LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BIZIA   -   URDANETA A ALEVIN FUTBOL
S.ANTONIO 07 6  -  3 ETXEBARRI 07B
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A 0  -  9 BAKIO K.T
GATIKA K.T B 3  -  6 MUNABE GORBEA
ERANDIO 2007 ATEGORRI Atsedena
KIRIKIÑO -OTXAR 07   -   LA SALLE 07 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEMOA HARROBI B 10  -  4 SD GERNIKA CLUB B 07
LARREA B 07-08   -   TXANTXARRENE B
C.D. GALDAKAO 07 B   -   GETXO FUTBOLA 07S
COLEGIO VIZCAYA A   -   MUNABE JATA
URDANETA B ALEVIN FUTBOL Atsedena
SONDIKA 07 3  -  3 SD ZAMUDIO 07
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITZUBALTZETA   -   ASKARTZA A
SD PLENTZIA 2007   -   URDULIZ 07
BARRIKA 07 B 3  -  4 GETXO FUTBOLA 07B
TXANTXARRENE A 11  -  1 ASTRABUDUAKO 07C
LAGUN ARTEA 07 D Atsedena
KARABIGANE F.T.07 I   -   UGERAGA 07
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F. ZUAZO 07A   -   ASTI-LEKU A
CD ORTUELLA A   -   DINAMO A
PEÑA ATH. SANTURTZI 07A   -   ABANTO A
IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ARGIA   -   DOSA SALESIANOS 2007 NEGRO
SOPUERTA SPORT 07 Atsedena
GALLARTA A   -   SPORTING DE LUTXANA A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DOSA SALESIANOS 2007 ROJO 9  -  2 ZORROTZA FC - ALEVIN
SPORTING DE LUTXANA B 2  -  3 C.F. ZUAZO 07B
KANPAZAR IKASTOLA   -   SANTURTZI K.E. 07
IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ILUNA 3  -  2 BALMASEDA 2007 GORBEA
PEÑA ATH. SANTURTZI 07B Atsedena
URRETXINDORRA IKASTOLA 07 10  -  2 SODUPE UC 07B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERTASPORT 07-08 ZURIA 0  -  6 MARKINA-XEMEIN A
LEKEITIO 07B   -   ABADIÑO K.E 07 C
CD BERRIZ G 1  -  6 ERMUA B
BERRIATUKO 8  -  2 AURRERA K.E. 2007-08 B
SD GERNIKA CLUB A 07   -   CD ELORRIO 2007 B
MARKINA-XEMEIN B   -   VILLA DE ERMUA BLUES 07 B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LUMO 2  -  1 CLUB DEPORTIVO VULCANO
C.D.GALDAKAO 07 C   -   JOKO ALAI ZEANURI
SD GERNIKA CLUB C 07   -   GERTASPORT 2007 GORRIA
LAUAXETA B 8  -  3 IKASTXIKI LEUNGANE
LARREA A 07 Atsedena
ARRATIA 07B 3  -  4 LANDAKO 2007
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. UGAO 07   -   INDARRA 2007
ATXULAUR 07   -   COLEGIO VIZCAYA B
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A 0  -  2 ETORKIZUN BERDEA
UMORE ONA A   -   BASKONIA F.E. 07D
C.D. MONTEFUERTE 07-08B 3  -  4 ARIZ 07 B
U.D. LA MERCED 07 M 2  -  2 BOSCO07
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 07 A   -   MORAZA B
ITUGARPE 07B 3  -  0 SALESIANOS07
ELORRIETA 07B   -   CD. OTXARKOAGA 07
AD ESCOLAPIOS 07 3  -  4 BETOLATZA ALEVIN A
C.D.TXURDINAGA-A 5  -  3 DEUSTO 07 ZURI
U.D. LA MERCED 07 D 3  -  3 MARISTAS A 07
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SONDIKA 08 3  -  4 IBARSUSI 08
ALLENDE SALAZAR 2008   -   SEBER ALTUBE
CD MUNGIA 08 LARRABIZKER   -   IKASTXIKI ARBURU
SD GERNIKA CLUB B 08   -   BERMEO 08B
C.D. GALDAKAO 08 E Atsedena
URITARRA K.T. A 9  -  3 SD ZAMUDIO 08
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO 08 F   -   MORAZA D
CD MUNGIA 08 MARKAIDA   -   ARRATIA 08B
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 2  -  8 URDULIZ 08 ZURIA
SD GERNIKA CLUB C 08   -   KARMENGO AMA 2008
IKASTXIKI IBAIZABAL Atsedena
SEBER ALTUBE TXIKI   -   URITARRA K.T. B
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO 2008 ATEGORRI   -   MORAZA C
LA SALLE 08 A   -   COLEGIO VIZCAYA C
URDANETA C ALEVIN FUTBOL 11  -  1 GORLIZ 08
ANDER DEUNA 08 0  -  0 ARENAS 08
KARABIGANE F.T. 08 Y   -   GETXO FUTBOLA 08S
ASKARTZA C 11  -  4 ASTRABUDUAKO 08E
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDANETA D ALEVIN FUTBOL 4  -  3 GAZTELUETA C
KARABIGANE F.T.08 J   -   COLEGIO VIZCAYA D
ELORRIETA 08B   -   LAGUN ARTEA 08 C
UGERAGA 08   -   LA SALLE 08 B
ASKARTZA D   -   ASTRABUDUAKO 08F
U.D. LA MERCED 08 M 6  -  2 GETXO FUTBOLA 08B
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PAULDARRAK FKT B   -   GURUTZETA KFT 2008 ZURIA
EL REGATO A   -   DOSA SALESIANOS 2008
UNION SPORT S.V. C   -   ZAZPI LANDA B
ZALLA UC 08 B   -   RETUERTO SPORT 08 C
LARRAMENDI 1  -  5 C.F. ZUAZO 08A
ASTI-LEKU B   -   SODUPE UC 08 B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F. ZUAZO 08B 6  -  1 ASTI-LEKU C
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B   -   UNION SPORT S.V. B
SAN PEDRO AZUL 3  -  6 SESTAO RIVER 08 A
TRAPAGARAN B 1  -  4 S. D. BASURTO B
GALLARTA B   -   CD ORTUELLA B
U.D. LA MERCED 08 D 4  -  6 DINAMO B
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD PEÑA 8  -  0 AURRERA K.E. 2008 B
Atsedena ETXEBARRI 08C
ABADIÑO K.E 08 C 4  -  3 BERRIO OTXOA 07-08
LANDAKO 2008 BERDEA 0  -  10 CD ELORRIO 2008 A
KIRIKIÑO -OTXAR 08   -   LOIOLA INDAUTXU D
CD. OTXARKOAGA 08   -   MARKINA-XEMEIN C
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO 08 G   -   LANDAKO 2008 GORRIA
ITUGARPE 08   -   BASKONIA F.E. 08D
S.D.ARIZ 08 C 1  -  3 UMORE ONA B
URRETXINDORRA IKASTOLA 08   -   SD ITURRIGORRI GORRIA
ERMUA C Atsedena
CD ELORRIO 2008B   -   VILLA DE ERMUA BLUES 08 B
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 12

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. UGAO 08 4  -  6 MARISTAS B 08
ETORKIZUN GORRIA   -   UNION DEPORTIVA ABAROA
S.D. ARIZ 08 E   -   ETXEBARRI 08B
ATXULAUR 08   -   PADURA 08
BASKONIA F.E. 08C Atsedena
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B 3  -  8 LOIOLA INDAUTXU E
SAILKAPENA



IGO