LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA ''B'' - ANSIO  LA SIEBE (HA) CRUCES-BARAKALDO 2019/03/23
09:00
DINAMO SAN JUAN - SANTURTZI ''B''  SAN JUAN - SANTURTZI (HA) SANTURTZI 2019/03/23
10:00
BEGOÑAKO ARTEAGABE - PEÑA ATHL. SANTURTZI ''B''  LAS CARMENES BARRIA (HA) LA ARBOLEDA 2019/03/24
13:15
PORTUGALETE ''B'' - TRAPAGARAN  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/03/24
10:00
ORTUELLA - ASTI-LEKU ''B''  OTXARTAGA-BERRI (HA) ORTUELLA 2019/03/24
12:00
SOMORROSTRO - PAULDARRAK  EL MALECON BERRIA (HA) MUSKIZ 2019/03/24
10:30
LARRAMENDI - SODUPE  BASTEITA (HA) ALONSOTEGI 2019/03/23
12:45
BALMASEDA ''B'' - SOPUERTA  SALINILLAS (HA) BALMASEDA-48800 2019/03/24
16:30
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
MENDI HOTZA (RET) - SAN PEDRO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
UNION SPORT ''B'' - BOSCO  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/03/24
15:30
LUTXANA SPORTING - MUÑATONES  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2019/03/23
10:30
MEATZARI - TXURDINAGA  ERROTARTE (HA) TRAPAGARAN 2019/03/24
19:00
ZUAZO - LA SALLE  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/03/23
15:45
SANTURTZI ''A'' - LOYOLA INDAUTXU (RET) ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
SESTAO RIVER ''B'' - ERANDIOTARRAK  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/03/23
17:45
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
ORDUÑA - UGAO  ARBIETO (HA) ORDUÑA 2019/03/24
11:00
IBAIONDO NERBIOI - ARIZ ''B''  IBERLANDA JAVIER ESCALZA (HA) ARRANKUDIAGA 2019/03/24
18:00
SHOTOKAI - INDARTSU ''C'' ez asignatuta ez asignatuta
MONTEFUERTE - PADURA (RET) ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
BASAURI-B.E.A. - INDARRA  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/03/24
12:45
LEMOAHARROBI - SAN MIGUEL  ARLONAGUSIA 1 (HA) LEMONA 2019/03/23
16:15
UMORE ONA ''B'' - SAN ANTONIO  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/03/24
10:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
LEIOA ''D'' - URDULIZ  SARRIENA 3 (HA) LEIOA 2019/03/24
09:30
BERANGO ''B'' - ARENAS ''B''  ITURRIAGA (HA) BERANGO 2019/03/23
16:00
ERANDIO - ITURGITXI ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/03/23
16:00
ALTZAGA IK. - UGERAGA ''B''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/03/24
18:30
BIZKERRE - NEGURI  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/03/23
17:00
GAZTELUETA - GALEA ''B''  GAZTELUETA (HA) LEIOA 2019/03/24
12:30
LAURO IK. ''B'' - PLENTZIA  GAZTAINAZPI (LAURO IK.) (HA) LOIU 2019/03/24
16:30
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
IURRETAKO ''B'' - ABADIÑO ''B''  LARRAKO-ZELAI (HA) IURRETA 2019/03/24
12:30
EZKURDI - DURANGOKO SAPUHERRIAK  TABIRA (HA) DURANGO 2019/03/23
18:15
BERRIATUKO (RET) - ERMUA BLUES ez asignatuta ez asignatuta
URDAIBAI - ELORRIO  URBIETA 2 (HA) GERNIKA 2019/03/24
16:30
ZALDUA - BERRIZ  SOLOBARRIA (HA) ZALDIBAR 2019/03/24
12:00
ERMUA ''B'' - GERNIKA ''C''  TEODORO ZUAZUA (HA) ERMUA 2019/03/23
15:45
ARRIPU - LEKEITIO ''B''  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/03/24
18:00
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
URRETXINDORRA IK. - DERIO  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/03/24
12:55
IBARREKO ''A'' - BEGOÑA ''B''  P.M. SAN IGNACIO (HA) BILBAO 2019/03/23
17:15
BARBARAKO - BASURTO ''B''  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/03/24
16:00
LA MERCED - MUNGIA ''B''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/03/24
12:00
COL. VIZCAYA - MORAZA ''B''  COL. VIZCAYA (HA) SONDIKA 2019/03/24
11:00
ZAMUDIO - LOIU  ERREKALDE (HA) ZAMUDIO 2019/03/24
16:00
BETOLATZA - MSC BUTROE  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/03/24
13:30
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
IBARREKO ''B'' - MATZHERRI  P.M. SAN IGNACIO (HA) BILBAO 2019/03/23
19:15
BETIERMU - URBIETAKO (RET) ez asignatuta ez asignatuta
IBARSUSI ''B'' - ETORKIZUN  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/03/23
13:00
LUMO - OTXARKOAGA ''B''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/03/23
16:00
ASTRIKOITZ-MUNGIA - ABAROA  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/03/24
10:00
MUGARRAZPI - PEÑA  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/03/24
16:00
ARRATIA ''B'' - TXURDITARRA  URBIETA-IGORRE (HA) IGORRE 2019/03/23
19:30
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna




IGO