LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
GALLARTA ''B'' - SESTAO RIVER ''C''  SAN MIGUEL (HA) GALLARTA 2019/10/20
12:00
MENDI HOTZA - PEÑA ATHL. SANTURTZI ''B''  SAN VICENTE C.D.M. (HA) BARAKALDO 2019/10/20
09:00
SANTURTZI ''B'' - LARRAMENDI  SAN JORGE (HA) SANTURTZI 2019/10/19
13:00
ASTI-LEKU ''B'' - SOMORROSTRO  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/10/20
13:00
ORTUELLA - UNION SPORT ''B''  OTXARTAGA-BERRI (HA) ORTUELLA 2019/10/20
12:00
SAN PEDRO ''B'' - SPORTING DE LUTXANA ''B''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/10/19
15:45
DINAMO SAN JUAN - ZALLA ''B''  SAN JUAN - SANTURTZI (HA) SANTURTZI 2019/10/20
11:15
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
OTXARKOAGA ''B'' - ANSIO  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/10/19
11:45
BETOLATZA ''B'' - PEÑA  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/20
11:00
BOSCO - LOYOLA INDAUTXU ''C''  SALESIANOS (HA) BILBAO 2019/10/20
11:45
ALBERRI - ZAZPI LANDA  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/10/20
11:00
SAN PEDRO ''A'' - GURUTZETA ''B''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/10/20
09:30
INDAUTXU ''C'' - SANTURTZI ''A''  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/10/20
09:00
TXURDITARRA (RET) - PAULDARRAK ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
BASVER - SAN ANTONIO  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/19
09:15
SAN MIGUEL - GALDAKAO ''C''  SAN MIGUEL (HA) BASAURI 2019/10/19
16:00
ITUGARPE - PADURA ''B''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/19
15:45
MONTEFUERTE - INDARTSU ''C''  MONTEFUERTE (HA) OLLARGAN-ARRIGORRIAGA 2019/10/20
11:00
BASAURI-B.E.A. (RET) - ATXULAUR ez asignatuta ez asignatuta
IBAIONDO NERBIOI - ORDUÑA  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/19
12:30
ESCOLAPIOS - IBARSUSI ''B''  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/19
16:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''B'' - GALEA ''B''  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/10/20
18:30
LA SALLE - MATZHERRI  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/10/20
16:30
LEIOA ''D'' - ASKARTZA ''B''  SARRIENA 3 (HA) LEIOA 2019/10/20
11:30
IBARREKO ''B'' - ASTRABUDUAKO ''C''  P.M. SAN IGNACIO (HA) BILBAO 2019/10/19
15:30
UGERAGA ''B'' - PLENTZIA  URKO-LARRABASTERRA 2 (HA) SOPELANA 2019/10/20
12:00
GAZTELUETA - BERANGO ''B''  GAZTELUETA (HA) LEIOA 2019/10/19
18:15
NEGURI - LA MERCED ''B''  BOLUE 3 (HA) GETXO 2019/10/19
16:00
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ZAMUDIO - BASURTO ''A''  ERREKALDE (HA) ZAMUDIO 2019/10/19
16:00
MORAZA ''B'' - BEGOÑA ''B''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/10/19
15:30
URDANETA ''B'' - ASTRIKOITZ ''B''  COL. URDANETA (HA) LOIU 2019/10/20
10:30
LAGUN ARTEA - LARRAMENDI IK.  SARRIENA 1 (HA) LEIOA 2019/10/20
12:30
BARBARAKO - ITURRIGORRI ''B''  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/10/20
18:30
ERANDIO ''B'' - LAURO IK. ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/10/20
12:00
MUNABE - ITURRIAGA  COL. MUNABE (HA) LOIU 2019/10/19
13:00
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ZALDUA - EZKURDI  SOLOBARRIA (HA) ZALDIBAR 2019/10/19
11:00
BERMEO ''B'' - ERMUA BLUES  PENTA (HA) BERMEO 2019/10/18
20:00
LUMO - GERNIKA ''C''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/10/20
12:00
ABADIÑO ''C'' - BERRIATUKO (RET) ez asignatuta ez asignatuta
URBIETAKO (RET) - GERNIKA SPORTING ez asignatuta ez asignatuta
AURRERA ''B'' - ELORRIO ''B''  ZALDUPE (HA) ONDARROA 2019/10/19
12:30
IURRETAKO ''B'' - ERMUA ''C''  LARRAKO-ZELAI (HA) IURRETA 2019/10/19
15:00
LEKEITIO ''B'' - BERRIZ  LARROTEGI (HA) LEKEITIO 2019/10/19
19:00
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
TXURDINAGA - LARRAKO  IBARSUSI B (HA) BILBAO 2019/10/20
12:00
UMORE ONA ''B'' - ARRATIA ''B''  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/10/19
13:00
SANTO CRISTO - AMOREBIETA ''C''  SANTO CRISTO I (HA) ARRIGORRIAGA 2019/10/19
17:00
ASTIENE - MENDIGOGOR  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/10/20
13:00
MSC BUTROE ''B'' - ABAROA  COL. MUNABE (HA) LOIU 2019/10/19
16:00
DURANGOKO SAPUHERRIAK - ARRIPU  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/10/19
12:00
BAKIO - ZAMUDIOKO ARTEAGA  PENTA (HA) BERMEO 2019/10/19
19:00
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO