LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO 05B 3  -  1 SD PLENTZIA
SD GERNIKA CLUB B 05 4  -  3 SD GORLIZ
GETXO FUTBOLA 05S Atsedena
JATA KIROL TALDEA 0  -  4 AIXERROTA 2005
GAZTELUETA 0  -  2 BERANGO FT A
LAGUN ARTEA 05 D 0  -  1 UGERAGA 05-06
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTI-LEKU B 6  -  0 PAULDARRAK FKT
U.D. LA MERCED 05 M 4  -  0 UNION SPORT S.V. B
Atsedena C.F. ZUAZO 05
SD SAN PEDRO 05 3  -  0 LARRAMENDI
ZALLA UC C 0  -  6 GALLARTA
SODUPE UC 05-06 1  -  6 IKHOBA KIROL KLUBA
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
EZKURDI A 1  -  1 IURRETAKO INFANTIL A
VILLA DE ERMUA BLUES 05 B 0  -  1 ARTIBAI FT
LEKEITIO 05-06B Atsedena
ABADIÑO K.E C 5  -  1 ZALDUA
LARRAKO INFANTIL C   -   JESUITAK KULTURALA 06-05
  Geroratuta  
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 0  -  9 ARRIPU A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UMORE ONA 10  -  0 EZKURDI B
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA 3  -  2 C.D. UGAO
Atsedena S.D.ARIZ 05
BASKONIA FE 2005 B 2  -  1 C.D. GALDAKAO 05 A
ETXEBARRI 05B 4  -  2 ATXULAUR 06
PADURA B 1  -  1 C.D. SAN ANTONIO
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 05B 0  -  4 CD DERIO ARTEAGA 05
URITARRA K.T. 4  -  1 ASTRABUDUAKO 05-06C
CD. OTXARKOAGA 05-06 8  -  0 GORBEIAKO
MUNABE 0  -  3 BIZIA
BAKUVA 1  -  3 LAURO IKASTOLA B
CLUB DE FUTBOL ZORRONTZAKO 1  -  6 SD ZAMUDIO 05
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AD ESCOLAPIOS 05-06 1  -  3 COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A
U.D. LA MERCED 05 D 0  -  2 CD PEÑA A
Atsedena C.D. MONTEFUERTE 05B
LA SALLE 2005 4  -  2 ITUGARPE
LOIOLA INDAUTXU 05B 2  -  3 MORAZA A
ZAZPI LANDA A 8  -  0 C.D.TXURDINAGA-A
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERANGO FT B 5  -  4 BERMEO 06B
LAURO IKASTOLA C 0  -  4 GETXO FUTBOLA 06B
CD MUNGIA 06 MENDI 0  -  5 ERANDIO INFANTIL 2006
ETXEBARRI 06B Atsedena
SONDIKA 06 10  -  0 LAGUN ARTEA 06 C
UGERAGA 06 3  -  3 SD GERNIKA CLUB B 06
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SOMORROSTRO INFANTIL 06 B 6  -  9 SD. SAN PEDRO 06
ASTI-LEKU D 1  -  4 DINAMO SAN JUAN C.F.
Atsedena C.F. ZUAZO 06
CD ORTUELLA 3  -  1 BALMASEDA 2006 KOLITZA
PEÑA ATH. SANTURTZI 06B 0  -  10 ZAZPI LANDA B
UNION SPORT S.V. D 0  -  7 SESTAO RIVER 06 A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERMUA B 4  -  0 C.D. GALDAKAO 06 C
SD GERNIKA CLUB C 06 0  -  4 BASKONIA FE 06-C
Atsedena S.D.ARIZ 06
AURRERA K.E.B 2  -  2 IURRETAKO INFANTIL B
BERRIATUKO 4  -  0 VILLA DE ERMUA BLUES 06 B
CD BERRIZ B 6  -  2 ARRIPU B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URRETXINDORRA IKASTOLA 06 5  -  4 SD ITURRIGORRI B
U.D. LA MERCED 06 2  -  0 CD PEÑA B
GETXO 1  -  1 C.D. MONTEFUERTE 06C
BOSCO06 4  -  1 LICEO FRANCES DE BILBAO
LOIOLA INDAUTXU 06B 2  -  2 CD. OTXARKOAGA 06
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B   -   IBAIONDO 2006
  Geroratuta  
SAILKAPENA


IGO