LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 22

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATHLETIC CLUB - FEM. 3  -  0 ITZUBALTZETA
UGERAGA 05 6  -  1 GATIKA K.T B
LAGUN ARTEA 05 C 3  -  1 URDULIZ 05
ERANDIO INFANTIL 2005 Atsedena
GETXO FUTBOLA 05A 9  -  0 LUMO
SD GERNIKA CLUB A 05 1  -  2 ASKARTZA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 22

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB PORTUGALETE 05-06 0  -  0 SPORTING DE LUTXANA A
GURUTZETA KFT 05B 1  -  5 SODUPE U.C 05
GAZTEAK C.F. A 3  -  1 ABANTO A
PEÑA ATH. SANTURTZI 05 0  -  3 BALMASEDA 2005 ANBOTO
UNION SPORT S.V. A Atsedena
JD SOMORROSTRO 06 A 1  -  8 ASTI-LEKU A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 22

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARSUSI 05 3  -  3 VILLA DE ERMUA BLUES A
SD ITURRIGORRI A 0  -  3 CD ELORRIO 2005
S.D.AMOREBIETA B 2  -  2 UNION DEPORTIVA ABAROA
ATXULAUR 05 Atsedena
CD BERRIZ A 5  -  0 BETOLATZA INFANTIL A
BETIERMU A 2  -  0 PADURA A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 22

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAURO IKASTOLA A 1  -  1 S. D. BASURTO A
AURRERA K.E.A 2  -  1 RETUERTO SPORT 05 B
IBAIONDO 2005   -   IBARREKO A 2005
  Geroratuta  
LEKEITIO 05A 6  -  0 SALESIANOS05
URDANETA A FUTBOL Atsedena
SD INDAUTXU 05B 1  -  0 BEGOÑA INFANTIL 05A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEKEITIO 06A 5  -  0 ETORKIZUN
IBARSUSI 06   -   BASKONIA FE 06-A
  Geroratuta  
S.D.AMOREBIETA D Atsedena
ABADIÑO K.E B 0  -  1 S.D.AMOREBIETA C
CD ELORRIO 2006 0  -  1 BEGOÑA INFANTIL 06A
ETXEBARRI 06A 4  -  1 SD GERNIKA CLUB A 06
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDANETA B FUTBOL 1  -  0 CD DERIO ARTEAGA 06
BASKONIA FE 06-B 2  -  4 IBARREKO B 2006
URDULIZ 06 5  -  2 CD MUNGIA 06 ATXURI
GETXO FUTBOLA 06A Atsedena
SD ZAMUDIO 06 0  -  6 ASKARTZA B
INDAUTXU 06B 2  -  0 MORAZA B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 20

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN B 1  -  0 S. D. BASURTO B
PORTUGALETE 06A 3  -  2 SPORTING DE LUTXANA B
PEÑA ATH.SANTURTZI 06A 1  -  0 GAZTEAK C.F. B
SODUPE UC 06 Atsedena
RETUERTO SPORT 06 B 7  -  1 ASTI-LEKU C
SANTURTZI K.E. 06 A   -   UNION SPORT S.V. C
  Geroratuta  
SAILKAPENA


IGO