LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK D LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI KANOMETA - BAKUVA 10-11 Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
09:30
 
ETORKIZUN F.E. 2010 BERDEA - JESUITAK KULTURALA 10U Santo Cristo (HA) 2019/11/16
12:00
 
ETXEBARRI 10 B - LEKEITIO 2010D Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/16
11:30
 
LICEO FRANCÉS DE BILBAO - 2010 - AD ESCOLAPIOS 2010 Col. Frances (HA) 2019/11/16
09:30
 
JESUITAK KULTURALA 10Z - BEGOÑAKO ARTEAGABE Jesuitas (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ORTUELLAKO JENDEA - ANTONIO TRUEBA 10 Otxartaga-berri (HA) 2019/11/16
10:15
 
IKHOBA 2010 ILUNA - ASTI-LEKU B Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
09:00
 
SD SAN PEDRO 2010 - SOPUERTA SPORT Galindo (HA) 2019/11/16
09:00
 
ZORROTZA FC - BALMASEDA 2010 GORBEA Pol. Zorroza (HA) 2019/11/16
13:00
 
LARRAMENDI BENJAMIN - SESTAO RIVER 2010 BERDEA Basteita (HA) 2019/11/16
11:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA BASOZABAL 010 - ERANDIO BENAJAMIN 10 ATEGORRI Legarda (HA) 2019/11/16
13:00
 
BETOLATZA BENJAMIN B - ARTXANDAKO MERTXETARRAK 10-11 La Roseta (HA) 2019/11/16
10:15
 
LA SALLE 2010 B - ANDRA MARI GETXO 2010 Etxezuri (HA) 2019/11/16
09:00
 
ANTONIO TRUEBA 11 - CD DERIO ARTEAGA 10-11 Ibaiondo (HA) 2019/11/16
12:45
 
ASKARTZA B - SAN NIKOLAS F2 Askartza Claret (HA) 2019/11/16
12:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
SAN NIKOLAS F3 - UGERAGA 2010-11 Bolua 1 (HA) 2019/11/16
09:00
 
GATIKA K.T - U.D. LA MERCED 10-11 Larrate Azpi () 2019/11/16
10:15
 
AZKORRI NAGUSI - SD PLENTZIA ZURIA Col. Azkorri (A) 2019/11/16
11:00
 
LARRAMENDI IKASTOLA KT A - CDMUNGIA ZABALONDO 010 Larrate Azpi () 2019/11/16
09:00
 
KARABIGANE F.T. 10 A - BAKIO KIROL TALDEA Iturriaga (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
LICEO FRANCÉS DE BILBAO 2011 - Atsedena - -  
ETORKIZUN F. E. 2011 KIMUAK - MUNABE JATA Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/11/16
11:45
 
GERTASPORT 2011 GORRIA - IKASTXIKI BURBILLA Larrako Zelaia (HA) 2019/11/16
13:00
 
SALESIANOS 11 - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/16
10:45
 
KIRIKIÑO OTXAR 11 - ETXEBARRI 11 B Ibarsusi A (HA) 2019/11/16
11:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
URDAIBAI BENJAMIN (RET) - LARRAMENDI IKASTOLA KT B ez asignatuta ez asignatuta  
CDMUNGIA EMERANDO 011 - BERMEO 11B Legarda (HA) 2019/11/16
10:15
 
ANDER DEUNA 11 - AZKORRI TXIKI Ander-Deuna Ik. (HA) 2019/11/16
11:00
 
KARABIGANE F.T. 11 P - GERTASPORT 2011 ZURIA Iturriaga (HA) 2019/11/16
11:30
 
ASKARTZA D - IKASTXIKI PAGOZELAI Askartza Claret (HA) 2019/11/16
12:30
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI BENJAMÍN 011 D - Atsedena - -  
BALMASEDA 2011 KOLITZA - ASKARTZA C Salinillas (HA) 2019/11/16
13:30
 
CDMUNGIA BERREAGAMENDI 011 - KANPAZAR ESKOLA Legarda (HA) 2019/11/16
10:15
 
ASTI-LEKU D - GALLARTA 11 Parque Rivas (HA) 2019/11/16
09:00
 
ATLETICO ARANGUREN - AFK ARRONTEGI San Miguel de Zalla (HA) 2019/11/16
11:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO