LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T A   -   BERMEO 07B
  Geroratuta  
ATHLETIC CLUB - 1898 (2008) 7  -  2 ARENAS B 07
GETXO FUTBOLA 07A 3  -  2 GORLIZ 07
LAGUN ARTEA 07 C 1  -  2 ASTRABUDUAKO 07B
BARRIKA 07 A   -   LOIOLA INDAUTXU C
  Geroratuta  
CD MUNGIA 07 EMERANDO 1  -  4 KARABIGANE F.T. 07 R
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAZPI LANDA A 7  -  4 CD DERIO ARTEAGA A
ATHLETIC CLUB - ALIRON 2008 7  -  4 GAZTEAK C.F. B
ERANDIO 2007 TXORIERRI 9  -  2 GURUTZETA KFT 2007 BERDEA
SD ITURRIGORRI URKIJO 3  -  6 C.D. MONTEFUERTE 07A
PORTUGALETE 07B 2  -  3 ASKARTZA B
GAZTELUETA A   -   LOIOLA INDAUTXU A
  Geroratuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALLA UC 07 A   -   JD SOMORROSTRO ALEVIN 07
  Geroratuta  
BALMASEDA 2007 ANBOTO 3  -  3 PORTUGALETE 07A
UNION SPORT S.V. A 8  -  0 SESTAO RIVER 07 A
SODUPE UC 07 A 1  -  8 GAZTEAK C.F. A
TRAPAGARAN A 0  -  6 ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2008
PAULDARRAK FKT A 4  -  1 RETUERTO SPORT 07 C
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERTASPORT 2007 BERDEA 5  -  2 C.D. SAN ANTONIO
VILLA DE ERMUA BLUES A 2  -  0 ETXEBARRI 07A
ABADIÑO K.E 07 B 2  -  6 AURRERA K.E. 2007 A
ERMUA 07 Atsedena
BASKONIA F.E. 07C   -   S.D.AMOREBIETA GORRIA
  Geroratuta  
ZALDUA A 2  -  1 S.D.AMOREBIETA URDIÑA
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARSUSI 07   -   LOIOLA INDAUTXU B
  Geroratuta  
BEGOÑA ALEVIN A 9  -  1 S. D. BASURTO A
SD ITURRIGORRI 1923 5  -  2 S.D.ARIZ 07 A
PADURA 07 1  -  2 ITUGARPE 07A
SD INDAUTXU 07B 1  -  6 SANTUTXU 07 C
MORAZA A 8  -  4 ELORRIETA 07A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ROMO 08 1  -  4 BERMEO 08A
ERANDIO 2008 TXORIERRI 6  -  3 URDULIZ 08 BERDEA
ASTRABUDUAKO 08D 3  -  2 CD MUNGIA 08 ITUBALTZAGA
GETXO FUTBOLA 08A 3  -  7 LAGUN ARTEA 08 A
BARRIKA 08 A 2  -  6 CD DERIO ARTEAGA B
GAZTELUETA B 6  -  4 SD PLENTZIA 2008
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI K.E. 08 A 4  -  12 LAGUN ARTEA 08 B
CLUB PORTUGALETE 08 A1 3  -  2 SESTAO RIVER 08 R
GURUTZETA KFT 2008 BERDEA 3  -  1 SODUPE UC 08A
GETXO FUTBOLA 08N 3  -  0 BALMASEDA 2008 ZALAMA
BARAKALDO CF 08B 2  -  9 SANTUTXU 08 B
RETUERTO SPORT 08 B 2  -  2 ZALLA UC 08 A
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB PORTUGALETE 08 A2 2  -  2 LAGUN ARTEA 08 D
DANOK BAT C 2  -  0 SD INDAUTXU 08A
PEÑA ATH.SANTURTZI 08A 2  -  1 JD SOMORROSTRO ALEVIN 08
ABANTO B 11  -  1 GAZTEAK C.F. C
BETOLATZA ALEVIN B 1  -  9 SANTUTXU 08 A
BARAKALDO CF 08A 1  -  6 RETUERTO SPORT 08 A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD GERNIKA CLUB A 08 6  -  2 LEKEITIO 08A
ABADIÑO K.E 08 B 1  -  5 GERTASPORT 2008
CD BERRIZ X 8  -  1 CULTURAL ATHLETIC ESKOLA
ARRATIA 08A 4  -  5 C.D.GALDAKAO 08 D
BASKONIA F.E. 08A   -   ABADIÑO K.E 08 A
  Geroratuta  
ETXEBARRI 08A 9  -  6 ZALDUA B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA ALEVIN B 3  -  3 AD ESCOLAPIOS 08
DANOK BAT D 10  -  1 SD INDAUTXU 08B
BASKONIA F.E. 08B 7  -  1 DEUSTO 08
SD ITURRIGORRI URDINA 7  -  2 C.D. MONTEFUERTE 08C
S.D. ARIZ 08 D 3  -  3 SANTUTXU 08 C
IBAIONDO 2008 3  -  10 ELORRIETA 08A
SAILKAPENA


IGO