LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARRIKA 2009 A 1  -  3 CD MUNGIA 09 MARKAIDA
KARABIGANE F.T. 09 H 4  -  1 GAZTELUETA A
URDULIZ 09 1  -  8 ROMO 09
SD PLENTZIA 2009 5  -  5 LAGUN ARTEA 09 A
GETXO FUTBOLA 09A 1  -  4 BERMEO 09A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARAKALDO CF 09B 0  -  7 ASTRABUDUAKO 09A
GAZTEAK C.F. B 2  -  4 RETUERTO SPORT 09 B
LAGUN ARTEA 09 B 2  -  2 URDANETA A
SANTURTZI K.E. 09 A 4  -  6 GURUTZETA KFT 2009 ZURIA
ERANDIO 2009 TXORIERRI 3  -  2 SD SAN PEDRO
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09A
BARAKALDO CF 09A 10  -  0 PEÑA ATH.SANTURTZI 09A
GAZTEAK C.F. A 4  -  3 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 A
SESTAO RIVER 09 R 5  -  0 ZALLA UC 09 A
RETUERTO SPORT 09 A 7  -  1 ABANTO A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEMOA HARROBI A 0  -  8 ETORKIZUN
BASKONIA FE 09 ZURIA 1  -  2 ETXEBARRI 09A
ARRATIA 09A 2  -  2 SANTUTXU 09 C
S.D. ARIZ 09 A 6  -  0 C.D.GALDAKAO 09 A
DANOK BAT C 1  -  2 PADURA 09 A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD ELORRIO 2009 A 3  -  3 VILLA DE ERMUA BLUES 09 A
ABADIÑO K.E 09 A 0  -  7 SD INDAUTXU 09A
DEUSTO 09 GORRI 2  -  7 SANTUTXU 09 A
DANOK BAT A 8  -  1 AURRERA K.E. 2009 A
GERTASPORT 2009 BERDEA 6  -  4 LEKEITIO 09A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA BENJAMIN A 2  -  4 URDANETA B BENJAMIN FUTBOL
ELORRIETA 09A 5  -  4 S. D. BASURTO A
CD. OTXARKOAGA 09-10 (RET)   -   SANTUTXU 09 B
DANOK BAT B 6  -  1 DEUSTO 09 ZURI
SD INDAUTXU 09B 2  -  6 BASKONIA FE 09 HORIA
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARAKALDO CF 10A 6  -  5 ROMO 10
RETUERTO SPORT 10 A 4  -  3 GETXO FUTBOLA 10A
ASTRABUDUAKO 10E 1  -  7 SANTUTXU 10 A
SANTURTZI K.E. 10 A 5  -  5 SESTAO RIVER 10 R
LAGUN ARTEA 10 A 8  -  0 CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10A
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARAKALDO CF 10B 2  -  5 SODUPE UC 10 A
SD ITURRIGORRI 2010 2  -  8 SD INDAUTXU 10A
RETUERTO SPORT 10 B 2  -  10 SANTUTXU 10 B
ELORRIETA 10A 1  -  9 GAZTEAK C.F. C
LAGUN ARTEA 10 B 3  -  2 GURUTZETA KFT 2010 BERDEA
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI 10A 3  -  2 ARRATIA 10A
BASKONIA FE 2010 A 1  -  1 SD INDAUTXU 10B
C.D.GALDAKAO 10 D 7  -  1 SANTUTXU 10 C
VILLA DE ERMUA BLUES 10 A 3  -  2 C.D. MONTEFUERTE 10B
DANOK BAT D 3  -  3 PADURA 10A
SAILKAPENA



IGO