LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD PLENTZIA 2009 2  -  0 URDULIZ 09
GETXO FUTBOLA 09A 1  -  4 KARABIGANE F.T. 09 H
BERMEO 09A 7  -  0 BARRIKA 2009 A
LAGUN ARTEA 09 A 7  -  1 GAZTELUETA A
CD MUNGIA 09 MARKAIDA 5  -  1 ROMO 09
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI K.E. 09 A 5  -  3 LAGUN ARTEA 09 B
ERANDIO 2009 TXORIERRI 2  -  4 GAZTEAK C.F. B
  Aurreratuta  
SD SAN PEDRO 1  -  5 BARAKALDO CF 09B
GURUTZETA KFT 2009 ZURIA 4  -  1 RETUERTO SPORT 09 B
ASTRABUDUAKO 09A 4  -  2 URDANETA A
  Geroratuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO RIVER 09 R 1  -  4 GAZTEAK C.F. A
RETUERTO SPORT 09 A 1  -  5 BARAKALDO CF 09A
ABANTO A Atsedena
ZALLA UC 09 A 5  -  4 PEÑA ATH.SANTURTZI 09A
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09A 8  -  1 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. ARIZ 09 A 5  -  2 ARRATIA 09A
DANOK BAT C 4  -  1 BASKONIA FE 09 ZURIA
PADURA 09 A 4  -  5 LEMOA HARROBI A
C.D.GALDAKAO 09 A 2  -  4 ETXEBARRI 09A
ETORKIZUN 4  -  0 SANTUTXU 09 C
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT A 3  -  1 DEUSTO 09 GORRI
GERTASPORT 2009 BERDEA 5  -  3 ABADIÑO K.E 09 A
LEKEITIO 09A 6  -  4 CD ELORRIO 2009 A
AURRERA K.E. 2009 A 0  -  6 SD INDAUTXU 09A
VILLA DE ERMUA BLUES 09 A 2  -  4 SANTUTXU 09 A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT B   -   CD. OTXARKOAGA 09-10 (RET)
SD INDAUTXU 09B 3  -  2 ELORRIETA 09A
BASKONIA FE 09 HORIA 6  -  0 BEGOÑA BENJAMIN A
DEUSTO 09 ZURI 8  -  1 S. D. BASURTO A
URDANETA B BENJAMIN FUTBOL 2  -  0 SANTUTXU 09 B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI K.E. 10 A 3  -  3 ASTRABUDUAKO 10E
LAGUN ARTEA 10 A 10  -  0 RETUERTO SPORT 10 A
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10A 2  -  12 BARAKALDO CF 10A
SESTAO RIVER 10 R 3  -  4 GETXO FUTBOLA 10A
ROMO 10 3  -  2 SANTUTXU 10 A
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ELORRIETA 10A 10  -  3 RETUERTO SPORT 10 B
LAGUN ARTEA 10 B 4  -  2 SD ITURRIGORRI 2010
GURUTZETA KFT 2010 BERDEA 5  -  2 BARAKALDO CF 10B
GAZTEAK C.F. C 10  -  4 SD INDAUTXU 10A
SODUPE UC 10 A 5  -  5 SANTUTXU 10 B
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
VILLA DE ERMUA BLUES 10 A 4  -  3 C.D.GALDAKAO 10 D
DANOK BAT D 3  -  3 BASKONIA FE 2010 A
PADURA 10A 8  -  3 ETXEBARRI 10A
C.D. MONTEFUERTE 10B 3  -  1 SD INDAUTXU 10B
ARRATIA 10A 5  -  1 SANTUTXU 10 C
SAILKAPENA


IGO