LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
BIZIA - URDANETA A ALEVIN FUTBOL Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/02/16
13:30
 
S.ANTONIO 07 - ETXEBARRI 07B Arripauzueta (HA) 2019/02/16
09:00
 
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - BAKIO K.T Astiene (A) 2019/02/16
09:30
 
GATIKA K.T B - MUNABE GORBEA Larrate Azpi () 2019/02/16
10:45
 
ERANDIO 2007 ATEGORRI - Atsedena - -  
KIRIKIÑO -OTXAR 07 - LA SALLE 07 B Ibarsusi A (HA) 2019/02/16
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
LEMOA HARROBI B - SD GERNIKA CLUB B 07 Arlonagusia (HA) 2019/02/16
09:30
 
LARREA B 07-08 - TXANTXARRENE B Txolon (HA) 2019/02/16
09:00
 
C.D. GALDAKAO 07 B - GETXO FUTBOLA 07S Santa Barbara (HA) 2019/02/16
09:00
 
COLEGIO VIZCAYA A - MUNABE JATA Col. Vizcaya (HA) 2019/02/16
09:30
 
URDANETA B ALEVIN FUTBOL - Atsedena - -  
SONDIKA 07 - SD ZAMUDIO 07 Basozabal 2 (HA) 2019/02/16
09:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
ITZUBALTZETA - ASKARTZA A Gobela (HA) 2019/02/16
13:00
 
SD PLENTZIA 2007 - URDULIZ 07 Errotabarri (HA) 2019/02/16
13:00
 
BARRIKA 07 B - GETXO FUTBOLA 07B Atxutegi (HN) 2019/02/16
10:00
 
TXANTXARRENE A - ASTRABUDUAKO 07C Sarriena 1 (HA) 2019/02/16
10:20
 
LAGUN ARTEA 07 D - Atsedena - -  
KARABIGANE F.T.07 I - UGERAGA 07 Iturriaga (HA) 2019/02/16
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.F. ZUAZO 07A - ASTI-LEKU A Zuazo (A) 2019/02/16
12:30
 
CD ORTUELLA A - DINAMO A Otxartaga-berri (HA) 2019/02/16
12:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 07A - ABANTO A Benjamín Martínez (HA) 2019/02/16
11:30
 
IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ARGIA - DOSA SALESIANOS 2007 NEGRO Serralta txiki (HA) 2019/02/17
10:15
 
SOPUERTA SPORT 07 - Atsedena - -  
GALLARTA A - SPORTING DE LUTXANA A San Miguel Gallarta (HA) 2019/02/16
11:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
DOSA SALESIANOS 2007 ROJO - ZORROTZA FC - ALEVIN Pol. Lasesarre (HA) 2019/02/16
10:15
 
SPORTING DE LUTXANA B - C.F. ZUAZO 07B Serralta txiki (HA) 2019/02/16
10:15
 
KANPAZAR IKASTOLA - SANTURTZI K.E. 07 Los Llanos. (HA) 2019/02/16
11:45
 
IKHOBA KIROL KLUBA 07 U.ILUNA - BALMASEDA 2007 GORBEA Pol. Lasesarre (HA) 2019/02/16
10:15
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 07B - Atsedena - -  
URRETXINDORRA IKASTOLA 07 - SODUPE UC 07B Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
10:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
GERTASPORT 07-08 ZURIA - MARKINA-XEMEIN A Larrako Zelaia (HA) 2019/02/16
10:30
 
LEKEITIO 07B - ABADIÑO K.E 07 C Larrotegi (HA) 2019/02/16
11:45
 
CD BERRIZ G - ERMUA B Berrizburu (HA) 2019/02/16
11:15
 
BERRIATUKO - AURRERA K.E. 2007-08 B Ibarra (HA) 2019/02/16
09:30
 
SD GERNIKA CLUB A 07 - CD ELORRIO 2007 B Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
13:00
 
MARKINA-XEMEIN B - VILLA DE ERMUA BLUES 07 B Barroeta (HA) 2019/02/16
10:15
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
LUMO - CLUB DEPORTIVO VULCANO Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
10:30
 
C.D.GALDAKAO 07 C - JOKO ALAI ZEANURI Santa Barbara (HA) 2019/02/16
10:15
 
SD GERNIKA CLUB C 07 - GERTASPORT 2007 GORRIA Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
10:30
 
LAUAXETA B - IKASTXIKI LEUNGANE Lauaxeta 2 (A) 2019/02/16
10:00
 
LARREA A 07 - Atsedena - -  
ARRATIA 07B - LANDAKO 2007 Urbieta-Igorre (HA) 2019/02/16
11:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.D. UGAO 07 - INDARRA 2007 Arandia (HA) 2019/02/16
11:40
 
ATXULAUR 07 - COLEGIO VIZCAYA B Ibaiondo-Orozko (A) 2019/02/16
11:30
 
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A - ETORKIZUN BERDEA Arbieto (HA) 2019/02/16
10:00
 
UMORE ONA A - BASKONIA F.E. 07D Meatzeta (HA) 2019/02/16
12:15
 
C.D. MONTEFUERTE 07-08B - ARIZ 07 B Montefuerte (HA) 2019/02/16
10:15
 
U.D. LA MERCED 07 M - BOSCO07 Artxanda (HA) 2019/02/16
09:15
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 07 A - MORAZA B Etxezuri (HA) 2019/02/16
09:00
 
ITUGARPE 07B - SALESIANOS07 La Roseta (HA) 2019/02/16
10:15
 
ELORRIETA 07B - CD. OTXARKOAGA 07 Pol. San Ignacio (HA) 2019/02/16
10:35
 
AD ESCOLAPIOS 07 - BETOLATZA ALEVIN A Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
09:00
 
