LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KURUTZIAGA IKASTOLA 2009 5  -  6 COLEGIO ALEMAN A
ATXURI B 2009-2010   -   LANDAKO 2009
ZABALARRA 2009 2  -  7 S.ANTONIO 09
NEVERS FUTBOL 09 2  -  8 BERRIOIZ 09
KUKUIAGA ETXEBARRI FS C   -   BEGOÑAZPI IKASTOLA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMEN 4º   -   EUROPA 1
LAURO D   -   KARMELO 2009-10
ZUBILETA   -   TXURDINAGA ESKOLA
KUKUIAGA ETXEBARRI FS D   -   ROMO BENJAMIN
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II   -   BIZIA
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUBELDIA 09-10 Atsedena
GOIZTIRI   -   SANTA MARÍA A
ITXAROPENA IKASTOLA 6  -  1 SANTURTZI FUTSAL BENJAMIN 09
EL REGATO B 1  -  4 SESTAO FS ESKOLA
ALAZNE   -   LAURO B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PÍO BAROJA   -   COLEGIO ALEMAN B
LAURO A   -   ESCLAVAS FATIMA 4º
JESUS-MARIA A   -   ABUSU IKASTOLA
ZURBARAN-ITURRIONDO BENJAMIN   -   NTRA SRA BEGOÑA SANTUTXU LH4
EL REGATO A 6  -  6 DEUSTUKO IKASTOLA LH4
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA PUREZA 09-10   -   IKASBIDESPORT H
IRUARTETA D   -   ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO
BEGOÑAZPI IKASTOLA B   -   KARMEN 3º-4º
COAMI BENJAMIN   -   EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ
INDAUTXUKO ESKOLA I   -   LAURO C
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
NTRA SRA BEGOÑA SANTUTXU LH3   -   SANTA MARÍA B
LAURO F   -   KUKUIAGA ETXEBARRI FS B
SANTURTZI FUTSAL BENJAMIN 2010   -   ARANGOITI BENJAMIN
SAN NIKOLAS F2   -   EL REGATO C
Atsedena IRUARTETA E
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GORONDAGANE   -   ANDRA MARI GETXO 2010
JESUS-MARIA B   -   ESCLAVAS FATIMA 3º
ZIPIRIÑE 7  -  6 TXOMIN ARESTI
SAN NIKOLAS F1   -   AZKORRI TXIKI
Atsedena LAURO E
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZABALARRA 2010 6  -  6 BEGOÑAZPI IKASTOLA D
LAURO G   -   LANDAKO 2010
S.ANTONIO 10 5  -  6 KARMENGO AMA 2010
NEVERS FUTBOL 10   -   LARREA
Atsedena KUKUIAGA ETXEBARRI FS A
SAILKAPENA



IGO