LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK D LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
C.D.GALDAKAO 09 C - UGERAGA 09-10 Santa Barbara (HA) 2019/02/16
12:45
 
LAGUN ARTEA 09 C - CD. OTXARKOAGA 09-10 Sarriena 3 (HA) 2019/02/16
13:00
 
MUNABE JATA - CD MUNGIA 09 TROBIKA Munabe (HA) 2019/02/16
10:45
 
URDAIBAI F.T. - GORLIZ 09 Itxas-Adar (A) 2019/02/16
11:30
 
BAKIO K.T - GATIKA K.T B Arestui (HN) 2019/02/16
10:00
 
IBAIONDO ERREKA 2009 - CD DERIO ARTEAGA C Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
12:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 09 A - BALMASEDA 2009 GORBEA Galindo (HA) 2019/02/16
09:00
 
ASTI-LEKU B - GURUTZETA KFT 2009 URDINA Parque Rivas (HA) 2019/02/16
10:15
 
IKHOBA KIROL KLUBA 09 - ZALLA UC 09 B Pol. Lasesarre (HA) 2019/02/16
12:45
 
SOPUERTA SPORT - ORTUELLAKO JENDEA Santa Ana (HA) 2019/02/16
12:45
 
BEGOÑAKO ARTEAGABE - KANPAZAR IKASTOLA Las Carmenes (HN) 2019/02/16
13:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ETORKIZUN BERDEA - BAKUVA Santo Cristo (HA) 2019/02/16
12:00
 
VILLA DE ERMUA BLUES 09 D - JESUITAK KULTURALA 09 Beti-ondo (HA) 2019/02/16
10:45
 
NUESTRA SEÑORA DEL PILAR - LICEO FRANCES A 09 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/02/16
09:00
 
LEKEITIO 09D - LAGUN ARTEA 10 C Larrotegi (HA) 2019/02/16
10:30
 
IKASTXIKI IXERANGO - IBAIONDO NERBIOI 2009 Pol. Larrea (HA) 2019/02/16
11:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA - BERMEO 10B Santo Cristo (HA) 2019/02/16
10:30
 
IBAIONDO IBAIZABAL 2010 - BOSCO10 Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
11:30
 
ANDER DEUNA 10 - APURTUARTE Ander-Deuna Ik. (HA) 2019/02/16
10:00
 
CD MUNGIA 010 ATXURI - KARABIGANE F.T. 10 I Legarda 2 () 2019/02/16
12:00
 
IKASTXIKI TORREBURU - LICEO FRANCES B 2010 Pol. Larrea (HA) 2019/02/16
09:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
SALESIANOS10 - CLUB ATLETICO ARANGUREN GORRIA Salesianos-Deusto (HA) 2019/02/16
10:30
 
ANTONIO TRUEBA 10 - PADURA 10B Parque Rivas (HA) 2019/02/16
09:00
 
IKHOBA KIROL KLUBA 10 U.ILUNA - IKHOBA KIROL KLUBA 10 U.ARGIA Serralta txiki (HA) 2019/02/17
14:00
 
BALMASEDA 2010 KOLITZA - C.D. UGAO 10 Salinillas (HA) 2019/02/16
11:30
 
CLUB ATLETICO ARANGUREN ZURIA - ASTI-LEKU D San Miguel de Zalla (HA) 2019/02/16
09:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO