LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GETXO F FUNDAZIOA 10A - CD DERIO ARTEAGA 10 Bolua 2 (HA) 2019/11/16
10:20
 
CDMUNGIA LLONA 010 - KARABIGANE F.T.10 K Legarda (HA) 2019/11/16
09:00
 
SD PLENTZIA URDIÑA - ASTRABUDUAKO 10A Errotabarri (HA) 2019/11/16
12:45
 
BERMEO 10A - GAZTELUETA A Penta (HA) 2019/11/16
10:00
 
LAGUN ARTEA 10B - ROMO 10 Sarriena 1 (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ABADIÑO K.E 2010 A - UMORE ONA A Astola 1 (HA) 2019/11/16
12:45
 
ETXEBARRI 10 A - SANTUTXU 10 A Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/17
12:30
 
LEKEITIO 2010A - GERTASPORT 2010 BERDEA Larrotegi (HA) 2019/11/16
10:00
 
ERMUA BLUES 10 - GALDAKAO 10 ZURIA Beti-ondo (HA) 2019/11/16
10:00
 
ARRATIA 10A - BFE FUTBOL ELKARTEA 2010 A Urbieta-Igorre (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GAZTEAK A - BARAKALDO 2010 BELTZA San Pedro de Kabieze (HA) 2019/11/16
11:30
 
ATLETICO ARANGUREN - ABANTO A San Miguel de Zalla (HA) 2019/11/17
10:00
 
BALMASEDA 2010 ANBOTO - SANTURTZI 10 A Salinillas (HA) 2019/11/16
10:20
 
SODUPE 010 A - PEÑA ATH. SANTURTZI 010A Santxosolo (HA) 2019/11/16
09:00
 
CLUB PORTUGALETE 2010A - GURUTZETA KFT 2010 BERDEA Los Llanos. (HA) 2019/11/16
15:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
UNION DEPORTIVA ABAROA - ELORRIETA 10A San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
13:00
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 2010 B - SANTUTXU 10 C Basozelai Bi (HA) 2019/11/16
16:00
 
DEUSTO 10 GORRI - SD INDAUTXU 10A Etxezuri (HA) 2019/11/17
10:30
 
IBAIONDO ERREKA 2010 - C.D. MONTEFUERTE 10 URDINA Pol. Rekalde (HA) 2019/11/16
09:00
 
DANOK BAT 10A - PADURA 10A Mallona B (HA) 2019/11/17
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BARAKALDO 2010 HORI - IBAIONDO NERBIOI 2010 La Siebe Txiki (HA) 2019/11/16
10:15
 
BETOLATZA BENJAMIN A - SANTUTXU 10 B La Roseta (HA) 2019/11/16
14:00
 
LAGUN ARTEA 10A - RETUERTO SPORT 10 A Sarriena 1 (HA) 2019/11/16
10:15
 
GURUTZETA KFT 2010 ZURIA - SD INDAUTXU 10R La Siebe Txiki (HA) 2019/11/16
11:30
 
SESTAO RIVER 2010 BELTZA - ITURRIGORRI 2010 Galindo (HA) 2019/11/16
11:30
 
DANOK BAT 10B - Atsedena - -  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO 11A - ELORRIETA 11A San Lorenzo (HA) 2019/11/17
10:15
 
DEUSTO 11 GORRI - SANTUTXU 11 A Etxezuri (HA) 2019/11/17
10:30
 
LAGUN ARTEA 11A - BARAKALDO 2011 BELTZA Sarriena 2 (HA) 2019/11/16
11:15
 
CLUB PORTUGALETE 2011A - GAZTEAK C Parque Rivas (HA) 2019/11/16
11:30
 
DANOK BAT 11A - PEÑA ATH. SANTURTZI 011A Mallona B (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BFE. FUTBOL ELKARTEA 11A - RETUERTO SPORT 11 A Basozelai Bi (HA) 2019/11/16
13:00
 
ROMO 11 - SANTUTXU 11 B Gobela (HA) 2019/11/16
13:30
 
SD INDAUTXU 11R - LAGUN ARTEA 11B Iparralde (HA) 2019/11/16
10:25
 
SANTURTZI 011 A - BARAKALDO 2011 HORI San Jorge (HA) 2019/11/16
13:00
 
DANOK BAT 11B - GETXO F FUNDAZIOA 11A Mallona B (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA BENJAMIN C - ERMUA BLUES A La Roseta (HA) 2019/11/16
10:15
 
Atsedena - SANTUTXU 11 C - -  
CD DERIO ARTEAGA 11 - GAZTELUETA C Ibaiondo (HA) 2019/11/16
10:45
 
GURUTZETA KFT 2011 BERDEA - GALDAKAO 11 ZURIA La Siebe Txiki (HA) 2019/11/17
10:15
 
ETXEBARRI 11 A - LEMOA HARROBI -B- Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/16
12:45
 
UMORE ONA B - GAZTEAK D Meatzeta (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO