LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
LA ARBOLEDA - ASTI-LEKU ''B''  SAN MIGUEL (HA) GALLARTA 2019/01/26
16:00
LARRAMENDI - ZALLA U.C.  BASTEITA (HA) ALONSOTEGI 2019/01/27
11:00
SAN PEDRO ''B'' - BALMASEDA ''B''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/01/27
18:00
LUTXANA SPORTING ''B'' - SESTAO RIVER ''C''  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/01/26
12:30
PEÑA ATHL.SANTURTZI ''B'' - ANSIO  BENJAMIN MARTINEZ (HA) SANTURTZI 2019/01/26
16:30
Atsedena: SANTURTZI ''B'' - -  
ABANTO - MEATZARI  EL MORTUERO (HA) LAS CARRERAS 2019/01/26
17:00
BEGOÑAKO ARTEAGABE - DINAMO SAN JUAN  LAS CARMENES BARRIA (HA) LA ARBOLEDA 2019/01/26
12:45
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ZUAZO - OTXARKOAGA ''B''  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/01/26
15:45
BASURTO ''B'' - COL. EL REGATO  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/01/27
16:00
SAN PEDRO ''A'' - PEÑA  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/01/27
12:30
BETOLATZA ''B'' - SANTURTZI ''A''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/01/26
17:00
LOYOLA INDAUTXU ''C'' - PAULDARRAK  AITXARTE (HA) BILBAO 2019/01/26
14:15
Atsedena: GURUTZETA ''B'' - -  
ZALLA C.D.V. - GALLARTA  SAN MIGUEL (HA) ZALLA 2019/01/27
10:30
UNION SPORT ''B'' - TXURDITARRA  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/01/26
10:30
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena: SAN ANTONIO - -  
BASVER - IBAIONDO NERBIOI ERREKA F.K.  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/01/27
09:15
PADURA ''B'' - ESCOLAPIOS  SANTO CRISTO II (HA) ARRIGORRIAGA 2019/01/26
10:40
SAN MIGUEL - INDAUTXU ''C''  SAN MIGUEL (HA) BASAURI 2019/01/27
12:15
LA SALLE - INDARTSU ''C''  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/01/27
16:00
ORDUÑA - BASAURI-B.E.A. (RET) ez asignatuta ez asignatuta
ETXEBARRI ''B'' - ATXULAUR  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2019/01/26
12:20
IBARSUSI ''B'' - GALDAKAO ''C''  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/01/27
12:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''B'' - UGERAGA ''B''  BOLUE 1 (HA) GETXO 2019/01/27
11:15
ARENAS ''B'' - ASTRABUDUAKO ''C''  GOBELA (HA) GETXO 2019/01/27
09:00
URDULIZ ''B'' - NEGURI  IPARRALDE (HA) URDULIZ 2019/01/26
12:55
GALEA ''B'' - CORAZON DE MARIA  BOLUE 3 (HA) GETXO 2019/01/27
10:00
Atsedena: IBARREKO B - -  
PLENTZIA - GORLIZ  ERROTABARRI (HA) PLENTZIA 2019/01/27
12:00
BERANGO ''B'' - GAZTELUETA  ITURRIAGA (HA) BERANGO 2019/01/26
17:00
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED - LEIOA ''D''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/01/27
10:15
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
LAURO IK. ''B'' - MORAZA ''B''  GAZTAINAZPI (LAURO IK.) (HA) LOIU 2019/01/27
12:00
BASURTO ''A'' - BARBARAKO  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/01/27
09:15
BEGOÑA ''B'' - DERIO  MAIONA B (HA) BILBAO 2019/01/27
13:15
ZAMUDIO - ITURRIGORRI ''B''  ERREKALDE (HA) ZAMUDIO 2019/01/26
18:15
Atsedena: COL. FRANCES - -  
BOSCO - LARRAMENDI IK.  SALESIANOS (HA) BILBAO 2019/01/26
16:15
ITURRIAGA - COL. VIZCAYA ''B''  ITURRIAGA (HA) BERANGO 2019/01/27
10:15
LA MERCED - ERANDIO ''B''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/01/27
12:30
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
GERNIKA ''C'' - BERRIZ  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/01/27
10:00
URDAIBAI - IURRETAKO ''B''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/01/26
15:30
Atsedena: LEKEITIO ''B'' - -  
BERRIATUKO - ABADIÑO ''C''  IBARRA-BERRIATUA (HA) BERRIATUA 2019/01/26
09:15
ELORRIO ''B'' - GORBEIAKO  ELEIZALDE (HA) ELORRIO 2019/01/27
10:30
BAKIO - ZALDUA  PENTA (HA) BERMEO 2019/01/26
15:00
BERMEO ''B'' - URBIETAKO  PENTA (HA) BERMEO 2019/01/26
17:00
ZORRONTZAKO - BETIERMU  LARREA (HA) AMOREBIETA 2019/01/26
15:15
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ASTRIKOITZ-MUNGIA ''B'' - SAN ESTEBAN  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/01/27
16:00
ASTIENE - MSC BUTROE  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/01/27
20:00
DURANGOKO SAPUHERRIAK - UMORE ONA ''B''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/01/26
18:00
AMOREBIETA ''C'' - ITUGARPE  TXOLON (HA) AMOREBIETA 2019/01/27
11:00
LARRAKO - ARRIPU  LARRAKO-ZELAI (HA) IURRETA 2019/01/27
12:30
LAUAXETA IK. - MUNABE  LAUAXETA 1 (HA) AMOREBIETA 2019/01/26
16:00
Atsedena: ERMUA ''C'' - -  
ARRATIA ''B'' - SANAN  URBIETA-IGORRE (HA) IGORRE 2019/01/27
12:30
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna




IGO