LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK R LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA A - Atsedena - -  
GERTASPORT - BFE FUTBOL ELKARTEA 08B Larrako Zelaia (HA) 2019/12/14
10:45
 
ARRATIA 08R - ABADIÑO K.E. 08 A Urbieta-Igorre (HA) 2019/12/14
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GALDAKAO 08 ZURIA - Atsedena - -  
S.D. GERNIKA CLUB R 08 - SANTUTXU 08 A Urbieta-Gernika (HA) 2019/12/14
11:15
 
SD INDAUTXU 08A - ETXEBARRI 08 A Iparralde (HA) 2019/12/14
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CLUB PORTUGALETE 08R - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2009 Los Llanos. (HA) 2019/12/14
10:30
 
GURUTZETA KFT 2008 BERDEA R1 - PEÑA ATH. SANTURTZI 08R La Siebe Txiki (HA) 2019/12/14
11:30
 
RETUERTO SPORT 08 A - BARAKALDO 2008 BELTZA Ibarreta (HA) 2019/12/14
11:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 2008 BELTZA - ABANTO A Galindo (HA) 2019/12/14
09:00
 
GURUTZETA KFT 2008 ZURIA R2 - SANTUTXU 08 C La Siebe Txiki (HA) 2019/12/14
14:00
 
BARAKALDO 2008 HORI - PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB A La Siebe Txiki (HA) 2019/12/14
10:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ARENAS 08 - Atsedena - -  
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08E - LAGUN ARTEA 08A Bolua 2 (HA) 2019/12/14
09:00
 
DANOK BAT 08A - ASTRABUDUAKO 08A Mallona B (HA) 2019/12/14
11:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ROMO 08 - Atsedena - -  
ELORRIETA 08A - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08R Pol. San Ignacio (HA) 2019/12/14
11:10
 
DANOK BAT 08B - BERMEO 08 A Mallona B (HA) 2019/12/14
12:45
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
RETUERTO SPORT 08 B - ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2009 Ibarreta (HA) 2019/12/14
10:15
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 08A - SANTUTXU 08 B Artunduaga (HA) 2019/12/14
13:00
 
SD INDAUTXU 08R - SD LEIOA 08B Iparralde (HA) 2019/12/14
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO