LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO 09B - GAZTELUETA B ez asignatuta ez asignatuta  
ANDER DEUNA 09 - GETXO FUTBOLA 09B Ander-Deuna Ik. (HA) 2018/12/15
09:45
 
CD MUNGIA 09 MAUROLAS - UGERAGA 09 ez asignatuta ez asignatuta  
KARABIGANE F.T. 09 J - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A Iturriaga (HA) 2018/12/15
10:45
 
SAN NIKOLAS F3 - GATIKA K.T A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
SD ZAMUDIO 09 - GETXO FUTBOLA 09C Errekalde (HA) 2018/12/15
11:00
 
ASTRABUDUAKO 09C - CD DERIO ARTEAGA A San Lorenzo (HA) 2018/12/15
10:15
 
URITARRA K.T. - ASKARTZA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAN NIKOLAS F4 - MUNABE GORBEA ez asignatuta ez asignatuta  
TXANTXARRENE A - ERANDIO 2009 ATEGORRI Sarriena 3 (HA) 2018/12/15
11:40
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
LOIOLA INDAUTXU B - ELORRIETA 09B ez asignatuta ez asignatuta  
LA SALLE 09 A - COLEGIO VIZCAYA B Etxezuri (HA) 2018/12/15
09:00
 
MARISTAS A 09 - ASKARTZA B Ibarsusi A (HA) 2018/12/15
09:00
 
TXANTXARRENE B - ASTRABUDUAKO 09B Sarriena 3 (HA) 2018/12/15
11:40
 
AD ESCOLAPIOS 09 - SALESIANOS09
GERORATUTA
Pol. Rekalde (HA)
ez asignatuta  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
ANAITASUNA IKASTOLA - ERMUA 09 Beti-ondo (HA) 2018/12/15
09:00
 
ZALDUA A - IKASTXIKI BELATXIKIETA ez asignatuta ez asignatuta  
CLUB DEPORTIVO VULCANO - CD ELORRIO 2009 B Zelaieta (HN) 2018/12/15
11:00
 
GERTASPORT 2009 GORRIA - ABADIÑO K.E 09 B Larrako Zelaia (HA) 2018/12/15
10:45
 
MARKINA-XEMEIN B - CD BERRIZ X Barroeta (HA) 2018/12/15
10:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
KARMENGO AMA 2009 - BERRIATUKO Txolon (HA) 2018/12/15
10:15
 
ABADIÑO K.E 09 C - MARKINA-XEMEIN A Astola (HA) 2018/12/15
09:00
 
KARMEL - JOKO ALAI ZEANURI Txolon (HA) 2018/12/15
12:45
 
LAUAXETA A - AURRERA K.E. 2009-10 Lauaxeta 1 (HA) 2018/12/15
11:15
 
MARKINA-XEMEIN C - IKASTXIKI BIZKARGI Barroeta (HA) 2018/12/16
11:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 B - SPORTING DE LUTXANA A Malecon Berria (HA) 2018/12/15
11:00
 
C.F. ZUAZO 09B - GALLARTA A Zuazo (A) 2018/12/15
10:30
 
ASTI-LEKU A - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09B Parque Rivas (HA) 2018/12/15
09:00
 
TRAPAGARAN A - GURUTZETA KFT 2009 BERDEA Errotarte (HA) 2018/12/15
12:30
 
SANTURTZI K.E. 09 B - PEÑA ATH. SANTURTZI 09B San Jorge (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
C.D. GORDEXOLA F7 - LARRAMENDI Gordexola (HN) 2018/12/15
10:00
 
C.F. ZUAZO 09A - UNION SPORT S.V. B Zuazo (A) 2018/12/15
10:30
 
ZAZPI LANDA A - ZORROTZA FC - BENJAMIN Pol. Zorroza (HA) 2018/12/15
09:00
 
TRAPAGARAN B - BALMASEDA 2009 ANBOTO Errotarte (HA) 2018/12/15
12:30
 
SODUPE UC 09 - DOSA SALESIANOS 2009 Santxosolo (HA) 2018/12/15
13:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
ESKOLABARRI - ASTRABUDUAKO 09D Beti-ondo (HA) 2018/12/15
10:00
 
SD ITURRIGORRI 2009 - BOSCO09 La Roseta (HA) 2018/12/15
10:15
 
MORAZA A - C.D.TXURDINAGA B Artxanda F7 () 2018/12/15
10:00
 
BERRIO OTXOA 09A - BETOLATZA BENJAMIN A CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2018/12/15
10:30
 
UNION SPORT S.V. A - URRETXINDORRA IKASTOLA 09 Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/15
12:45
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE-COPE 09 MOREA - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A ez asignatuta ez asignatuta  
PADURA 09B - S.D. ARIZ 09 B Pol. Arrigorriaga (HA) 2018/12/15
09:15
 
C.D. UGAO 09 - INDARRA 2009 Arandia (HA) 2018/12/15
11:15
 
ETXEBARRI 09B - ATXULAUR 09 Municipal de Etxebar (HA) 2018/12/15
09:15
 
UMORE ONA A - C.D.GALDAKAO 09 B Meatzeta (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 09 LARANJA - BERRIO OTXOA 09B ez asignatuta ez asignatuta  
LOIOLA INDAUTXU A - COLEGIO VIZCAYA A ez asignatuta ez asignatuta  
IBARSUSI 09-10 - C.D.TXURDINAGA - A Ibarsusi A (HA) 2018/12/15
09:00
 
