LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CDMUNGIA ATXURI 08 Atsedena
ASTRABUDUAKO 08B 7  -  1 URDAIBAI ALEVIN
SD GORLIZ 08 8  -  0 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08B
URDULIZ 08 ZURIA 2  -  2 SD PLENTZIA 08
SEBER ALTUBE D 2  -  4 BAKIO KIROL TALDEA
SD GERNIKA ALEVIN B 08 2  -  8 BERMEO 08 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BIZIA 1  -  1 ANDER DEUNA 08
TXANTXARRENE A 1  -  10 ASKARTZA A
URITARRA B 3  -  2 GAZTELUETA B
ASTRABUDUAKO 08C 9  -  2 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08S
IKASTXIKI LEUNGANE 5  -  9 LAGUN ARTEA 08D
KARABIGANE F.T. 08J 9  -  3 UGERAGA 2008 B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JOKO ALAI - ZEANURI Atsedena
BERRIATUKO 1  -  5 KARMENGO AMA 2008
MARKINA-ARTIBAI A 8  -  3 ERMUA ALEVIN HORIA
ERMUA BLUES 08 6  -  1 CD ELORRIO 08B
ABADIÑO K.E 08 C 3  -  0 ALEVIN LARREA 08-09
ARRATIA 08B 3  -  7 IKASTXIKI ARBURU
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IKASTXIKI IBAIZABAL Atsedena
BFE FUTBOL ELKARTEA 08D 1  -  3 LAURO B
GALDAKAO 08 BERDEA 4  -  6 SD GERNIKA ALEVIN C 08
SONDIKA 08 6  -  2 MARKINA-ARTIBAI B
SD ZAMUDIO 08 0  -  4 CLUB DEPORTIVO VULCANO
URITARRA A 7  -  2 ARIZ 2008 B
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena MARISTAS A 08
BERRIO-OTXOA 08 2  -  7 IBARSUSI 08
SONDIKA 0809 1  -  5 U.D. LA MERCED 08
MUNABE GORBEA 5  -  6 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A
C.D. TXURDINAGA A 3  -  6 ELORRIETA 08B
LAURO A 0  -  3 SALESIANOS 08
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI 08 C 1  -  11 ARTXANDAKO MERTXETARRAK 08
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A 2  -  11 COLEGIO VIZCAYA ALEVÍN B
C.D. MONTEFUERTE 08 BELTZA Atsedena
PEÑA A 8  -  0 ARIZ 2008 C
OTXARKOAGA 08 10  -  1 C.D. UGAO 08
MORAZA B 1  -  3 LICEO FRANCÉS DE BILBAO 2008
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN 08 URDINA Atsedena
ZORROTZA FC 08 4  -  3 URRETXINDORRA 08
DINAMO DE SAN JUAN SERANTES 8  -  4 LA SALLE 08 A
DOSA SALESIANOS 2008 GORRIA 2  -  5 ASTI-LEKU B
ZUAZO 08 HORIA 7  -  2 ITUGARPE 08
IBAIONDO 2008 8  -  1 IKHOBA 2008
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B Atsedena
GALLARTA 08 7  -  5 ZALLA UC LANDABERRI
C.D.GORDEXOLA F7 3  -  4 KANPAZAR ESKOLA
SOMO ALEVIN A 2  -  3 BALMASEDA 2008 GORBEA
EL REGATO A 3  -  1 SODUPE 08 B
TRAPAGARAN 08 ORIA 4  -  5 CD ORTUELLA
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUAZO 08 URDINA Atsedena
ERANDIO ALEVIN 08 ATEGORRI 7  -  6 SESTAO RIVER 2008 BERDEA
LUTXANA SPORTING A 2  -  0 ASTI-LEKU A
DINAMO DE SAN JUAN ROMPEOLAS 2  -  5 UNIÓN SPORT SAN VICENTE B
LA SALLE 08 B 11  -  1 DOSA SALESIANOS 2008 BELTZA
KIRIKIÑO OTXAR 08 2  -  4 ZALLA UC SAN MIGUEL
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09B 1  -  11 SD PLENTZIA 09
BERMEO 09 B 0  -  0 ASKARTZA C
  Geroratuta  
CDMUNGIA BERREAGAMENDI 09 1  -  4 LAGUN ARTEA 09C
LUMO 0  -  1 LARRAMENDI IKASTOLA KT B
SEBER ALTUBE AA 3  -  6 GATIKA K.T B
SD GERNIKA ALEVIN B 09 Atsedena
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANDER DEUNA 09 Atsedena
UGERAGA 2009 B 2  -  7 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09N
ASTRABUDUAKO 09C 4  -  4 SD ZAMUDIO 09
LUMO K.E. 0  -  0 GAZTELUETA D
SEBER ALTUBE GD 9  -  0 URDULIZ 09 ZURIA
SD GERNIKA ALEVIN C 09 2  -  4 BARRIKA 2009
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 09 A 3  -  9 ASKARTZA D
Atsedena ELORRIETA 09B
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09S 5  -  3 ERANDIO ALEVIN 09 ATEGORRI
TXANTXARRENE B 2  -  6 BOSCO 09
MORAZA D 1  -  4 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C
LAURO E 2  -  12 DEUSTO 09 ZURI
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IKASTXIKI BELATXIKIETA 5  -  3 ESKOLABARRI
CD. BERRIZ 09 4  -  1 ANAITASUNA
MARKINA-ARTIBAI D 3  -  1 CD ELORRIO 09B
JESUITAK KULTURALA 09 3  -  3 ZALDUA B
AURRERA K.E. GORRIA Atsedena
ERMUA ALEVIN ZURIA 5  -  7 ABADIÑO K.E 09 B
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAUAXETA IKASTOLA ALEBINAK 2  -  4 IBAIONDO IBAIZABAL 2009
GERTASPORT 2009 GORRIA 3  -  1 IBARSUSI B
IKASTXIKI BIZKARGI 4  -  1 GALDAKAO 09 BELTZA
BFE FUTBOL ELKARTEA 09C 10  -  1 ABADIÑO K.E 09 C
AURRERA K.E.URDINA Atsedena
UMORE ONA B 2  -  7 MARKINA-ARTIBAI C
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B Atsedena
C.D. UGAO 09 0  -  3 LOIOLA INDAUTXU 09A
GALDAKAO 09 BERDEA 1  -  1 BFE FUTBO ELKARTEA 09LAR
ARIZ 2009 B 3  -  6 C.D. MONTEFUERTE 09 HORIA
ATXULAUR 09 3  -  3 PADURA 09B
PEÑA B 3  -  4 ETXEBARRI 09 B
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. BASURTO B 7  -  3 ZUAZO 09 HORIA
ATLETICO ARANGUREN 4  -  7 GALLARTA 09
CLUB PORTUGALETE 09B 3  -  4 TRAPAGARAN 09 URDINA
UNION SPORT SAN VICENTE C 2  -  4 GURUTZETA KFT 2009 BERDEA
SOMO ALEVIN B 3  -  1 SODUPE 09
URRETXINDORRA 2009 4  -  0 BALMASEDA 2009 KOLITZA B
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BETOLATZA ALEVIN B 1  -  3 IBAIONDO ERREKA 2009
LA SALLE 09 B 4  -  2 MARISTAS B 09
BFE KIROL ELKARTEA 09COPE 0  -  10 LOIOLA INDAUTXU 09B
LICEO FRANCÉS DE BILBAO 10  -  2 BERRIO-OTXOA 09A
OTXARKOAGA 09 Atsedena
C.D. TXURDINAGA B 3  -  5 ITURRIGORRI GORRIA
SAILKAPENA


IGO