LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
KURUTZIAGA IKASTOLA 2009 - COLEGIO ALEMAN A Kurutziaga Ik. (HA) 2019/02/16
10:00
 
ATXURI B 2009-2010 - LANDAKO 2009 en el centro () 2019/02/16
13:00
 
ZABALARRA 2009 - S.ANTONIO 09 en el centro () 2019/02/16
10:00
 
NEVERS FUTBOL 09 - BERRIOIZ 09 en el centro () 2019/02/16
10:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS C - BEGOÑAZPI IKASTOLA A Kukuyaga Esc. (AS) 2019/02/16
10:10
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
KARMEN 4º - EUROPA 1 en el centro () 2019/02/16
11:30
 
LAURO D - KARMELO 2009-10 Lauro Ik. (HA) 2019/02/16
11:45
 
ZUBILETA - TXURDINAGA ESKOLA en el centro () 2019/02/16
10:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS D - ROMO BENJAMIN Kukuyaga Esc. (AS) 2019/02/16
09:00
 
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II - BIZIA en el centro () 2019/02/16
11:15
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ZUBELDIA 09-10 - Atsedena - -  
GOIZTIRI - SANTA MARÍA A en el centro () 2019/02/16
12:00
 
ITXAROPENA IKASTOLA - SANTURTZI FUTSAL BENJAMIN 09 en el centro () 2019/02/16
10:30
 
EL REGATO B - SESTAO FS ESKOLA en el centro () 2019/02/16
10:00
 
ALAZNE - LAURO B en el centro () 2019/02/16
11:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
PÍO BAROJA - COLEGIO ALEMAN B en el centro () 2019/02/16
11:15
 
LAURO A - ESCLAVAS FATIMA 4º Lauro Ik. (HA) 2019/02/16
09:30
 
JESUS-MARIA A - ABUSU IKASTOLA en el centro () 2019/02/16
10:30
 
ZURBARAN-ITURRIONDO BENJAMIN - NTRA SRA BEGOÑA SANTUTXU LH4 C. Zurbaran () 2019/02/16
09:15
 
EL REGATO A - DEUSTUKO IKASTOLA LH4 en el centro () 2019/02/16
09:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
LA PUREZA 09-10 - IKASBIDESPORT H en el centro () 2019/02/16
13:00
 
IRUARTETA D - ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO en el centro () 2019/02/16
10:30
 
BEGOÑAZPI IKASTOLA B - KARMEN 3º-4º en el centro () 2019/02/16
10:40
 
COAMI BENJAMIN - EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ en el centro () 2019/02/16
10:45
 
INDAUTXUKO ESKOLA I - LAURO C en el centro () 2019/02/16
10:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
NTRA SRA BEGOÑA SANTUTXU LH3 - SANTA MARÍA B en el centro () 2019/02/16
10:00
 
LAURO F - KUKUIAGA ETXEBARRI FS B Lauro Ik. (HA) 2019/02/16
10:45
 
SANTURTZI FUTSAL BENJAMIN 2010 - ARANGOITI BENJAMIN Pol. Santurtzi () 2019/02/16
11:45
 
SAN NIKOLAS F2 - EL REGATO C en el centro () 2019/02/16
09:00
 
Atsedena - IRUARTETA E - -  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
GORONDAGANE - ANDRA MARI GETXO 2010 Pol. Gorondagane (AS) 2019/02/16
11:30
 
JESUS-MARIA B - ESCLAVAS FATIMA 3º ez asignatuta ez asignatuta  
ZIPIRIÑE - TXOMIN ARESTI en el centro () 2019/02/16
09:15
 
SAN NIKOLAS F1 - AZKORRI TXIKI en el centro () 2019/02/16
11:00
 
Atsedena - LAURO E - -  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ZABALARRA 2010 - BEGOÑAZPI IKASTOLA D en el centro () 2019/02/16
11:00
 
LAURO G - LANDAKO 2010 Lauro Ik. (HA) 2019/02/16
13:00
 
S.ANTONIO 10 - KARMENGO AMA 2010 en el centro () 2019/02/16
09:30
 
NEVERS FUTBOL 10 - LARREA en el centro () 2019/02/16
11:30
 
Atsedena - KUKUIAGA ETXEBARRI FS A - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO