LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMEAK LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI FUTSAL 07 - SANTA MARÍA A Pol. Santurtzi () 2019/02/16
13:00
 
INDAUTXUKO ESKOLA IV - KONTXA ALEVIN en el centro () 2019/02/16
12:30
 
GOIZTIRIKO NESKAK A - ALBIZ ESKOLA SESTAO en el centro () 2019/02/16
10:30
 
ZUBELDIA 08-07 - KARMEN ALEVIN en el centro () 2019/02/16
10:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
TXOMIN ARESTI - BERRIO OTXOA 07 en el centro () 2019/02/16
11:00
 
ARANGOITI ALEVIN - ROMO ALEVIN en el centro () 2019/02/16
09:30
 
ITURRIONDO ZURBARANBARRI - GOIZTIRI
GERORATUTA
en el centro ()
ez asignatuta  
IKASBIDESPORT E - ARTAROMO GETXO La Salle-Deusto (AS) 2019/02/16
11:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ZURBARAN-ITURRIONDO ALEVIN A - KARMELO 2007 C. Zurbaran () 2019/02/16
11:45
 
BERRIO OTXOA 07-08 - PÍO BAROJA en el centro () 2019/02/16
11:45
 
IRUARTETA A - ATXURI 2007-2008 en el centro () 2019/02/16
13:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS B - COLEGIO ALEMAN El Fronton () 2019/02/16
10:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ZIPIRIÑE - INDAUTXUKO ESKOLA III en el centro () 2019/02/16
11:00
 
GOIZTIRIKO NESKAK B - Atsedena - -  
SANTURTZI FUTSAL 08 - ITXAROPENA IKASTOLA Pol. Santurtzi () 2019/02/16
10:30
 
DEUSTUKO IKASTOLA LH5.1 - SANTA MARÍA B en el centro () 2019/02/16
11:00
 
COAMI ALEVIN - IRUARTETA B en el centro () 2019/02/16
11:45
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
JESUS-MARIA - DEUSTUKO IKASTOLA LH5.2 Pol. Municipal () 2019/02/16
10:30
 
IRUARTETA C - INDAUTXUKO ESKOLA GRUPO V en el centro () 2019/02/16
09:15
 
LA PUREZA 08 - KUKUIAGA ETXEBARRI FS A
GERORATUTA
en el centro ()
22/02/2019
19:00
 
KARMELO 2008 - ZURBARAN-ITURRIONDO ALEVIN B en el centro () 2019/02/16
11:00
 
Atsedena - IKASBIDESPORT M - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO