LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
SD PLENTZIA 2009 - URDULIZ 09 ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 09A - KARABIGANE F.T. 09 H ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 09A - BARRIKA 2009 A ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 09 A - GAZTELUETA A ez asignatuta ez asignatuta  
CD MUNGIA 09 MARKAIDA - ROMO 09 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI K.E. 09 A - LAGUN ARTEA 09 B ez asignatuta ez asignatuta  
ERANDIO 2009 TXORIERRI - GAZTEAK C.F. B ez asignatuta ez asignatuta  
SD SAN PEDRO - BARAKALDO CF 09B ez asignatuta ez asignatuta  
GURUTZETA KFT 2009 ZURIA - RETUERTO SPORT 09 B ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 09A - URDANETA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 09 R - GAZTEAK C.F. A ez asignatuta ez asignatuta  
RETUERTO SPORT 09 A - BARAKALDO CF 09A ez asignatuta ez asignatuta  
ABANTO A - Atsedena - -  
ZALLA UC 09 A - PEÑA ATH.SANTURTZI 09A ez asignatuta ez asignatuta  
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09A - JD SOMORROSTRO BENJAMIN 09 A Parque Rivas (HA) 2019/05/04
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
S.D. ARIZ 09 A - ARRATIA 09A ez asignatuta ez asignatuta  
DANOK BAT C - BASKONIA FE 09 ZURIA ez asignatuta ez asignatuta  
PADURA 09 A - LEMOA HARROBI A ez asignatuta ez asignatuta  
C.D.GALDAKAO 09 A - ETXEBARRI 09A ez asignatuta ez asignatuta  
ETORKIZUN - SANTUTXU 09 C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
DANOK BAT A - DEUSTO 09 GORRI ez asignatuta ez asignatuta  
GERTASPORT 2009 BERDEA - ABADIÑO K.E 09 A ez asignatuta ez asignatuta  
LEKEITIO 09A - CD ELORRIO 2009 A ez asignatuta ez asignatuta  
AURRERA K.E. 2009 A - SD INDAUTXU 09A ez asignatuta ez asignatuta  
VILLA DE ERMUA BLUES 09 A - SANTUTXU 09 A Beti-ondo (HA) 2019/05/04
10:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
DANOK BAT B - CD. OTXARKOAGA 09-10 (RET) ez asignatuta ez asignatuta  
SD INDAUTXU 09B - ELORRIETA 09A Iparralde (HA) 2019/05/04
10:20
 
BASKONIA FE 09 HORIA - BEGOÑA BENJAMIN A ez asignatuta ez asignatuta  
DEUSTO 09 ZURI - S. D. BASURTO A ez asignatuta ez asignatuta  
URDANETA B BENJAMIN FUTBOL - SANTUTXU 09 B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI K.E. 10 A - ASTRABUDUAKO 10E ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 10 A - RETUERTO SPORT 10 A ez asignatuta ez asignatuta  
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 10A - BARAKALDO CF 10A Parque Rivas (HA) 2019/05/04
09:00
 
SESTAO RIVER 10 R - GETXO FUTBOLA 10A ez asignatuta ez asignatuta  
ROMO 10 - SANTUTXU 10 A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
ELORRIETA 10A - RETUERTO SPORT 10 B ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 10 B - SD ITURRIGORRI 2010 ez asignatuta ez asignatuta  
GURUTZETA KFT 2010 BERDEA - BARAKALDO CF 10B ez asignatuta ez asignatuta  
GAZTEAK C.F. C - SD INDAUTXU 10A ez asignatuta ez asignatuta  
SODUPE UC 10 A - SANTUTXU 10 B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 18

Partidua Zelaia Ordua
VILLA DE ERMUA BLUES 10 A - C.D.GALDAKAO 10 D Beti-ondo (HA) 2019/05/04
10:00
 
DANOK BAT D - BASKONIA FE 2010 A ez asignatuta ez asignatuta  
PADURA 10A - ETXEBARRI 10A ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 10B - SD INDAUTXU 10B ez asignatuta ez asignatuta  
ARRATIA 10A - SANTUTXU 10 C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO