LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BOSKOZALEAK - Atsedena - -  
SANTURTZI FUTSAL 2010 - GOIZTIRI Pol. Santurtzi () 2019/11/16
11:50
 
COAMI BENJAMIN - EL REGATO A en el centro () 2019/11/16
11:00
 
LARREA BARAKALDO - SESTAO FS ESKOLA Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
12:00
 
SANTA MARÍA A - ITXAROPENA IKASTOLA en el centro () 2019/11/16
09:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
KUKUIAGA ETXEBARRI FS E - LANDAKO-SASIKOA 2010 Kukuyaga Esc. (AS) 2019/11/16
11:30
 
S.ANTONIO 10 - LAURO C en el centro () 2019/11/16
12:30
 
ATXURI B - CD.OTXARTABE en el centro () 2019/11/16
10:30
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 B - ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO Kurutziaga Ik. (HA) 2019/11/16
11:15
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 A - ZABALARRA 2010 Kurutziaga Ik. (HA) 2019/11/16
10:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
JESÚS-MARÍA - NUESTRA SEÑORA DEL PILAR en el centro () 2019/11/16
09:30
 
NTRA SRA DE BEGOÑA-SANTUTXU - LAURO B en el centro () 2019/11/16
10:00
 
COLEGIO ALEMAN - IKASBIDESPORT R ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - KUKUIAGA ETXEBARRI FS D - -  
ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA - EL AVE MARÍA - ITURRIONDO BENJ ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
HEGALARIAK GORONDAGANE A - ROMO BENJAMIN 1 Pol. Gorondagane (AS) 2019/11/16
10:30
 
TXOMIN ARESTI - ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN A Desconocido () 2019/11/16
11:00
 
BIZIA - IRUARTETA 4 en el centro () 2019/11/16
10:30
 
INDAUTXUKO ESKOLA FUTBOL I - KARMELO 10-11 Felix Serrano (AS) 2019/11/16
11:00
 
LAURO A - ESCLAVAS FATIMA 4º Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
12:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
TXOMIN ARESTI 10 - KUKUIAGA ETXEBARRI FS B Desconocido () 2019/11/16
10:00
 
IRUARTETA 3 - KARMENGO AMA 2011 B en el centro () 2019/11/16
09:00
 
ZIPIRIÑE - BEGOÑAZPI IKASTOLA E en el centro () 2019/11/16
11:00
 
SAN NIKOLAS IKASTOLA F1 - ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN B en el centro () 2019/11/16
11:00
 
LAURO D - PUREZA 2010-2011 Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
11:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GOIZTIRIKO NESKAK - EL REGATO B en el centro () 2019/11/16
11:00
 
ALBIZ ESKOLA - LAURO E Las Llanas (HN) 2019/11/16
13:00
 
SANTURTZI FUTSAL2011 - BEGOÑAZPI IKASTOLA D Pol. Santurtzi () 2019/11/16
13:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS C - COLEGIO LUIS BRIÑAS Kukuyaga Esc. (AS) 2019/11/16
12:45
 
SANTA MARÍA B - ZUBELDIA 2011 en el centro () 2019/11/16
10:55
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ESCLAVAS FATIMA 3º - KUKUIAGA ETXEBARRI FS A Col. Fatima (A) 2019/11/16
09:00
 
KARMEN BENJAMIN - LANDAKO-SASIKOA 2011 en el centro () 2019/11/16
10:00
 
HEGALARIAK GORONDAGANE B - MATIENA HERRI ESKOLA Pol. Gorondagane (AS) 2019/11/16
11:30
 
ZABALARRA 2011 - S.ANTONIO 11 en el centro () 2019/11/16
10:00
 
KARMENGO AMA 2011 A - NEVERS B en el centro () 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO