LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDULIZ 05 2  -  2 GATIKA K.T B
Atsedena ITZUBALTZETA
LUMO 0  -  3 ATHLETIC CLUB - FEM.
ASKARTZA A 1  -  5 UGERAGA 05
GETXO FUTBOLA 05A 4  -  2 LAGUN ARTEA 05 C
SD GERNIKA CLUB A 05 9  -  2 ERANDIO INFANTIL 2005
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABANTO A 4  -  1 SODUPE U.C 05
BALMASEDA 2005 ANBOTO 0  -  2 SPORTING DE LUTXANA A
Atsedena CLUB PORTUGALETE 05-06
ASTI-LEKU A 6  -  0 GURUTZETA KFT 05B
UNION SPORT S.V. A 1  -  3 GAZTEAK C.F. A
JD SOMORROSTRO 06 A 0  -  2 PEÑA ATH. SANTURTZI 05
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION DEPORTIVA ABAROA 3  -  3 CD ELORRIO 2005
Atsedena VILLA DE ERMUA BLUES A
BETOLATZA INFANTIL A 1  -  3 IBARSUSI 05
PADURA A 5  -  4 SD ITURRIGORRI A
CD BERRIZ A 5  -  1 S.D.AMOREBIETA B
BETIERMU A 0  -  4 ATXULAUR 05
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARREKO A 2005 1  -  4 RETUERTO SPORT 05 B
SALESIANOS05 1  -  4 S. D. BASURTO A
Atsedena LAURO IKASTOLA A
BEGOÑA INFANTIL 05A 0  -  1 AURRERA K.E.A
URDANETA A FUTBOL   -   IBAIONDO 2005
  Geroratuta  
SD INDAUTXU 05B 0  -  3 LEKEITIO 05A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 6

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 06-A 4  -  1 SD GERNIKA CLUB A 06
ETORKIZUN Atsedena
LEKEITIO 06A 3  -  2 S.D.AMOREBIETA C
IBARSUSI 06 2  -  0 BEGOÑA INFANTIL 06A
S.D.AMOREBIETA D 1  -  2 ETXEBARRI 06A
ABADIÑO K.E B 3  -  1 CD ELORRIO 2006
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 6

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARREKO B 2006 7  -  0 MORAZA B
CD DERIO ARTEAGA 06 6  -  0 CD MUNGIA 06 ATXURI
URDANETA B FUTBOL Atsedena
BASKONIA FE 06-B 3  -  0 ASKARTZA B
URDULIZ 06 0  -  1 INDAUTXU 06B
GETXO FUTBOLA 06A 2  -  5 SD ZAMUDIO 06
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 6

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SPORTING DE LUTXANA B 1  -  3 UNION SPORT S.V. C
S. D. BASURTO B 1  -  2 GAZTEAK C.F. B
TRAPAGARAN B Atsedena
PORTUGALETE 06A 1  -  3 ASTI-LEKU C
PEÑA ATH.SANTURTZI 06A 5  -  0 SANTURTZI K.E. 06 A
SODUPE UC 06 4  -  1 RETUERTO SPORT 06 B
SAILKAPENA



IGO