• Kutxabank
  • Cafés El Abra
  • Allianz

Etendua/atzeratua

NAZIONAL ETA EUSKAL TXAPELKETAK

  • NAZIONAL MAILA BIGARREN B MAILA 2A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    LEIOA S.D.  - Real Racing Club, SAD
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ARENAS CLUB  - LEIOA S.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Real Union Club  - Deportivo Alaves, SAD B
    2020/10/18  -
  • NAZIONAL MAILA HIRUGARREN MAILA 4A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 6. Jardunaldia
    BALMASEDA F.C.  - SESTAO RIVER C.
    2020/11/21  17:00 -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    Real Sociedad de Fútbol C - SOMORROSTRO J.D.
    2020/11/15  11:30 -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    SANTUTXU F.C.  - Real Sociedad de Fútbol C
    2020/11/08  2020/11/25 20:00
    Geroratuta
  • NAZIONAL MAILA GAZTEEN OHOREZKO MAILA 2B MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Real Sociedad De Fútbol, SAD.  - Eibar S.D., SAD.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Antiguoko K.E.  - Deportivo Alaves, SAD
    2020/11/15  16:30 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ARENAS C.  - SANTUTXU F.C.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Aurrera De Vitoria, C.D.  - LEIOA S.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ATHLETIC C.  - DANOK BAT C.
    2020/11/15  12:00 -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Real Sociedad De Fútbol, SAD.  - ATHLETIC C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Eibar S.D., SAD.  - Antiguoko K.E.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Deportivo Alaves, SAD  - ARENAS C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SANTUTXU F.C.  - Aurrera De Vitoria, C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    LEIOA S.D.  - DANOK BAT C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Antiguoko K.E.  - Real Sociedad De Fútbol, SAD.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ARENAS C.  - Eibar S.D., SAD.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Aurrera De Vitoria, C.D.  - Deportivo Alaves, SAD
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DANOK BAT C.  - SANTUTXU F.C.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ATHLETIC C.  - LEIOA S.D.
    2020/11/01  -
  • NAZIONAL MAILA GAZTEEN NAZIONAL LIGA 4A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Vasconia C.D.  - DEUSTO S.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    GETXO C.D.  - ATHLETIC C. B
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    INDARTSU C.  - SANTUTXU F.C. B
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    CULTURAL DPVA. DURANGO S.  - GERNIKA C. S.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    DEUSTO S.D.  - GETXO C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ATHLETIC C. B - INDARTSU C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SANTUTXU F.C. B - CULTURAL DPVA. DURANGO S.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    GERNIKA C. S.D.  - DANOK BAT C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    GETXO C.D.  - Vasconia C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    INDARTSU C.  - DEUSTO S.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    CULTURAL DPVA. DURANGO S.  - ATHLETIC C. B
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DANOK BAT C.  - SANTUTXU F.C. B
    2020/11/01  -
  • NAZIONAL MAILA GAZTEEN NAZIONAL LIGA 4B MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Real Sociedad De Fútbol, SAD. B - BARAKALDO C.F.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Beasain, S.D.  - Antiguoko K.E. B
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Deportivo Alaves, SAD B - Hernani, C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    AMOREBIETA S.D.  - Tolosa C.F.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Antiguoko K.E. B - Real Sociedad De Fútbol, SAD. B
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Hernani, C.D.  - Beasain, S.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Tolosa C.F.  - Deportivo Alaves, SAD B
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    BARAKALDO C.F.  - AMOREBIETA S.D.
    2020/11/08  -
  • NAZIONAL MAILA EMAKUMEZKOEN LEHENENGO MAILA 2B MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    BIZKERRE CLUB  - Tolosa Club De Fútbol
    2020/11/21  17:00 2020/11/29 17:30
    Geroratuta
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ARRATIA, C.D.  - BIZKERRE CLUB
    2020/11/08  -
  • EUSKAL LIGA GAZTEEN EUSKAL LIGA 1GO MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Arrupe-Chaminade, C.D.F.  - Aretxabaleta, U.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Antiguoko K.E. C - ROMO F.C.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ASTRABUDUAKO F.T.  - Betoño, C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Eibar, S.D. B - GALDAKAO C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    San Viator K.E., A.D.  - Oiartzun K.E.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Arrupe-Chaminade, C.D.F.  - San Viator K.E., A.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Aretxabaleta, U.D.  - Antiguoko K.E. C
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ROMO F.C.  - ASTRABUDUAKO F.T.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Betoño, C.D.  - Eibar, S.D. B
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    GALDAKAO C.D.  - Oiartzun K.E.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Antiguoko K.E. C - Arrupe-Chaminade, C.D.F.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ASTRABUDUAKO F.T.  - Aretxabaleta, U.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Eibar, S.D. B - ROMO F.C.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Oiartzun K.E.  - Betoño, C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    San Viator K.E., A.D.  - GALDAKAO C.D.
    2020/11/01  -
  • EUSKAL LIGA GAZTEEN EUSKAL LIGA 2.MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Laudio, C.D.  - Zarautz K.E.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    LEIOA S.D. B - Olarizu C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Añorga K.K.E.  - URDANETA C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Ariznabarra, C.D.  - BASCONIA C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Zarautz K.E.  - LEIOA S.D. B
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Olarizu C.D.  - Añorga K.K.E.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    URDANETA C.D.  - Ariznabarra, C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    BASCONIA C.D.  - DANOK BAT CLUB C
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LEIOA S.D. B - Laudio, C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Añorga K.K.E.  - Zarautz K.E.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Ariznabarra, C.D.  - Olarizu C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DANOK BAT CLUB C  - URDANETA C.D.
    2020/11/01  -
  • EUSKAL LIGA KADETEEN EUSKAL LIGA 1GO MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Kostkas K.E.  - Bergara K.E.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    RETUERTO SPORT, S.D.  - ATHLETIC CLUB
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Tolosa Club De Fútbol  - Deportivo Alaves, SAD
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ROMO F.C.  - INDAUTXU, S.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Zarautz K.E.  - Real Sociedad de Fútbol
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Bergara K.E.  - RETUERTO SPORT, S.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ATHLETIC CLUB  - Tolosa Club De Fútbol
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Deportivo Alaves, SAD  - ROMO F.C.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    INDAUTXU, S.D.  - Zarautz K.E.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Real Sociedad de Fútbol  - Vasconia C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    RETUERTO SPORT, S.D.  - Kostkas K.E.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Tolosa Club De Fútbol  - Bergara K.E.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ROMO F.C.  - ATHLETIC CLUB
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Zarautz K.E.  - Deportivo Alaves, SAD
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Vasconia C.D.  - INDAUTXU, S.D.
    2020/11/01  -
  • EUSKAL LIGA KADETEEN EUSKAL LIGA 2.MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Antiguoko K.E.  - Ariznabarra, C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    LEIOA, S.D.  - Eibar, S.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Danena K.E.  - SANTUTXU F.C.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Olarizu, C.D.  - Lakua De Vitoria-Gasteiz, C.D.F.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    DEUSTO S.D.  - GETXO C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Ariznabarra, C.D.  - LEIOA, S.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Eibar, S.D.  - Danena K.E.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SANTUTXU F.C.  - Olarizu, C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Lakua De Vitoria-Gasteiz, C.D.F.  - DEUSTO S.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    GETXO C.D.  - DANOK BAT CLUB
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LEIOA, S.D.  - Antiguoko K.E.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Danena K.E.  - Ariznabarra, C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Olarizu, C.D.  - Eibar, S.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DEUSTO S.D.  - SANTUTXU F.C.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DANOK BAT CLUB  - Lakua De Vitoria-Gasteiz, C.D.F.
    2020/11/01  -
  • EUSKAL LIGA EMAKUMEZKOEN EUSKAL LIGA 1GO MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Leintz Arizmendi (RET)  - ATHLETIC C. C
    2020/11/08  -
  • EUSKAL LIGA EMAKUMEZKOEN EUSKAL LIGA 2.MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Zarautz K.E.  - BIZKERRE, CLUB B
    2020/11/14  15:30 -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    SESTAO RIVER C.  - Oiartzun K.E. B
    2020/11/01  -
  • ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOL BIGARREN B MAILA 2A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Juventud Del Circulo Católico, C.D.  - Lauburu K.E. Ibarra
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Laskorain K.E.  - OTXARTABE C.D.
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Lauburu K.E. Ibarra  - AUZOAK DE ZIERBENA, C.D.F.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Lauburu K.E. Ibarra  - Castro Urdiales, C.F.S.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    GORA GRUPO IRON  - Lauburu K.E. Ibarra
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    Laskorain K.E.  - Juventud Del Circulo Católico, C.D.
    2020/11/01  -
  • ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOL HIRUGARREN MAILA 6A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    Eskoriatza K.E.  - SANTURTZI F.S.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    SASIKOA DURANGO  -  AEROLINK ELORRIETAKO
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    SCORPIO ALKIDEBA  - Batzarre
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    SANTURTZI F.S.  - SASIKOA DURANGO
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    AEROLINK ELORRIETAKO  - SCORPIO ALKIDEBA
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Batzarre  - Aurrera De Vitoria Futsal
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    SASIKOA DURANGO  - Eskoriatza K.E.
    2020/11/14  18:00 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    SCORPIO ALKIDEBA  - SANTURTZI F.S.
    2020/11/14  16:45 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Aurrera De Vitoria Futsal  -  AEROLINK ELORRIETAKO
    2020/11/14  18:00 -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SANTURTZI F.S.  - Aurrera De Vitoria Futsal
    2020/11/08  11:30 -
  • ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOL HIRUGARREN MAILA 6B MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    Alipendi Zalditxo Araia  - Tolosala A.F. K.E.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    ELORRIOKO PARRA TABERNA  - Mahastiak Labastida Rioja Alavesa
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    Afantxo Pesc. Fererres  - Antiguoko K.E.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    GERNIKAKO LAGUNAK XAIBOR  - LAGUN ONAK C.D.A.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Alipendi Zalditxo Araia  - GERNIKAKO LAGUNAK XAIBOR
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Tolosala A.F. K.E.  - ELORRIOKO PARRA TABERNA
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Mahastiak Labastida Rioja Alavesa  - Afantxo Pesc. Fererres
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    Antiguoko K.E.  - LAGUN ONAK C.D.A.
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ELORRIOKO PARRA TABERNA  - Alipendi Zalditxo Araia
    2020/11/14  17:30 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Afantxo Pesc. Fererres  - Tolosala A.F. K.E.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    LAGUN ONAK C.D.A.  - Mahastiak Labastida Rioja Alavesa
    2020/11/14  18:00 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    GERNIKAKO LAGUNAK XAIBOR  - Antiguoko K.E.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ELORRIOKO PARRA TABERNA  - GERNIKAKO LAGUNAK XAIBOR
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Alipendi Zalditxo Araia  - Afantxo Pesc. Fererres
    2020/11/08  -
  • ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOL EUSKAL LIGA 1GO MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    SESTAO F.S.  - UFS DE USANSOLO C.D.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    LEIOA IBARAKI  - SOLOARTE F.C.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    POZGARRI DERIO  - HEGALARIAK SUELBAT
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 5. Jardunaldia
    JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL  - OTXARTABE C.D.
    2020/11/29  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    SESTAO F.S.  - JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL
    2020/11/22  12:30 -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    UFS DE USANSOLO C.D.  - LEIOA IBARAKI
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    SOLOARTE F.C.  - POZGARRI DERIO
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 4. Jardunaldia
    HEGALARIAK SUELBAT  - OTXARTABE C.D.
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    LEIOA IBARAKI  - SESTAO F.S.
    2020/11/15  12:15 -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    POZGARRI DERIO  - UFS DE USANSOLO C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    OTXARTABE C.D.  - SOLOARTE F.C.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL  - HEGALARIAK SUELBAT
    2020/11/14  16:30 -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    LEIOA IBARAKI  - JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SESTAO F.S.  - POZGARRI DERIO
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    UFS DE USANSOLO C.D.  - OTXARTABE C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    SOLOARTE F.C.  - HEGALARIAK SUELBAT
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    POZGARRI DERIO  - LEIOA IBARAKI
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    OTXARTABE C.D.  - SESTAO F.S.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    HEGALARIAK SUELBAT  - UFS DE USANSOLO C.D.
    2020/11/01  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL  - SOLOARTE F.C.
    2020/11/01  -
  • ARETO FUTBOLA ARETO FUTBOL GAZTEEN OHOREZKO MAILA 2A MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    Lauburu K.E. Ibarra Mahala  - ITURRIONDO FUTSAL BILBAO
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    GORA RED BLUE  - Apoyo Solidario, C.D.
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    OTXARTABE C.D.  - JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    CASTRO URDIALES C.F.S.  - ELORRIETAKO FS, C.D. AEROLINK
    2020/11/22  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Lauburu K.E. Ibarra Mahala  - CASTRO URDIALES C.F.S.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ITURRIONDO FUTSAL BILBAO  - GORA RED BLUE
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    Apoyo Solidario, C.D.  - OTXARTABE C.D.
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL  - ELORRIETAKO FS, C.D. AEROLINK
    2020/11/15  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    GORA RED BLUE  - Lauburu K.E. Ibarra Mahala
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    OTXARTABE C.D.  - ITURRIONDO FUTSAL BILBAO
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ELORRIETAKO FS, C.D. AEROLINK  - Apoyo Solidario, C.D.
    2020/11/08  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    CASTRO URDIALES C.F.S.  - JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL
    2020/11/08  -

FUTBOL 11

  • LURRALDEKOA OHOREZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    OTXARKOAGA A - SONDIKA
    2020/10/24  18:15 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    ABADIÑO A - ERANDIO A
    2020/10/24  16:00 -
  • LURRALDEKOA LEHENENGO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    3. multzoa - 1go Jardunaldia
    BERMEO B - PADURA B
    2020/10/24  17:00 -
    4. multzoa - 1go Jardunaldia
    EZKURDI A - ATXULAUR
    2020/10/24  16:00 -
    4. multzoa - 1go Jardunaldia
    ARTIBAI  - MONTEFUERTE
    2020/10/24  17:00 -
  • LURRALDEKOA BIGARREN MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ARRONTEGI  - ARBUYO
    2020/10/24  18:30 -
    3. multzoa - 1go Jardunaldia
    ABADIÑO B - DERIO B
    2020/10/24  12:00 -
    4. multzoa - 1go Jardunaldia
    BASURTO B - SAN MIGUEL
    2020/10/25  17:00 -
  • GAZTEAK OHOREZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    PORTUGALETE A - ASKARTZA-CLARET A
    2020/10/24  16:00 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    ABADIÑO A - IBARSUSI A
    2020/10/24  18:55 -
  • GAZTEAK LEHENENGO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    3. multzoa - 1go Jardunaldia
    UGAO A - ABADIÑO B
    2020/10/25  18:45 -
    3. multzoa - 1go Jardunaldia
    DERIO  - URITARRA
    2020/10/25  17:30 -
    4. multzoa - 2. Jardunaldia
    LAURO IK. A - BERMEO B
    2020/11/01  -
    4. multzoa - 1go Jardunaldia
    AMOREBIETA B - LAURO IK. A
    2020/10/24  17:45 -
  • GAZTEAK BIGARREN MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    9. multzoa - 2. Jardunaldia
    ZALDUA  - LUMO
    2020/10/31  11:00 -
    9. multzoa - 1go Jardunaldia
    GERNIKA SPORTING  - ZALDUA
    2020/10/24  16:00 -
    9. multzoa - 1go Jardunaldia
    BERRIZ  - LEKEITIO B
    2020/10/24  17:00 -
    11. multzoa - 1go Jardunaldia
    ZAMUDIO  - MENDIGOGOR
    2020/10/24  10:00 -
  • KADETEAK OHOREZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    BARAKALDO A - GERNIKA A
    2020/10/25  09:30 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    ASTRABUDUAKO A - ABADIÑO A
    2020/10/25  18:30 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    MUNGIA  - CULTURAL DPVA. DURANGO A
    2020/10/25  16:00 -
  • KADETEAK LEHENTASUNEZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    BEGOÑA A - PEÑA ATH. SANTURTZI A
    2020/10/24  15:45 -
    3. multzoa - 2. Jardunaldia
    LAURO IK. A - ARTIBAI
    2020/11/01  -
    3. multzoa - 1go Jardunaldia
    BASCONIA A - LAURO IK. A
    2020/10/24  12:00 -

FUTBOLA 11 EMAKUMEZKOA

  • KADETEAK FEMENINO
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    BILBAO ARTIZARRAK  - URDAIBAI
    2020/10/25  10:00 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    ERANDIOKO BETIKO NESKAK  - DERIO
    2020/10/25  09:00 -

ARETO FUTBOLA

  • EMAKUMEZKOA LURRALDE MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    MUSKIZ  - JARRILLEROS PEÑOTA DENTAL
    2020/10/24  16:45 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    OTXARTABE  - MENDIBELTZ
    2020/10/25  16:00 -