LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GOIZTIRI   -   BOSKOZALEAK
  Geroratuta  
EL REGATO A 2  -  6 SANTURTZI FUTSAL 2010
SESTAO FS ESKOLA 4  -  8 COAMI BENJAMIN
ITXAROPENA IKASTOLA   -   LARREA BARAKALDO
  Geroratuta  
Atsedena SANTA MARÍA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAURO C 3  -  7 KUKUIAGA ETXEBARRI FS E
CD.OTXARTABE 9  -  4 S.ANTONIO 10
ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO 2  -  3 ATXURI B
ZABALARRA 2010   -   KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 B
  Geroratuta  
LANDAKO-SASIKOA 2010 2  -  3 KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAURO B 8  -  8 JESÚS-MARÍA
IKASBIDESPORT R 3  -  6 NTRA SRA DE BEGOÑA-SANTUTXU
KUKUIAGA ETXEBARRI FS D 5  -  4 COLEGIO ALEMAN
EL AVE MARÍA - ITURRIONDO BENJ Atsedena
NUESTRA SEÑORA DEL PILAR   -   ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA (RET)
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN A 1  -  1 HEGALARIAK GORONDAGANE A
IRUARTETA 4 8  -  1 TXOMIN ARESTI
KARMELO 10-11 10  -  7 BIZIA
ESCLAVAS FATIMA 4º 4  -  3 INDAUTXUKO ESKOLA FUTBOL I
ROMO BENJAMIN 1 4  -  5 LAURO A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMENGO AMA 2011 B 0  -  10 TXOMIN ARESTI 10
BEGOÑAZPI IKASTOLA E 9  -  4 IRUARTETA 3
ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN B 5  -  13 ZIPIRIÑE
PUREZA 2010-2011 2  -  3 SAN NIKOLAS IKASTOLA F1
KUKUIAGA ETXEBARRI FS B 1  -  10 LAURO D
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAURO E 7  -  1 GOIZTIRIKO NESKAK
BEGOÑAZPI IKASTOLA D 15  -  5 ALBIZ ESKOLA
COLEGIO LUIS BRIÑAS 12  -  10 SANTURTZI FUTSAL2011
ZUBELDIA 2011 0  -  10 KUKUIAGA ETXEBARRI FS C
EL REGATO B 12  -  10 SANTA MARÍA B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 1

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO-SASIKOA 2011 10  -  0 ESCLAVAS FATIMA 3º
MATIENA HERRI ESKOLA 13  -  4 KARMEN BENJAMIN
S.ANTONIO 11 12  -  7 HEGALARIAK GORONDAGANE B
NEVERS B 5  -  5 ZABALARRA 2011
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A 3  -  5 KARMENGO AMA 2011 A
SAILKAPENA


IGO