LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
SOMORROSTRO - SODUPE  EL MALECON BERRIA (HA) MUSKIZ 2019/10/26
10:00
ANSIO - PEÑA ATHL.SANTURTZI ''B''  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/10/26
16:00
TRAPAGARAN - BALMASEDA ''B''  ERROTARTE (HA) TRAPAGARAN 2019/10/26
12:50
UNION SPORT ''A'' - GURUTZETA ''B''  SAN VICENTE C.D.M. (HA) BARAKALDO 2019/10/27
11:00
DINAMO SAN JUAN - LARRAMENDI  SAN JUAN - SANTURTZI (HA) SANTURTZI 2019/10/26
16:30
BEGOÑAKO ARTEAGABE - SANTURTZI ''B''  LAS CARMENES BARRIA (HA) LA ARBOLEDA 2019/10/26
12:30
ZALLA ''B'' - SAN PEDRO ''A''  LANDABERRI (HA) ZALLA 2019/10/27
17:30
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
BASURTO ''B'' - LA SALLE  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/10/27
09:00
ORTUELLA - MUÑATONES  OTXARTAGA-BERRI (HA) ORTUELLA 2019/10/27
12:00
SANTURTZI ''A'' - ABANTO  SAN JORGE (HA) SANTURTZI 2019/10/27
16:00
GURUTZETA ''A'' - UNION SPORT ''B''  LA SIEBE (HA) CRUCES-BARAKALDO 2019/10/27
12:45
BETOLATZA - MEATZARI  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/26
15:30
LA ARBOLEDA - ASTI-LEKU ''B''  LAS CARMENES BARRIA (HA) LA ARBOLEDA 2019/10/26
10:00
SPORTING DE LUTXANA - ZUAZO  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/10/26
16:00
ERANDIOTARRAK - SAN PEDRO ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/10/27
17:00
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI ''B'' - ORDUÑA  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2019/10/26
12:30
SAN ANTONIO - ARIZ ''B''  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2019/10/27
17:00
BASAURI-B.E.A. - TXURDINAGA  ARTUNDUAGA (HA) BASAURI 2019/10/27
10:45
UGAO - UMORE ONA ''B''  ARANDIA (HA) UGAO-MIRAVALLES 2019/10/27
16:00
INDARRA - PADURA ''B''  IBERLANDA JAVIER ESCALZA (HA) ARRANKUDIAGA 2019/10/26
17:00
ABAROA - INDARTSU ''C''  SAN MIGUEL (HA) BASAURI 2019/10/26
18:00
LEMOAHARROBI - IBAIONDO NERBIOI  ARLONAGUSIA 1 (HA) LEMONA 2019/10/26
12:30
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
URDULIZ ''B'' - PLENTZIA  IPARRALDE (HA) URDULIZ 2019/10/26
09:00
ALTZAGA IK. - ITURGITXI ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/10/26
18:55
ASKARTZA ''B'' - GORLIZ  ASKARTZA CLARET (HA) LEIOA 2019/10/27
09:15
UGERAGA (RET) ''B'' - ARENAS ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GAZTELUETA - LEIOA ''D''  GAZTELUETA (HA) LEIOA 2019/10/26
16:00
SHOTOKAI - ERANDIO ez asignatuta ez asignatuta
BERANGO (RET) ''B'' - NEGURI ez asignatuta ez asignatuta
BIZKERRE - GALEA ''B''  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/10/26
16:00
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
ARRIPU - GERNIKA ''C''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/10/27
19:30
EZKURDI - BERMEO ''B''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/10/27
11:00
MUGARRAZPI DURANGO - ERMUA ''C''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/10/27
13:00
URDAIBAI - LEKEITIO ''B''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/10/27
16:00
IURRETAKO ''B'' - BERRIZ  LARRAKO-ZELAI (HA) IURRETA 2019/10/27
18:00
BERRIATUKO - LAUAXETA IK.  IBARRA-BERRIATUA (HA) BERRIATUA 2019/10/26
10:30
ELORRIO - ZALDUA  ELEIZALDE (HA) ELORRIO 2019/10/26
16:00
LUMO - DURANGOKO SAPUHERRIAK  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/10/26
12:00
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
MSC BUTROE - COL. VIZCAYA  COL. MUNABE (HA) LOIU 2019/10/26
16:00
BOSCO - GAZTELUZARRA  SALESIANOS (HA) BILBAO 2019/10/26
17:45
LOYOLA INDAUTXU ''B'' - MORAZA ''B''  AITXARTE (HA) BILBAO 2019/10/27
18:00
FRUIZ - IBARREKO ''A''  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/10/27
18:30
SONDIKA - LARRAMENDI IK.  BASOZABAL 2 (HA) SONDIKA 2019/10/27
17:00
BAKIO - ASTRIKOITZ  PENTA (HA) BERMEO 2019/10/26
19:00
LA MERCED - UGERAGA ''A''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/10/27
16:00
ZAMUDIO - COL. FRANCES  J. MENDIBELZUA (HA) DERIO 2019/10/18
18:00
Aurreratuta
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 4

Partidua Zelaia Ordua
URRETXINDORRA IK. - TXURDITARRA  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/26
14:00
HAMABI - ARIZ ''A''  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/27
13:00
BEGOÑA ''B'' - BERRIO-OTXOA (RET) ez asignatuta ez asignatuta
PEÑA - MONTEFUERTE  AITXARTE (HA) BILBAO 2019/10/27
11:30
ITURRIGORRI - IBARREKO ''B''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/27
13:30
ARTXANDAKO MERTXETARRAK - KOSKA LOYOLA INDAUTXU  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/10/26
13:15
IBARSUSI ''B'' - SALESIANOS  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/10/26
18:15
BARBARAKO - ESCOLAPIOS  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/10/27
18:00
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO