LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
CD MUNGIA 09 MARKAIDA - GAZTELUETA A Legarda (HA) 2019/02/16
11:30
 
ROMO 09 - BARRIKA 2009 A Gobela (HA) 2019/02/16
09:00
 
LAGUN ARTEA 09 A - KARABIGANE F.T. 09 H Sarriena 3 (HA) 2019/02/16
09:00
 
BERMEO 09A - URDULIZ 09 Penta (HA) 2019/02/16
11:30
 
GETXO FUTBOLA 09A - SD PLENTZIA 2009 Bolua 2 (HA) 2019/02/16
10:20
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO 09A - RETUERTO SPORT 09 B San Lorenzo (HA) 2019/02/16
11:30
 
URDANETA A - BARAKALDO CF 09B Urdaneta (HA) 2019/02/16
11:00
 
GURUTZETA KFT 2009 ZURIA - GAZTEAK C.F. B La Siebe Txiki (HA) 2019/02/16
14:00
 
SD SAN PEDRO - LAGUN ARTEA 09 B Galindo (HA) 2019/02/16
10:15
 
ERANDIO 2009 TXORIERRI - SANTURTZI K.E. 09 A Arteaga (HA) 2019/02/16
11:45
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09A - PEÑA ATH.SANTURTZI 09A
GERORATUTA
Parque Rivas (HA)
ez asignatuta  
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 A - Atsedena - -  
ZALLA UC 09 A - BARAKALDO CF 09A San Miguel de Zalla (HA) 2019/02/16
11:00
 
ABANTO A - GAZTEAK C.F. A El Mortuero (HA) 2019/02/16
10:45
 
RETUERTO SPORT 09 A - SESTAO RIVER 09 R Ibarreta (HA) 2019/02/16
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ETORKIZUN - ETXEBARRI 09A Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/02/16
11:45
 
SANTUTXU 09 C - LEMOA HARROBI A Mallona B (HA) 2019/02/16
12:45
 
C.D.GALDAKAO 09 A - BASKONIA FE 09 ZURIA Santa Barbara (HA) 2019/02/16
09:00
 
PADURA 09 A - ARRATIA 09A Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/02/16
09:15
 
DANOK BAT C - S.D. ARIZ 09 A Mallona B (HA) 2019/02/17
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
VILLA DE ERMUA BLUES 09 A - SD INDAUTXU 09A Beti-ondo (HA) 2019/02/16
10:45
 
SANTUTXU 09 A - CD ELORRIO 2009 A Mallona B (HA) 2019/02/16
11:30
 
AURRERA K.E. 2009 A - ABADIÑO K.E 09 A Zaldupe (HA) 2019/02/16
10:00
 
LEKEITIO 09A - DEUSTO 09 GORRI Larrotegi (HA) 2019/02/16
10:30
 
GERTASPORT 2009 BERDEA - DANOK BAT A Larrako Zelaia (HA) 2019/02/16
12:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
URDANETA B BENJAMIN FUTBOL - S. D. BASURTO A Urdaneta (HA) 2019/02/16
11:00
 
SANTUTXU 09 B - BEGOÑA BENJAMIN A Mallona B (HA) 2019/02/17
12:45
 
DEUSTO 09 ZURI - ELORRIETA 09A Etxezuri (HA) 2019/02/16
10:15
 
BASKONIA FE 09 HORIA - CD. OTXARKOAGA 09-10 (RET) ez asignatuta ez asignatuta  
SD INDAUTXU 09B - DANOK BAT B Iparralde (HA) 2019/02/16
10:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ROMO 10 - GETXO FUTBOLA 10A Gobela (HA) 2019/02/16
09:00
 
SANTUTXU 10 A - BARAKALDO CF 10A Mallona B (HA) 2019/02/16
11:30
 
SESTAO RIVER 10 R - RETUERTO SPORT 10 A Galindo (HA) 2019/02/16
09:00
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10A - ASTRABUDUAKO 10E Parque Rivas (HA) 2019/02/16
09:00
 
LAGUN ARTEA 10 A - SANTURTZI K.E. 10 A Sarriena 3 (HA) 2019/02/16
09:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
SODUPE UC 10 A - SD INDAUTXU 10A Santxosolo (HA) 2019/02/16
13:00
 
SANTUTXU 10 B - BARAKALDO CF 10B Mallona B (HA) 2019/02/17
12:45
 
GAZTEAK C.F. C - SD ITURRIGORRI 2010 San Pedro de Kabieze (HA) 2019/02/16
11:00
 
GURUTZETA KFT 2010 BERDEA - RETUERTO SPORT 10 B La Siebe Txiki (HA) 2019/02/16
16:30
 
LAGUN ARTEA 10 B - ELORRIETA 10A Sarriena 3 (HA) 2019/02/16
13:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 11

Partidua Zelaia Ordua
ARRATIA 10A - SD INDAUTXU 10B Urbieta-Igorre (HA) 2019/02/16
11:30
 
SANTUTXU 10 C - ETXEBARRI 10A Mallona B (HA) 2019/02/16
09:00
 
C.D. MONTEFUERTE 10B - BASKONIA FE 2010 A Montefuerte (HA) 2019/02/16
09:00
 
PADURA 10A - C.D.GALDAKAO 10 D Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/02/16
10:30
 
DANOK BAT D - VILLA DE ERMUA BLUES 10 A Mallona B (HA) 2019/02/17
11:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO