LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK D LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
CD DERIO ARTEAGA C - LAGUN ARTEA 09 C ez asignatuta ez asignatuta  
MUNABE JATA - C.D.GALDAKAO 09 C ez asignatuta ez asignatuta  
URDAIBAI F.T. - UGERAGA 09-10 ez asignatuta ez asignatuta  
BAKIO K.T - CD. OTXARKOAGA 09-10 ez asignatuta ez asignatuta  
IBAIONDO ERREKA 2009 - CD MUNGIA 09 TROBIKA ez asignatuta ez asignatuta  
GATIKA K.T B - GORLIZ 09 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
KANPAZAR IKASTOLA - ORTUELLAKO JENDEA Los Llanos. (HA) 2019/05/04
10:30
 
BEGOÑAKO ARTEAGABE - ZALLA UC 09 B ez asignatuta ez asignatuta  
SOPUERTA SPORT - GURUTZETA KFT 2009 URDINA ez asignatuta ez asignatuta  
IKHOBA KIROL KLUBA 09 - BALMASEDA 2009 GORBEA ez asignatuta ez asignatuta  
SESTAO RIVER 09 A - ASTI-LEKU B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
IBAIONDO NERBIOI 2009 - LAGUN ARTEA 10 C ez asignatuta ez asignatuta  
IKASTXIKI IXERANGO - LICEO FRANCES A 09 Pol. Larrea (HA) 2019/05/04
12:30
 
LEKEITIO 09D - JESUITAK KULTURALA 09 ez asignatuta ez asignatuta  
NUESTRA SEÑORA DEL PILAR - BAKUVA ez asignatuta ez asignatuta  
ETORKIZUN BERDEA - VILLA DE ERMUA BLUES 09 D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
LICEO FRANCES B 2010 - KARABIGANE F.T. 10 I Col. Frances (HA) 2019/05/04
12:30
 
IKASTXIKI TORREBURU - APURTUARTE Pol. Larrea (HA) 2019/05/04
12:30
 
CD MUNGIA 010 ATXURI - BOSCO10 ez asignatuta ez asignatuta  
ANDER DEUNA 10 - BERMEO 10B ez asignatuta ez asignatuta  
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA - IBAIONDO IBAIZABAL 2010 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
ASTI-LEKU D - C.D. UGAO 10 Parque Rivas (HA) 2019/05/04
10:15
 
CLUB ATLETICO ARANGUREN ZURIA - IKHOBA KIROL KLUBA 10 U.ARGIA ez asignatuta ez asignatuta  
BALMASEDA 2010 KOLITZA - PADURA 10B ez asignatuta ez asignatuta  
IKHOBA KIROL KLUBA 10 U.ILUNA - CLUB ATLETICO ARANGUREN GORRIA ez asignatuta ez asignatuta  
SALESIANOS10 - ANTONIO TRUEBA 10 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO