LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA ATXURI 08 - Atsedena - -  
ASTRABUDUAKO 08B - URDAIBAI ALEVIN San Lorenzo (HA) 2019/11/16
10:30
 
SD GORLIZ 08 - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08B Uresaranse (HA) 2019/11/16
11:45
 
URDULIZ 08 ZURIA - SD PLENTZIA 08 Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/16
09:30
 
SEBER ALTUBE D - BAKIO KIROL TALDEA Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
09:15
 
SD GERNIKA ALEVIN B 08 - BERMEO 08 B Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
09:15
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BIZIA - ANDER DEUNA 08 Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/11/16
12:30
 
TXANTXARRENE A - ASKARTZA A Sarriena 3 (HA) 2019/11/16
10:10
 
URITARRA B - GAZTELUETA B Errebale (HA) 2019/11/16
11:00
 
ASTRABUDUAKO 08C - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08S San Lorenzo (HA) 2019/11/17
09:00
 
IKASTXIKI LEUNGANE - LAGUN ARTEA 08D Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
11:00
 
KARABIGANE F.T. 08J - UGERAGA 2008 B Iturriaga (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
JOKO ALAI - ZEANURI - Atsedena - -  
BERRIATUKO - KARMENGO AMA 2008 Ibarra (HA) 2019/11/16
12:00
 
MARKINA-ARTIBAI A - ERMUA ALEVIN HORIA Barroeta (HA) 2019/11/16
09:00
 
ERMUA BLUES 08 - CD ELORRIO 08B Beti-ondo (HA) 2019/11/16
10:00
 
ABADIÑO K.E 08 C - ALEVIN LARREA 08-09 Astola 2 (HA) 2019/11/16
11:00
 
ARRATIA 08B - IKASTXIKI ARBURU Urbieta-Igorre (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI IBAIZABAL - Atsedena - -  
BFE FUTBOL ELKARTEA 08D - LAURO B San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
09:15
 
GALDAKAO 08 BERDEA - SD GERNIKA ALEVIN C 08 Santa Barbara (HA) 2019/11/16
10:15
 
SONDIKA 08 - MARKINA-ARTIBAI B Basozabal 2 (HA) 2019/11/16
10:30
 
SD ZAMUDIO 08 - CLUB DEPORTIVO VULCANO Errekalde (HA) 2019/11/16
12:15
 
URITARRA A - ARIZ 2008 B Errebale (HA) 2019/11/16
09:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - MARISTAS A 08 - -  
BERRIO-OTXOA 08 - IBARSUSI 08 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/16
10:15
 
SONDIKA 0809 - U.D. LA MERCED 08 Basozabal 2 (HA) 2019/11/16
10:30
 
MUNABE GORBEA - COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A Munabe (HA) 2019/11/16
10:45
 
C.D. TXURDINAGA A - ELORRIETA 08B Ibarsusi B (HA) 2019/11/16
11:00
 
LAURO A - SALESIANOS 08 Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
11:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI 08 C - ARTXANDAKO MERTXETARRAK 08 Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/16
09:00
 
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A - COLEGIO VIZCAYA ALEVÍN B Arbieto (HA) 2019/11/16
11:00
 
C.D. MONTEFUERTE 08 BELTZA - Atsedena - -  
PEÑA A - ARIZ 2008 C Aitxarte (HA) 2019/11/16
10:15
 
OTXARKOAGA 08 - C.D. UGAO 08 Ibarsusi A (HA) 2019/11/16
12:30
 
MORAZA B - LICEO FRANCÉS DE BILBAO 2008 Artxanda (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
TRAPAGARAN 08 URDINA - Atsedena - -  
ZORROTZA FC 08 - URRETXINDORRA 08 Pol. Zorroza (HA) 2019/11/16
13:00
 
DINAMO DE SAN JUAN SERANTES - LA SALLE 08 A SAN JUAN () 2019/11/16
09:00
 
DOSA SALESIANOS 2008 GORRIA - ASTI-LEKU B Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
11:30
 
ZUAZO 08 HORIA - ITUGARPE 08 Zuazo (A) 2019/11/16
09:00
 
IBAIONDO 2008 - IKHOBA 2008 Pol. Rekalde (HA) 2019/11/16
10:05
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B - Atsedena - -  
GALLARTA 08 - ZALLA UC LANDABERRI San Miguel Gallarta (HA) 2019/11/16
10:00
 
C.D.GORDEXOLA F7 - KANPAZAR ESKOLA Gordexola (HN) 2019/11/16
10:15
 
SOMO ALEVIN A - BALMASEDA 2008 GORBEA Malecon Berria (HA) 2019/11/16
12:15
 
EL REGATO A - SODUPE 08 B Serralta txiki (HA) 2019/11/16
09:00
 
TRAPAGARAN 08 ORIA - CD ORTUELLA Errotarte (HA) 2019/11/16
10:45
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ZUAZO 08 URDINA - Atsedena - -  
ERANDIO ALEVIN 08 ATEGORRI - SESTAO RIVER 2008 BERDEA Arteaga (HA) 2019/11/16
09:00
 
LUTXANA SPORTING A - ASTI-LEKU A Serralta txiki (HA) 2019/11/16
12:45
 
DINAMO DE SAN JUAN ROMPEOLAS - UNIÓN SPORT SAN VICENTE B SAN JUAN () 2019/11/16
09:00
 
LA SALLE 08 B - DOSA SALESIANOS 2008 BELTZA Etxezuri (HA) 2019/11/16
11:30
 
KIRIKIÑO OTXAR 08 - ZALLA UC SAN MIGUEL Ibarsusi A (HA) 2019/11/16
11:15
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09B - SD PLENTZIA 09 Bolua 2 (HA) 2019/11/16
09:00
 
BERMEO 09 B - ASKARTZA C Penta (HA) 2019/11/16
11:15
 
CDMUNGIA BERREAGAMENDI 09 - LAGUN ARTEA 09C Legarda (HA) 2019/11/16
13:00
 
LUMO - LARRAMENDI IKASTOLA KT B Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
13:00
 
SEBER ALTUBE AA - GATIKA K.T B Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
11:45
 
SD GERNIKA ALEVIN B 09 - Atsedena - -  
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ANDER DEUNA 09 - Atsedena - -  
UGERAGA 2009 B - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09N Urko (HA) 2019/11/16
12:00
 
ASTRABUDUAKO 09C - SD ZAMUDIO 09 San Lorenzo (HA) 2019/11/16
15:30
 
LUMO K.E. - GAZTELUETA D Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
13:00
 
SEBER ALTUBE GD - URDULIZ 09 ZURIA Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
11:45
 
SD GERNIKA ALEVIN C 09 - BARRIKA 2009 Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
10:30
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 09 A - ASKARTZA D Etxezuri (HA) 2019/11/16
10:15
 
Atsedena - ELORRIETA 09B - -  
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09S - ERANDIO ALEVIN 09 ATEGORRI Bolua 2 (HA) 2019/11/16
09:00
 
TXANTXARRENE B - BOSCO 09 Sarriena 3 (HA) 2019/11/16
10:10
 
MORAZA D - COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C Artxanda (HA) 2019/11/16
10:15
 
LAURO E - DEUSTO 09 ZURI Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
11:15
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI BELATXIKIETA - ESKOLABARRI Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
11:30
 
CD. BERRIZ 09 - ANAITASUNA Berrizburu (HA) 2019/11/16
11:00
 
MARKINA-ARTIBAI D - CD ELORRIO 09B Barroeta (HA) 2019/11/16
09:00
 
JESUITAK KULTURALA 09 - ZALDUA B Jesuitas (HA) 2019/11/16
11:30
 
AURRERA K.E. GORRIA - Atsedena - -  
ERMUA ALEVIN ZURIA - ABADIÑO K.E 09 B Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/16
12:50
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
LAUAXETA IKASTOLA ALEBINAK - IBAIONDO IBAIZABAL 2009 Lauaxeta 1 (HA) 2019/11/16
10:00
 
GERTASPORT 2009 GORRIA - IBARSUSI B Larrako Zelaia (HA) 2019/11/16
10:45
 
IKASTXIKI BIZKARGI - GALDAKAO 09 BELTZA Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
11:30
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 09C - ABADIÑO K.E 09 C San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
10:30
 
AURRERA K.E.URDINA - Atsedena - -  
UMORE ONA B - MARKINA-ARTIBAI C Meatzeta (HA) 2019/11/16
10:15
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B - Atsedena - -  
C.D. UGAO 09 - LOIOLA INDAUTXU 09A Arandia (HA) 2019/11/16
11:00
 
GALDAKAO 09 BERDEA - BFE FUTBO ELKARTEA 09LAR Santa Barbara (HA) 2019/11/16
10:15
 
ARIZ 2009 B - C.D. MONTEFUERTE 09 HORIA San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
13:00
 
ATXULAUR 09 - PADURA 09B Ibaiondo-Orozko (A) 2019/11/16
11:30
 
PEÑA B - ETXEBARRI 09 B Aitxarte (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
S.D. BASURTO B - ZUAZO 09 HORIA Iparralde (HA) 2019/11/16
11:30
 
ATLETICO ARANGUREN - GALLARTA 09 San Miguel de Zalla (HA) 2019/11/16
11:00
 
CLUB PORTUGALETE 09B - TRAPAGARAN 09 URDINA Parque Rivas (HA) 2019/11/16
11:30
 
UNION SPORT SAN VICENTE C - GURUTZETA KFT 2009 BERDEA San Vicente C.D.M. (HN) 2019/11/16
09:00
 
SOMO ALEVIN B - SODUPE 09 Malecon Berria (HA) 2019/11/16
12:15
 
URRETXINDORRA 2009 - BALMASEDA 2009 KOLITZA B Pol. Rekalde (HA) 2019/11/16
11:15
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BALMASEDA 2009 ZALAMA A - TRAPAGARAN 09 ORIA Salinillas (HA) 2019/11/16
11:40
 
DOSA SALESIANOS 2009 - ZAZPI LANDA B Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
11:30
 
UNION SPORT SAN VICENTE D - EL REGATO B San Vicente C.D.M. (HN) 2019/11/16
09:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 09B - GURUTZETA KFT 2009 URDINA Benjamín Martínez (HA) 2019/11/16
10:00
 
SANTURTZI 09 B - BERRIO-OTXOA 09D San Jorge (HA) 2019/11/16
11:45
 
ITURRIGORRI URDINA - ZUAZO 09 URDINA La Roseta (HA) 2019/11/16
11:30
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA ALEVIN B - IBAIONDO ERREKA 2009 La Roseta (HA) 2019/11/16
09:00
 
LA SALLE 09 B - MARISTAS B 09 Etxezuri (HA) 2019/11/16
10:15
 
BFE KIROL ELKARTEA 09COPE - LOIOLA INDAUTXU 09B San Miguel Basauri (HA) 2019/11/16
09:15
 
LICEO FRANCÉS DE BILBAO - BERRIO-OTXOA 09A Col. Frances (HA) 2019/11/16
10:45
 
OTXARKOAGA 09 - Atsedena - -  
C.D. TXURDINAGA B - ITURRIGORRI GORRIA Ibarsusi B (HA) 2019/11/16
11:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO