LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK 2. URTEKO R LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ATHLETIC CLUB - ALIRON 2006 - Atsedena - -  
GALDAKAO 06 ZURIA - LOIOLA INDAUTXU 06R Santa Barbara (HA) 2019/12/14
09:00
 
DANOK BAT 06A - CULTURAL DE DURANGO A Mallona B (HA) 2019/12/14
18:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
DEUSTO INFANTIL 06 - Atsedena - -  
BARAKALDO 2006 - SANTUTXU 06 B La Siebe (HA) 2019/12/14
17:00
 
ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2006 - LEMOA HARROBI -A- Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/12/14
13:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CLUB PORTUGALETE 06R - LAGUN ARTEA 06A Los Llanos. (HA) 2019/12/14
15:30
 
ZALLA UC ILSO - SANTUTXU 06 A San Miguel de Zalla (HA) 2019/12/15
11:15
 
BEGOÑA INF A - BETOLATZA A Mallona B (HA) 2019/12/14
15:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06E - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2007 Bolua 3 (HA) 2019/12/14
09:00
 
SESTAO RIVER 2006 BELTZA - BALMASEDA 2006 GORBEA Galindo (HA) 2019/12/14
14:15
 
ARRATIA 06R - BFE FUTBOL ELKARTEA 2006R Urbieta-Igorre (HA) 2019/12/14
13:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
SD LEIOA 06B - SD INDAUTXU 06R Sarriena 3 (HA) 2019/12/14
18:30
 
ASTRABUDUAKO 06A - ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2007 San Lorenzo (HA) 2019/12/14
09:00
 
ETORKIZUN F.E. 06 R - ARENAS 06 Santo Cristo (HA) 2019/12/14
10:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
S.D. GERNIKA CLUB R 06 - RETUERTO SPORT 06 A Urbieta-Gernika (HA) 2019/12/14
09:30
 
ROMO 06 - S.D.AMOREBIETA 06 A Gobela (HA) 2019/12/14
12:30
 
BERMEO 06A - GURUTZETA KFT 2006R Penta (HA) 2019/12/14
15:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO