Etendua/atzeratua

FUTBOL 11

  • LURRALDEKOA LEHENTASUNEZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    GALLARTA A - UGERAGA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ARANGUREN A - ABADIÑO A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    APURTUARTE  - GALEA A
    2021/09/11  18:30 -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ZALDUA A - BASCONIA B
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    GORDEXOLA  - MORAZA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LEKEITIO  - ERANDIO B
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    TRAPAGARAN A - ASTRABUDUAKO A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    RETUERTO SPORT  - ZALLA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ARRATIA A - LOIU A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ERMUA A - ITURRIGORRI A
    2021/09/12  -
  • LURRALDEKOA LEHENENGO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 6. Jardunaldia
    MONTEFUERTE A - IBARSUSI
    2021/10/31  2021/11/01 11:00
    Geroratuta
  • LURRALDEKOA HIRUGARREN MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 2. Jardunaldia
    BASAMORTU ERANDIO  - LA SALLE (RET) B
    2021/10/16  18:30 -
  • KADETEAK OHOREZKO MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    BARAKALDO A - ABADIÑO A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ASTRABUDUAKO A - MUNGIA
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    BIZKERRE A - SANTUTXU B
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    SESTAO RIVER A - URDANETA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    CULTURAL DURANGO A - INDARTSU A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LOYOLA INDAUCHU A - BALMASEDA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    DANOK BAT B - GERNIKA A
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LEKEITIO A - ITZUBALTZETA
    2021/09/12  -
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ERMUA A - PORTUGALETE A
    2021/09/12  -

FUTBOLA 11 EMAKUMEZKOA

  • LURRALDEKOA BIGARREN MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 2. Jardunaldia
    MUNGIA  - ATHLETIC
    2021/10/17  -
  • KADETEAK EMAKUMEZKOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    2. multzoa - 2. Jardunaldia
    EZKURDI  - ARRATIA
    2021/10/17  11:00 -
    2. multzoa - 1go Jardunaldia
    UGAO  - EZKURDI
    2021/10/09  09:00 2021/10/14 18:15
    Geroratuta

ARETO FUTBOLA

  • EMAKUMEZKOA LURRALDE MAILA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 3. Jardunaldia
    ITURRIONDO CAYMA  - MUSKIZ
    2021/10/17  12:45 2021/10/22 19:00
    Geroratuta
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    ATXURRE BERRI  - MENDIBELTZ K.T.F.
    2021/10/02  16:30 2021/11/20 16:30
    Geroratuta

NAZIONAL ETA EUSKAL TXAPELKETAK

  • NAZIONAL LIGA RFEF HIRUGARREN MAILA 4. MULTZOA
    Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 8. Jardunaldia
    URDULIZ F.T.  - LEIOA S.D.
    2021/10/12  17:30 2021/10/20 19:30
    Geroratuta