRAGAN, EDER    LEMOAHARROBI F.K.   2
37.  OCERINJAUREGUI ARANGUREN, OIER    UGAO C.D.   2
38.  OCHANDIANO LAZARO, JOKIN    LEMOAHARROBI F.K.   2
39.  PELLITERO RODILLA, ADRIAN    TXURDINAGA C.D.   2
40.  RAMON COBOS, JONATHAN JAVIER    SAN ANTONIO C.D.   2
41.  SANCHEZ ERDOIZA, ANDER    LEMOAHARROBI F.K.   2
42.  SANCHEZ NULL, REYNER    UMORE ONA S.D.   2
43.  URETA ORDEŅANA, XABIER    LEMOAHARROBI F.K.   2
44.  VILLA LOPEZ, IBAI    IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.   2
inprimatu