LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO 2007 ATEGORRI 2  -  6 GATIKA K.T B
KIRIKIÑO -OTXAR 07 11  -  1 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
Atsedena S.ANTONIO 07
MUNABE GORBEA 2  -  1 BIZIA
BAKIO K.T 3  -  2 URDANETA A ALEVIN FUTBOL
ETXEBARRI 07B 10  -  1 LA SALLE 07 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ZAMUDIO 07 3  -  7 COLEGIO VIZCAYA A
C.D. GALDAKAO 07 B 3  -  3 URDANETA B ALEVIN FUTBOL
LARREA B 07-08 4  -  3 SONDIKA 07
LEMOA HARROBI B Atsedena
SD GERNIKA CLUB B 07 7  -  2 MUNABE JATA
TXANTXARRENE B 2  -  1 GETXO FUTBOLA 07S
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UGERAGA 07 2  -  2 TXANTXARRENE A
BARRIKA 07 B 4  -  2 LAGUN ARTEA 07 D
SD PLENTZIA 2007 1  -  8 KARABIGANE F.T.07 I
ITZUBALTZETA Atsedena
ASKARTZA A 15  -  5 ASTRABUDUAKO 07C
URDULIZ 07 5  -  2 GETXO FUTBOLA 07B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SPORTING DE LUTXANA A 8  -  3 IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ARGIA
PEÑA ATH. SANTURTZI 07A 5  -  3 SOPUERTA SPORT 07
CD ORTUELLA A 0  -  5 GALLARTA A
  Aurreratuta  
C.F. ZUAZO 07A Atsedena
ASTI-LEKU A 5  -  3 DOSA SALESIANOS 2007 NEGRO
DINAMO A 0  -  0 ABANTO A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SODUPE UC 07B 1  -  8 IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ILUNA
KANPAZAR IKASTOLA 1  -  5 PEÑA ATH. SANTURTZI 07B
SPORTING DE LUTXANA B 1  -  8 URRETXINDORRA IKASTOLA 07
DOSA SALESIANOS 2007 ROJO Atsedena
ZORROTZA FC - ALEVIN 1  -  8 BALMASEDA 2007 GORBEA
C.F. ZUAZO 07B 3  -  1 SANTURTZI K.E. 07
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
VILLA DE ERMUA BLUES 07 B 1  -  5 BERRIATUKO
CD BERRIZ G 2  -  8 SD GERNIKA CLUB A 07
LEKEITIO 07B 6  -  5 MARKINA-XEMEIN B
GERTASPORT 07-08 ZURIA 4  -  4 CD ELORRIO 2007 B
MARKINA-XEMEIN A 5  -  2 AURRERA K.E. 2007-08 B
ABADIÑO K.E 07 C 6  -  2 ERMUA B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2007 4  -  4 LAUAXETA B
SD GERNIKA CLUB C 07 4  -  2 LARREA A 07
C.D.GALDAKAO 07 C 5  -  2 ARRATIA 07B
LUMO Atsedena
CLUB DEPORTIVO VULCANO 7  -  2 IKASTXIKI LEUNGANE
JOKO ALAI ZEANURI 6  -  5 GERTASPORT 2007 GORRIA
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BOSCO07 0  -  7 UMORE ONA A
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A 3  -  1 C.D. MONTEFUERTE 07-08B
ATXULAUR 07 6  -  3 U.D. LA MERCED 07 M
C.D. UGAO 07 6  -  1 ARIZ 07 B
INDARRA 2007 9  -  3 BASKONIA F.E. 07D
COLEGIO VIZCAYA B 5  -  2 ETORKIZUN BERDEA
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARISTAS A 07 4  -  3 AD ESCOLAPIOS 07
ELORRIETA 07B 5  -  0 C.D.TXURDINAGA-A
ITUGARPE 07B 2  -  2 U.D. LA MERCED 07 D
LA SALLE 07 A 5  -  3 DEUSTO 07 ZURI
MORAZA B 6  -  2 BETOLATZA ALEVIN A
SALESIANOS07 6  -  3 CD. OTXARKOAGA 07
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ZAMUDIO 08 3  -  5 SD GERNIKA CLUB B 08
CD MUNGIA 08 LARRABIZKER 8  -  1 C.D. GALDAKAO 08 E
ALLENDE SALAZAR 2008 3  -  0 URITARRA K.T. A
SONDIKA 08 Atsedena
IBARSUSI 08 6  -  5 BERMEO 08B
SEBER ALTUBE 2  -  7 IKASTXIKI ARBURU
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URITARRA K.T. B 10  -  1 SD GERNIKA CLUB C 08
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 6  -  1 IKASTXIKI IBAIZABAL
CD MUNGIA 08 MARKAIDA 3  -  6 SEBER ALTUBE TXIKI
C.D.GALDAKAO 08 F Atsedena
MORAZA D 0  -  4 KARMENGO AMA 2008
ARRATIA 08B 2  -  3 URDULIZ 08 ZURIA
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 08E 1  -  2 ANDER DEUNA 08
URDANETA C ALEVIN FUTBOL 10  -  0 KARABIGANE F.T. 08 Y
LA SALLE 08 A 5  -  1 ASKARTZA C
ERANDIO 2008 ATEGORRI 3  -  4 GETXO FUTBOLA 08S
MORAZA C 4  -  2 ARENAS 08
COLEGIO VIZCAYA C 2  -  6 GORLIZ 08
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 08B 3  -  1 UGERAGA 08
ELORRIETA 08B 3  -  3 ASKARTZA D
KARABIGANE F.T.08 J 8  -  1 U.D. LA MERCED 08 M
URDANETA D ALEVIN FUTBOL 11  -  2 ASTRABUDUAKO 08F
GAZTELUETA C 7  -  5 LA SALLE 08 B
COLEGIO VIZCAYA D 7  -  0 LAGUN ARTEA 08 C
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SODUPE UC 08 B 4  -  2 ZALLA UC 08 B
UNION SPORT S.V. C 10  -  3 LARRAMENDI
EL REGATO A 3  -  2 ASTI-LEKU B
PAULDARRAK FKT B 1  -  3 C.F. ZUAZO 08A
GURUTZETA KFT 2008 ZURIA 2  -  2 RETUERTO SPORT 08 C
DOSA SALESIANOS 2008 2  -  5 ZAZPI LANDA B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DINAMO B 6  -  2 TRAPAGARAN B
SAN PEDRO AZUL 2  -  4 GALLARTA B
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B 1  -  8 U.D. LA MERCED 08 D
C.F. ZUAZO 08B 3  -  10 CD ORTUELLA B
ASTI-LEKU C 2  -  6 S. D. BASURTO B
UNION SPORT S.V. B 6  -  7 SESTAO RIVER 08 A
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARKINA-XEMEIN C 3  -  5 LANDAKO 2008 BERDEA
ABADIÑO K.E 08 C 4  -  2 KIRIKIÑO -OTXAR 08
Atsedena CD. OTXARKOAGA 08
CD PEÑA 4  -  3 LOIOLA INDAUTXU D
AURRERA K.E. 2008 B 1  -  9 CD ELORRIO 2008 A
ETXEBARRI 08C 2  -  3 BERRIO OTXOA 07-08
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
VILLA DE ERMUA BLUES 08 B 4  -  3 URRETXINDORRA IKASTOLA 08
S.D.ARIZ 08 C 0  -  9 ERMUA C
ITUGARPE 08 1  -  2 CD ELORRIO 2008B
  Aurreratuta  
C.D.GALDAKAO 08 G Atsedena
LANDAKO 2008 GORRIA 2  -  4 SD ITURRIGORRI GORRIA
BASKONIA F.E. 08D 0  -  3 UMORE ONA B
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 19

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOIOLA INDAUTXU E 1  -  6 ATXULAUR 08
S.D. ARIZ 08 E 3  -  4 BASKONIA F.E. 08C
ETORKIZUN GORRIA 1  -  0 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B
C.D. UGAO 08 Atsedena
MARISTAS B 08 1  -  6 PADURA 08
UNION DEPORTIVA ABAROA 1  -  6 ETXEBARRI 08B
SAILKAPENA


IGO