LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
MENDI HOTZA - GALLARTA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SANTURTZI ''B'' - SESTAO RIVER ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
ASTI-LEKU ''B'' - LARRAMENDI ez asignatuta ez asignatuta
ORTUELLA - BALMASEDA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAN PEDRO ''B'' - SOMORROSTRO ez asignatuta ez asignatuta
ZALLA ''B'' - UNION SPORT ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
DINAMO SAN JUAN - SPORTING DE LUTXANA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA ''B'' - BASURTO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
BOSCO - ANSIO ez asignatuta ez asignatuta
ALBERRI - PEÑA ez asignatuta ez asignatuta
SAN PEDRO ''A'' - LOYOLA INDAUTXU ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
INDAUTXU ''C'' - ZAZPI LANDA ez asignatuta ez asignatuta
PAULDARRAK - GURUTZETA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
TXURDITARRA - SANTURTZI ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
SAN MIGUEL - BASVER ez asignatuta ez asignatuta
ITUGARPE - SAN ANTONIO ez asignatuta ez asignatuta
MONTEFUERTE - GALDAKAO ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
BASAURI-B.E.A. - PADURA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
IBAIONDO NERBIOI - INDARTSU ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
ESCOLAPIOS - ATXULAUR ez asignatuta ez asignatuta
GORBEIAKO - IBARSUSI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE - ITURGITXI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
LEIOA ''D'' - GALEA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
IBARREKO ''B'' - MATZHERRI ez asignatuta ez asignatuta
UGERAGA ''B'' - ASKARTZA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GAZTELUETA - ASTRABUDUAKO ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
NEGURI - PLENTZIA ez asignatuta ez asignatuta
ARENAS ''B'' - LA MERCED ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
MORAZA ''B'' - ZAMUDIO ez asignatuta ez asignatuta
URDANETA ''B'' - BASURTO ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
LAGUN ARTEA - BEGOÑA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
BARBARAKO - ASTRIKOITZ ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
ERANDIO ''B'' - LARRAMENDI IK. ez asignatuta ez asignatuta
MUNABE - ITURRIGORRI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
COL. VIZCAYA ''B'' - ITURRIAGA ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO ''B'' - ZALDUA ez asignatuta ez asignatuta
LUMO - EZKURDI ez asignatuta ez asignatuta
ABADIÑO ''C'' - ERMUA BLUES ez asignatuta ez asignatuta
URBIETAKO - GERNIKA ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
AURRERA ''B'' - BERRIATUKO ez asignatuta ez asignatuta
IURRETAKO ''B'' - GERNIKA SPORTING ez asignatuta ez asignatuta
BERRIZ - ELORRIO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
LEKEITIO ''B'' - ERMUA ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
UMORE ONA ''B'' - SAN ESTEBAN ez asignatuta ez asignatuta
SANTO CRISTO - LARRAKO ez asignatuta ez asignatuta
ASTIENE - ARRATIA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
MSC BUTROE ''B'' - AMOREBIETA ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
DURANGOKO SAPUHERRIAK - MENDIGOGOR ez asignatuta ez asignatuta
ZAMUDIOKO ARTEAGA - ABAROA ez asignatuta ez asignatuta
BAKIO - ARRIPU ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO