LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 LURRALDEKOA HIRUGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI ''B'' - MENES  SAN JORGE (HA) SANTURTZI 2019/03/24
16:00
KASTRETXETXUA - ECUADOR BARAKALDO  P.M. ZORROZA (HA) BILBAO 2019/03/23
18:45
LA ARBOLEDA ''B'' - TRAPAGARAN ''C''  LAS CARMENES BARRIA (HA) LA ARBOLEDA 2019/03/24
18:15
ZUAZO ''B'' - ASTI-LEKU  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/03/24
15:45
ESCOLAPIOS - INTER ZOGORRI  IBERLANDA JAVIER ESCALZA (HA) ARRANKUDIAGA 2019/03/24
16:00
TRUEBA - LAGUNMAR (RET) ez asignatuta ez asignatuta
ITUGARPE - ZORROZA  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/03/23
18:00
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 22

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO ''B'' - PEÑA  SAN LORENZO (HA) ERANDIO (ASTRABUDUA) 2019/03/24
18:00
BERANGO ''B'' - LA SALLE  ITURRIAGA (HA) BERANGO 2019/03/23
18:30
LA MERCED ''B'' - SHOTOKAI  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/03/24
15:45
ADREBOL - GORLIZ  BOLUE 3 (HA) GETXO 2019/03/24
18:30
SOLOKOETXE ''B'' - OTXARKOAGA ''B''  MAIONA A (HA) BILBAO 2019/03/24
18:00
ITURRIGORRI ''B'' - SAN IGNACIO ''B''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/03/23
20:00
NEGURI - TXURDINAGA  BOLUE 3 (HA) GETXO 2019/03/24
16:00
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 24

Partidua Zelaia Ordua
ELORRIO ''B'' - SAN MIGUEL  ELEIZALDE (HA) ELORRIO 2019/03/24
19:45
ERMUA ''B'' - DURANGOKO SAPUHERRIAK  TEODORO ZUAZUA (HA) ERMUA 2019/03/23
18:00
FRUIZ - ARIZ  BEKO-ZELAI (HN) FRUIZ 2019/03/23
17:00
URDAIBAI - MUNGIA ''C''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/03/24
16:00
URITARRA ''B'' - SAN ANTONIO  ERREBALE (HA) LARRABETZU 2019/03/24
17:30
INDARRA - DERIO ''B''  IBERLANDA JAVIER ESCALZA (HA) ARRANKUDIAGA 2019/03/23
20:00
UMORE ONA ''B'' - ATXULAUR  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/03/24
12:15
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna




IGO