LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK LEHENENGO MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER ''B'' - BETOLATZA ''A''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/10/27
11:00
BEGOÑA ''A'' - ZALLA ''A''  MAIONA A (HA) BILBAO 2019/10/27
15:30
LOYOLA INDAUTXU ''B'' - OTXARKOAGA ''A''  AITXARTE (HA) BILBAO 2019/10/27
16:00
PORTUGALETE ''B'' - ITURRIGORRI ''A''  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/10/27
11:00
GAZTEAK - ABANTO  SAN PEDRO DE KABIEZES (HA) SANTURTZI 2019/10/27
11:15
SPORTING DE LUTXANA ''A'' - TRAPAGARAN ''B''  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/10/27
09:00
LA MERCED ''A'' - ZUAZO  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/10/26
17:00
GALLARTA ''A'' - SODUPE  SAN MIGUEL (HA) GALLARTA 2019/10/27
12:00
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
GALEA ''A'' - URITARRA  AZKORRI (HN) GETXO 2019/10/26
11:30
MSC BUTROE ''A'' - ITURGITXI ''A''  COL. MUNABE (HA) LOIU 2019/10/27
10:00
UGERAGA ''A'' - GORLIZ (RET) ez asignatuta ez asignatuta
LEIOA ''C'' - DERIO  SARRIENA 3 (HA) LEIOA 2019/10/26
09:30
SONDIKA - ASTRABUDUAKO ''B''  BASOZABAL 2 (HA) SONDIKA 2019/10/27
12:00
COL. VIZCAYA ''A'' - ASTRIKOITZ ''A''  COL. VIZCAYA (HA) SONDIKA 2019/10/27
11:00
IBARSUSI ''A'' - ERANDIO ''A''  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/10/27
12:15
BIZKERRE ''B'' - INDAUTXU ''B''  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/10/27
11:15
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
URDAIBAI (RET) - ZORRONTZAKO ez asignatuta ez asignatuta
ARTIBAI - ARIZ  BARROETA (HA) MARKINA 2019/10/26
18:15
ABADIÑO ''B'' - ERMUA ''B''  ASTOLA 2 (HA) ABADIÑO 2019/10/26
16:30
UMORE ONA - AMOREBIETA ''B''  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/10/26
15:30
GERNIKA ''B'' - UGAO  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/10/27
18:00
INDARTSU ''B'' - PADURA ''A''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/27
13:15
CULTURAL ''B'' - GALDAKAO ''B''  TABIRA (HA) DURANGO 2019/10/26
13:00
BASCONIA ''B'' - ETXEBARRI ''B''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/26
09:15
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO