LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
LAGUN ARTEA 10C - URDULIZ 10 Sarriena 1 (HA) 2019/11/16
13:00
 
ANDER DEUNA 10 - SD GORLIZ 10 J Ander-Deuna Ik. (HA) 2019/11/16
12:30
 
BERMEO 10B - GAZTELUETA B Penta (HA) 2019/11/16
10:00
 
UGERAGA 2010 - BARRIKA 2010 Urko (HA) 2019/11/16
10:30
 
ASTRABUDUAKO 10B - GETXO F FUNDAZIOA 10S San Lorenzo (HA) 2019/11/16
15:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ERANDIO BENJAMIN 10 TXORIERRI - URDANETA B Arteaga (HA) 2019/11/16
11:45
 
SD GORLIZ 10 H - ASKARTZA A Uresaranse (HA) 2019/11/16
10:30
 
APURTUARTE CLUB 2010 - MUNABE GORBEA Arteaga (HA) 2019/11/16
10:30
 
SD ZAMUDIO 10 - URITARRA Errekalde (HA) 2019/11/16
12:30
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMÍN A - GETXO F FUNDAZIOA 10B Col. Vizcaya (HA) 2019/11/16
09:15
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
CLUB DEPORTIVO VULCANO 2010 - JOKO ALAI - ZEANURI Arlonagusia (HA) 2019/11/16
10:45
 
GERTASPORT 2010 GORRIA - AURRERA K.E.GORRIA Larrako Zelaia (HA) 2019/11/16
12:00
 
CD ELORRIO 10B - CD.BERRIZ10 Eleizalde (HA) 2019/11/16
09:30
 
ERMUA 10 - ZALDUA A Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/17
11:00
 
ARRATIA 10B - IKASTXIKI TORREBURU Urbieta-Igorre (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
C.D. MONTEFUERTE 10 BELTZA - URDANETA A Montefuerte (HA) 2019/11/16
09:00
 
Atsedena - LOIOLA INDAUTXU 10A - -  
IKASTXIKI IXERANGO - BENJAMIN LARREA 10-11 Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
09:30
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMÍN B - GETXO F FUNDAZIOA 10N Col. Vizcaya (HA) 2019/11/16
09:15
 
PEÑA 2010 - KARMENGO AMA 2010 Aitxarte (HA) 2019/11/16
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
MARKINA-ARTIBAI A - Atsedena - -  
ABADIÑO K.E 2010 B - LOIOLA INDAUTXU 10C Astola 1 (HA) 2019/11/16
12:45
 
BERRIATUKO - BFE FUTBOL ELKARTEA 2010 C Ibarra (HA) 2019/11/16
10:45
 
KIRIKIÑO OTXAR 10 - GALDAKAO 10 BELTZA Ibarsusi A (HA) 2019/11/16
12:30
 
AURRERA K.E.BERDEA - LEMOA HARROBI -A- Zaldupe (HA) 2019/11/16
10:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ATXULAUR 10-11 - IBARSUSI 10 Ibaiondo-Orozko (A) 2019/11/16
11:30
 
PADURA 10B - LOIOLA INDAUTXU 10B Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/11/16
09:15
 
C.D. UGAO 10 - ARIZ 2010 B Arandia (HA) 2019/11/16
11:00
 
BFE KIROL ELKARTEA 2010 COPE - Atsedena - -  
C.D. TXURDINAGA A - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A Ibarsusi B (HA) 2019/11/16
12:30
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BOSCO 10 - S.D. BASURTO Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/16
10:45
 
BERRIO-OTXOA 10 - MARISTAS A 10 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/16
12:30
 
C.D. TXURDINAGA B - IBAIONDO IBAIZABAL 2010 Ibarsusi B (HA) 2019/11/16
12:30
 
BEGOÑA BEN A - IKHOBA 2010 ARGIA Mallona B (HA) 2019/11/16
12:45
 
MORAZA A - ARIZ 2010 A Artxanda F7 () 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 2010 A - ZAZPI LANDA A Etxezuri (HA) 2019/11/16
09:00
 
PAULDARRAK FKT BIHOTZA - ELORRIETA 10B Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
10:15
 
SD INDAUTXU 10B - GAZTEAK B Iparralde (HA) 2019/11/16
09:00
 
UNION SPORT SAN VICENTE A - SALESIANOS 10 San Vicente C.D.M. (HN) 2019/11/16
10:15
 
MORAZA B - DEUSTO 10 ZURI Artxanda F7 () 2019/11/16
10:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
SOMO BENJAMIN - ORTUELLA 10-11 Malecon Berria (HA) 2019/11/16
13:30
 
ZUAZO 10 URDINA - GALLARTA 10 Zuazo (A) 2019/11/16
10:30
 
SODUPE 010 B - ATLETICO ARANGUREN ZURIA Santxosolo (HA) 2019/11/16
10:15
 
C.D.GORDEXOLA F7 - CD KARRANTZA Gordexola (HN) 2019/11/16
12:00
 
TRAPAGARAN 10 - CLUB PORTUGALETE 2010B Errotarte (HA) 2019/11/16
10:45
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ZUAZO 10 HORIA - UNION SPORT SAN VICENTE B Zuazo (A) 2019/11/16
10:30
 
RETUERTO SPORT 10 B - ASTI-LEKU A Ibarreta (HA) 2019/11/17
10:00
 
ATLETICO ARANGUREN GORRIA - LUTXANA SPORTING A San Miguel de Zalla (HA) 2019/11/16
09:30
 
SANTURTZI 010 B - PAULDARRAK FKT GARUNA San Jorge (HA) 2019/11/16
10:30
 
DOSA SALESIANOS 2010 - IBAIBE HERRI IKASTETXEA Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GAZTELUETA D - Atsedena - -  
BARRIKA 2011 - KARABIGANE F.T. 11 I Atxutegi (HN) 2019/11/16
11:00
 
ASTRABUDUAKO 11B - CDMUNGIA MAUROLA 011 San Lorenzo (HA) 2019/11/17
10:15
 
URDULIZ 11 - SD GORLIZ 11 B Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/16
11:15
 
GETXO F FUNDAZIOA 11S - BERMEO 11A Bolua 2 (HA) 2019/11/16
11:40
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GETXO F FUNDAZIOA 11B - Atsedena - -  
APURTUARTE CLUB 2011 - LOIOLA INDAUTXU 11D Arteaga (HA) 2019/11/16
10:30
 
SD GORLIZ 11 I - SD ZAMUDIO 11 Uresaranse (HA) 2019/11/16
13:00
 
URDANETA C - LAGUN ARTEA 11C Urdaneta (HA) 2019/11/16
09:30
 
COLEGIO VIZCAYA BEJAMÍN C - ASTRABUDUAKO 11C Col. Vizcaya (HA) 2019/11/16
10:30
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
CD.BERRIZ11 - Atsedena - -  
AURRERA K.E.URDINA - ERMUA BLUES B Zaldupe (HA) 2019/11/16
10:00
 
MARKINA-ARTIBAI B - GERTASPORT 2011 BERDEA Barroeta (HA) 2019/11/16
10:15
 
CLUB DEPORTIVO VULCANO 2011 - ZALDUA B Arlonagusia (HA) 2019/11/16
09:30
 
ERMUA 11 - CD ELORRIO 11A Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/17
11:00
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GALDAKAO 11 BELTZA - Atsedena - -  
C.D. MONTEFUERTE 11 HORIA - LOIOLA INDAUTXU 11E Montefuerte (HA) 2019/11/16
09:00
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 11B - ZALDUA C Basozelai Bi (HA) 2019/11/16
11:30
 
IBAIONDO IBAIZABAL 2011 - ARIZ 2011 A Pol. Rekalde (HA) 2019/11/16
09:00
 
PEÑA GORRIA - CD ELORRIO 11B Aitxarte (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GALDAKAO 11 BERDEA - Atsedena - -  
ARIZ 2011 B - URDANETA D San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
11:45
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 11C - C.D. UGAO 11 Basozelai Bi (HA) 2019/11/16
10:15
 
ATXULAUR 11 - PADURA 11 Ibaiondo-Orozko (A) 2019/11/16
12:50
 
SD INDAUTXU 11A - ARRATIA 11B Iparralde (HA) 2019/11/16
10:25
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
UNION SPORT SAN VICENTE C - Atsedena - -  
BALMASEDA 2011 ZALAMA - TRAPAGARAN 11 Salinillas (HA) 2019/11/16
09:00
 
ZUAZO 11 HORIA - IKHOBA 2011 ILUNA Zuazo (A) 2019/11/16
12:00
 
DINAMO SAN JUAN - GURUTZETA KFT 2011 ZURIA SAN JUAN () 2019/11/16
10:30
 
ABANTO B - SODUPE 011 A El Mortuero (HA) 2019/11/16
11:45
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ZUAZO 11 URDINA (RET) - UNIÓN SPORT SAN VICENTE D ez asignatuta ez asignatuta  
DOSA SALESIANOS 2011 - CLUB PORTUGALETE 2011B Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
10:15
 
SANTURTZI 2011 B - SD SAN PEDRO 2011 San Jorge (HA) 2019/11/16
13:00
 
SODUPE 011 B - IKHOBA 2011 ARGIA Santxosolo (HA) 2019/11/16
10:15
 
ASTI-LEKU C - SESTAO RIVER 2011 BELTZA Parque Rivas (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
RETUERTO SPORT 11 B - URRETXINDORRA 11 Ibarreta (HA) 2019/11/17
12:45
 
ITURRIGORRI 2011 - IBAIONDO NERBIOI 2011 La Roseta (HA) 2019/11/16
12:45
 
ZAZPI LANDA B - LA SALLE 2011 A Pol. Zorroza (HA) 2019/11/16
09:00
 
COLEGIO VIZCAYA BEJAMÍN D - LUTXANA SPORTING B Col. Vizcaya (HA) 2019/11/16
10:30
 
MORAZA C - IKHOBA 2011 OZTINA Artxanda F7 () 2019/11/16
11:00
 
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
DEUSTO 11 ZURI - IBARSUSI 11 Etxezuri (HA) 2019/11/16
12:45
 
BERRIO-OTXOA 11 - MARISTAS B 11 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/16
11:30
 
PEÑA URDINA - LOIOLA INDAUTXU 11F Aitxarte (HA) 2019/11/16
11:30
 
BEGOÑA BENJAMIN B - ELORRIETA 11B Mallona B (HA) 2019/11/16
12:45
 
MORAZA D - LA SALLE 2011 B Artxanda F7 () 2019/11/16
12:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO