LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK LEHENENGO MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
URRETXINDORRA IK. - ITURRIGORRI ''A''  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/03/23
18:00
ZAZPI LANDA - BEGOÑA ''A''  P.M. ZORROZA (HA) BILBAO 2019/03/23
12:45
ORTUELLA - GAZTEAK  OTXARTAGA-BERRI (HA) ORTUELLA 2019/03/24
17:00
PORTUGALETE ''B'' - SOMORROSTRO  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/03/24
12:00
TRAPAGARAN ''B'' - ASTI-LEKU ''A''  ERROTARTE (HA) TRAPAGARAN 2019/03/23
14:00
SODUPE - LOYOLA INDAUTXU ''B''  SANTXOSOLO (HA) GÜEÑES 2019/03/24
09:30
LUTXANA SPORTING ''A'' - BETOLATZA ''A''  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/03/23
12:30
SESTAO RIVER ''B'' - OTXARKOAGA ''A''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/03/24
16:30
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
URDANETA ''B'' - SALESIANOS  COL. URDANETA (HA) LOIU 2019/03/23
14:15
MONTEFUERTE - SONDIKA  MONTEFUERTE (HA) OLLARGAN-ARRIGORRIAGA 2019/03/23
18:00
UGERAGA ''A'' - GAZTELUZARRA  URKO-LARRABASTERRA 2 (HA) SOPELANA 2019/03/24
12:00
ERANDIO ''A'' - COL. VIZCAYA ''A''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/03/24
16:00
URITARRA - TXURDINAGA  ERREBALE (HA) LARRABETZU 2019/03/23
12:00
BIZKERRE ''B'' - LEIOA ''C''  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/03/24
11:15
INDAUTXU ''B'' - ASKARTZA-CLARET  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/03/24
15:30
URDULIZ ''A'' - ASTRABUDUAKO ''B''  IPARRALDE (HA) URDULIZ 2019/03/24
17:30
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
UMORE ONA ''A'' - ABADIÑO ''B''  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/03/23
12:30
ARTIBAI - ARIZ  BARROETA (HA) MARKINA 2019/03/23
12:00
GALDAKAO ''B'' - INDARTSU ''B''  SANTA BARBARA (HA) GALDAKAO 2019/03/24
11:30
ETXEBARRI ''A'' - UGAO  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2019/03/23
16:00
ETORKIZUN (RET) - AMOREBIETA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
BASCONIA ''B'' - IURRETAKO ''A''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/03/23
09:15
EZKURDI - CULTURAL ''B''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/03/24
12:00
ERMUA ''B'' - AURRERA (RET) ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna




IGO