C.D. MONTEFUERTE 09-10A - CD PEÑA A Montefuerte (HA) 2018/12/15
10:15
 
MORAZA B - LA SALLE 09 B Artxanda (HA) 2018/12/15
13:00
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO 10A - GETXO FUTBOLA 10S ez asignatuta ez asignatuta  
BARRIKA 2010 - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B ez asignatuta ez asignatuta  
CD MUNGIA 010 ATELA - URDULIZ 10 ez asignatuta ez asignatuta  
GORLIZ 10A - Atsedena - -  
SD PLENTZIA 2010 - GAZTELUETA C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO 10F - CD DERIO ARTEAGA B San Lorenzo (HA) 2018/12/15
09:00
 
CD MUNGIA 010 ZABALAONDO - URDANETA C BENJAMIN FUTBOL ez asignatuta ez asignatuta  
GAZTELUETA D - ASKARTZA C Gaztelueta (HA) 2018/12/15
10:40
 
KARABIGANE F.T. 10 K - Atsedena - -  
GETXO FUTBOLA 10B - GORLIZ 10S Bolua 2 (HA) 2018/12/15
10:20
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
SD ZAMUDIO 2010 - ERANDIO 2010 TXORIERRI Errekalde (HA) 2018/12/15
10:00
 
PAULDARRAK FKT BIHOTZA - URDANETA D BENJAMIN FUTBOL Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/15
11:30
 
IBAIBE - ASKARTZA D Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/15
10:15
 
GETXO FUTBOLA 10C - Atsedena - -  
GURUTZETA KFT 2010 ZURIA - C.F. ZUAZO 10A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GERTASPORT 2010 BERDEA - LEKEITIO 10A Larrako Zelaia (HA) 2018/12/15
12:00
 
ERMUA 10 - MARKINA-XEMEIN D Teodoro Zuazua (HA) 2018/12/15
10:30
 
CD ELORRIO 2010 B - AURRERA K.E. 2010 Eleizalde (HA) 2018/12/15
10:20
 
LEKEITIO 10B - ZALDUA B Larrotegi (HA) 2018/12/15
10:00
 
LARREA A 09-10 - GERTASPORT 2010 GORRIA Txolon (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - CD KARRANTZA - -  
CD ORTUELLA - JD SOMORROSTRO BENJAMIN 10 Otxartaga-berri (HA) 2018/12/15
10:30
 
GALLARTA B - SODUPE UC 10 B San Miguel Gallarta (HA) 2018/12/15
11:15
 
CLUB ATLETICO ARANGUREN 10 - BALMASEDA 2010 ZALAMA San Miguel de Zalla (HA) 2018/12/15
09:30
 
UNION SPORT S.V. D - ABANTO B Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
C.F. ZUAZO 10B - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10B Zuazo (A) 2018/12/15
11:45
 
GAZTEAK C.F. D - SANTURTZI K.E. 10 C San Pedro de Kabieze (HA) 2018/12/15
10:40
 
TRAPAGARAN C - ASTI-LEKU C Errotarte (HA) 2018/12/15
09:00
 
DOSA SALESIANOS 2010 - SPORTING DE LUTXANA B Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/16
10:15
 
SD SAN PEDRO - PEÑA ATH. SANTURTZI 010A Galindo (HA) 2018/12/15
10:15
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA BENJAMIN C - LOIOLA INDAUTXU C ez asignatuta ez asignatuta  
LA SALLE 2010 A - UNION SPORT S.V. C Etxezuri (HA) 2018/12/15
10:15
 
S. D. BASURTO B - SD INDAUTXU 10C Iparralde (HA) 2018/12/15
11:30
 
PAULDARRAK FKT GARUNA - Atsedena - -  
ZAZPI LANDA B - IBAIONDO NERBIOI 2010 Pol. Zorroza (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
IBAIONDO ERREKA 2010 - ETXEBARRI 10B ez asignatuta ez asignatuta  
C.D.GALDAKAO 10 E - S.D. ARIZ 10 C ez asignatuta ez asignatuta  
ARRATIA 10B - C.D.TXURDINAGA-C Urbieta-Igorre (HA) 2018/12/15
10:35
 
LEMOA HARROBI B - Atsedena - -  
UMORE ONA B - COPE BASAURI-BASKONIA FE 2010 Meatzeta (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - UNION DEPORTIVA ABAROA - -  
LOIOLA INDAUTXU D - COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA C - ELORRIETA 10B Artxanda F7 () 2018/12/15
11:30
 
C.BASOZE-GAZTELU-BASKONIA 2010 - CD PEÑA B ez asignatuta ez asignatuta  
S.D.ARIZ 10 D - DEUSTO 10 ZURI ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 2010 B - BETOLATZA BENJAMIN B Etxezuri (HA) 2018/12/15
10:15
 
BASKONIA FE 2010-B - BEGOÑA BENJAMIN B ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA D - MARISTAS B 10 Artxanda F7 () 2018/12/15
13:00
 
DEUSTO 10 GORRI - Atsedena - -  
LOIOLA INDAUTXU E - BERRIO OTXOA 10 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO