LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK LEHENENGO MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
SOMORROSTRO - ASTI-LEKU ''A''  EL MALECON BERRIA (HA) MUSKIZ 2019/01/26
09:00
GAZTEAK - LOYOLA INDAUTXU ''B''  SAN PEDRO DE KABIEZES (HA) SANTURTZI 2019/01/26
09:45
BEGOÑA ''A'' - BETOLATZA ''A''  MAIONA A (HA) BILBAO 2019/01/26
15:30
ITURRIGORRI ''A'' - SESTAO RIVER ''B''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/01/27
15:30
URRETXINDORRA IK. - LUTXANA SPORTING ''A''  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/01/26
16:00
ZAZPI LANDA - SODUPE  P.M. ZORROZA (HA) BILBAO 2019/01/26
18:30
ORTUELLA - TRAPAGARAN ''B''  OTXARTAGA-BERRI (HA) ORTUELLA 2019/01/27
12:00
PORTUGALETE ''B'' - OTXARKOAGA ''A''  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/01/26
17:15
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
COL. VIZCAYA ''A'' - TXURDINAGA  COL. VIZCAYA (HA) SONDIKA 2019/01/26
12:30
GAZTELUZARRA - LEIOA ''C''  SARRIENA 1 (HA) LEIOA 2019/01/27
11:00
SONDIKA - ASKARTZA-CLARET  BASOZABAL 2 (HA) SONDIKA 2019/01/26
12:00
SALESIANOS - URDULIZ ''A''  SALESIANOS (HA) BILBAO 2019/01/27
10:30
URDANETA ''B'' - INDAUTXU ''B''  COL. URDANETA (HA) LOIU 2019/01/27
16:00
MONTEFUERTE - BIZKERRE ''B''  MONTEFUERTE (HA) OLLARGAN-ARRIGORRIAGA 2019/01/26
10:40
UGERAGA ''A'' - URITARRA  URKO-LARRABASTERRA 2 (HA) SOPELANA 2019/01/26
18:00
ERANDIO ''A'' - ASTRABUDUAKO ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/01/26
18:30
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
UGAO - AMOREBIETA ''B''  ARANDIA (HA) UGAO-MIRAVALLES 2019/01/27
11:30
INDARTSU ''B'' - IURRETAKO ''A''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/01/26
09:15
ARIZ - CULTURAL ''B''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/01/27
13:15
ABADIÑO ''B'' - ERMUA ''B''  ASTOLA 2 (HA) ABADIÑO 2019/01/26
15:30
UMORE ONA ''A'' - EZKURDI  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/01/26
12:30
ARTIBAI - BASCONIA ''B''  BARROETA (HA) MARKINA 2019/01/26
12:00
GALDAKAO ''B'' - ETORKIZUN (RET) ez asignatuta ez asignatuta
ETXEBARRI ''A'' - AURRERA (RET) ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna




IGO