LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO 09B 7  -  1 SAN NIKOLAS F3
GAZTELUETA B 7  -  3 ANDER DEUNA 09
GETXO FUTBOLA 09B 2  -  5 CD MUNGIA 09 MAUROLAS
UGERAGA 09 0  -  9 KARABIGANE F.T. 09 J
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A 2  -  6 GATIKA K.T A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ZAMUDIO 09 2  -  4 TXANTXARRENE A
GETXO FUTBOLA 09C 2  -  4 ASTRABUDUAKO 09C
CD DERIO ARTEAGA A 10  -  0 URITARRA K.T.
ASKARTZA A 3  -  3 SAN NIKOLAS F4
MUNABE GORBEA 5  -  6 ERANDIO 2009 ATEGORRI
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOIOLA INDAUTXU B 9  -  0 AD ESCOLAPIOS 09
ELORRIETA 09B 3  -  2 LA SALLE 09 A
COLEGIO VIZCAYA B 1  -  4 MARISTAS A 09
ASKARTZA B 11  -  1 TXANTXARRENE B
ASTRABUDUAKO 09B 10  -  2 SALESIANOS09
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANAITASUNA IKASTOLA 0  -  0 MARKINA-XEMEIN B
ERMUA 09 5  -  7 ZALDUA A
IKASTXIKI BELATXIKIETA 10  -  2 CLUB DEPORTIVO VULCANO
CD ELORRIO 2009 B 0  -  2 GERTASPORT 2009 GORRIA
ABADIÑO K.E 09 B 1  -  7 CD BERRIZ X
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMENGO AMA 2009 8  -  5 MARKINA-XEMEIN C
BERRIATUKO 11  -  1 ABADIÑO K.E 09 C
MARKINA-XEMEIN A 5  -  1 KARMEL
JOKO ALAI ZEANURI 6  -  9 LAUAXETA A
AURRERA K.E. 2009-10 4  -  5 IKASTXIKI BIZKARGI
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 B 1  -  5 SANTURTZI K.E. 09 B
SPORTING DE LUTXANA A 0  -  5 C.F. ZUAZO 09B
GALLARTA A 3  -  6 ASTI-LEKU A
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09B 2  -  3 TRAPAGARAN A
GURUTZETA KFT 2009 BERDEA 3  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 09B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. GORDEXOLA F7   -   SODUPE UC 09
  Geroratuta  
LARRAMENDI 3  -  4 C.F. ZUAZO 09A
UNION SPORT S.V. B 1  -  3 ZAZPI LANDA A
ZORROTZA FC - BENJAMIN 1  -  9 TRAPAGARAN B
BALMASEDA 2009 ANBOTO 4  -  1 DOSA SALESIANOS 2009
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ESKOLABARRI 5  -  1 UNION SPORT S.V. A
ASTRABUDUAKO 09D 1  -  8 SD ITURRIGORRI 2009
BOSCO09 1  -  2 MORAZA A
C.D.TXURDINAGA B 0  -  9 BERRIO OTXOA 09A
BETOLATZA BENJAMIN A 3  -  2 URRETXINDORRA IKASTOLA 09
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE-COPE 09 MOREA 1  -  7 UMORE ONA A
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A 2  -  2 PADURA 09B
S.D. ARIZ 09 B 1  -  5 C.D. UGAO 09
INDARRA 2009 7  -  0 ETXEBARRI 09B
ATXULAUR 09 4  -  1 C.D.GALDAKAO 09 B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 09 LARANJA 2  -  4 MORAZA B
BERRIO OTXOA 09B 0  -  7 LOIOLA INDAUTXU A
COLEGIO VIZCAYA A 3  -  2 IBARSUSI 09-10
C.D.TXURDINAGA - A 5  -  3 C.D. MONTEFUERTE 09-10A
CD PEÑA A 4  -  5 LA SALLE 09 B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO 10A 0  -  2 SD PLENTZIA 2010
GETXO FUTBOLA 10S 4  -  4 BARRIKA 2010
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 1  -  5 CD MUNGIA 010 ATELA
URDULIZ 10 7  -  0 GORLIZ 10A
Atsedena GAZTELUETA C
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 10F 1  -  6 GETXO FUTBOLA 10B
CD DERIO ARTEAGA B 1  -  1 CD MUNGIA 010 ZABALAONDO
URDANETA C BENJAMIN FUTBOL 6  -  0 GAZTELUETA D
ASKARTZA C 2  -  3 KARABIGANE F.T. 10 K
Atsedena GORLIZ 10S
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ZAMUDIO 2010 6  -  6 GURUTZETA KFT 2010 ZURIA
ERANDIO 2010 TXORIERRI 4  -  7 PAULDARRAK FKT BIHOTZA
URDANETA D BENJAMIN FUTBOL 4  -  4 IBAIBE
ASKARTZA D 5  -  2 GETXO FUTBOLA 10C
Atsedena C.F. ZUAZO 10A
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERTASPORT 2010 BERDEA 5  -  7 LARREA A 09-10
LEKEITIO 10A 3  -  6 ERMUA 10
MARKINA-XEMEIN D 3  -  4 CD ELORRIO 2010 B
AURRERA K.E. 2010 4  -  4 LEKEITIO 10B
ZALDUA B 1  -  5 GERTASPORT 2010 GORRIA
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena UNION SPORT S.V. D
CD KARRANTZA 0  -  4 CD ORTUELLA
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 10 5  -  1 GALLARTA B
SODUPE UC 10 B   -   CLUB ATLETICO ARANGUREN 10
  Geroratuta  
BALMASEDA 2010 ZALAMA 3  -  5 ABANTO B
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F. ZUAZO 10B 2  -  2 SD SAN PEDRO
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10B 1  -  4 GAZTEAK C.F. D
SANTURTZI K.E. 10 C 6  -  5 TRAPAGARAN C
ASTI-LEKU C 9  -  0 DOSA SALESIANOS 2010
SPORTING DE LUTXANA B 3  -  4 PEÑA ATH. SANTURTZI 010A
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BETOLATZA BENJAMIN C 3  -  6 ZAZPI LANDA B
LOIOLA INDAUTXU C 3  -  7 LA SALLE 2010 A
UNION SPORT S.V. C 2  -  3 S. D. BASURTO B
SD INDAUTXU 10C 1  -  2 PAULDARRAK FKT GARUNA
Atsedena IBAIONDO NERBIOI 2010
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBAIONDO ERREKA 2010 4  -  4 UMORE ONA B
ETXEBARRI 10B 3  -  3 C.D.GALDAKAO 10 E
S.D. ARIZ 10 C 5  -  4 ARRATIA 10B
C.D.TXURDINAGA-C 1  -  4 LEMOA HARROBI B
Atsedena COPE BASAURI-BASKONIA FE 2010
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena S.D.ARIZ 10 D
UNION DEPORTIVA ABAROA 7  -  4 LOIOLA INDAUTXU D
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C 2  -  4 MORAZA C
ELORRIETA 10B 3  -  4 C.BASOZE-GAZTELU-BASKONIA 2010
CD PEÑA B 8  -  5 DEUSTO 10 ZURI
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 2010 B 0  -  6 LOIOLA INDAUTXU E
BETOLATZA BENJAMIN B 2  -  4 BASKONIA FE 2010-B
BEGOÑA BENJAMIN B 5  -  2 MORAZA D
MARISTAS B 10 1  -  11 DEUSTO 10 GORRI
Atsedena BERRIO OTXOA 10
SAILKAPENA



IGO