C.D.TXURDINAGA-A - DEUSTO 07 ZURI Ibarsusi B (HA) 2019/02/16
11:00
 
U.D. LA MERCED 07 D - MARISTAS A 07 Artxanda (HA) 2019/02/16
09:15
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
SONDIKA 08 - IBARSUSI 08 Basozabal 2 (HA) 2019/02/16
09:30
 
ALLENDE SALAZAR 2008 - SEBER ALTUBE Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
09:15
 
CD MUNGIA 08 LARRABIZKER - IKASTXIKI ARBURU Legarda (HA) 2019/02/16
10:15
 
SD GERNIKA CLUB B 08 - BERMEO 08B Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
13:00
 
C.D. GALDAKAO 08 E - Atsedena - -  
URITARRA K.T. A - SD ZAMUDIO 08 Errebale (HA) 2019/02/16
09:45
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.D.GALDAKAO 08 F - MORAZA D Santa Barbara (HA) 2019/02/16
10:15
 
CD MUNGIA 08 MARKAIDA - ARRATIA 08B Legarda (HA) 2019/02/16
11:30
 
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B - URDULIZ 08 ZURIA Astiene (A) 2019/02/16
09:30
 
SD GERNIKA CLUB C 08 - KARMENGO AMA 2008 Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
11:45
 
IKASTXIKI IBAIZABAL - Atsedena - -  
SEBER ALTUBE TXIKI - URITARRA K.T. B Urbieta-Gernika (HA) 2019/02/16
11:45
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
ERANDIO 2008 ATEGORRI - MORAZA C Arteaga (HA) 2019/02/16
10:30
 
LA SALLE 08 A - COLEGIO VIZCAYA C Etxezuri (HA) 2019/02/16
09:00
 
URDANETA C ALEVIN FUTBOL - GORLIZ 08 Urdaneta (HA) 2019/02/16
09:45
 
ANDER DEUNA 08 - ARENAS 08 Ander-Deuna Ik. (HA) 2019/02/16
11:30
 
KARABIGANE F.T. 08 Y - GETXO FUTBOLA 08S Iturriaga (HA) 2019/02/16
11:30
 
ASKARTZA C - ASTRABUDUAKO 08E Askartza Claret (HA) 2019/02/16
10:35
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
URDANETA D ALEVIN FUTBOL - GAZTELUETA C Urdaneta (HA) 2019/02/16
09:45
 
KARABIGANE F.T.08 J - COLEGIO VIZCAYA D Iturriaga (HA) 2019/02/16
11:30
 
ELORRIETA 08B - LAGUN ARTEA 08 C Pol. San Ignacio (HA) 2019/02/16
12:00
 
UGERAGA 08 - LA SALLE 08 B Urko (HA) 2019/02/16
12:30
 
ASKARTZA D - ASTRABUDUAKO 08F Askartza Claret (HA) 2019/02/16
10:35
 
U.D. LA MERCED 08 M - GETXO FUTBOLA 08B Artxanda (HA) 2019/02/16
10:30
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
PAULDARRAK FKT B - GURUTZETA KFT 2008 ZURIA Serralta txiki (HA) 2019/02/16
14:00
 
EL REGATO A - DOSA SALESIANOS 2008 Serralta txiki (HA) 2019/02/17
09:00
 
UNION SPORT S.V. C - ZAZPI LANDA B Pol. Lasesarre (HA) 2019/02/16
12:45
 
ZALLA UC 08 B - RETUERTO SPORT 08 C San Miguel de Zalla (HA) 2019/02/16
12:30
 
LARRAMENDI - C.F. ZUAZO 08A Basteita (HA) 2019/02/16
11:30
 
ASTI-LEKU B - SODUPE UC 08 B Parque Rivas (HA) 2019/02/16
13:00
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.F. ZUAZO 08B - ASTI-LEKU C Zuazo (A) 2019/02/16
09:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B - UNION SPORT S.V. B Benjamín Martínez (HA) 2019/02/16
10:15
 
SAN PEDRO AZUL - SESTAO RIVER 08 A Galindo (HA) 2019/02/16
10:15
 
TRAPAGARAN B - S. D. BASURTO B Errotarte (HA) 2019/02/16
09:00
 
GALLARTA B - CD ORTUELLA B San Miguel Gallarta (HA) 2019/02/16
11:00
 
U.D. LA MERCED 08 D - DINAMO B Artxanda (HA) 2019/02/16
10:30
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
CD PEÑA - AURRERA K.E. 2008 B Aitxarte (HA) 2019/02/16
10:15
 
Atsedena - ETXEBARRI 08C - -  
ABADIÑO K.E 08 C - BERRIO OTXOA 07-08 Astola (HA) 2019/02/16
10:00
 
LANDAKO 2008 BERDEA - CD ELORRIO 2008 A Arripauzueta (HA) 2019/02/16
10:15
 
KIRIKIÑO -OTXAR 08 - LOIOLA INDAUTXU D Ibarsusi A (HA) 2019/02/16
13:00
 
CD. OTXARKOAGA 08 - MARKINA-XEMEIN C Ibarsusi A (HA) 2019/02/16
11:45
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.D.GALDAKAO 08 G - LANDAKO 2008 GORRIA Santa Barbara (HA) 2019/02/16
11:30
 
ITUGARPE 08 - BASKONIA F.E. 08D La Roseta (HA) 2019/02/16
10:15
 
S.D.ARIZ 08 C - UMORE ONA B San Miguel Basauri (HA) 2019/02/16
10:30
 
URRETXINDORRA IKASTOLA 08 - SD ITURRIGORRI GORRIA Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
11:30
 
ERMUA C - Atsedena - -  
CD ELORRIO 2008B - VILLA DE ERMUA BLUES 08 B Eleizalde (HA) 2019/02/16
12:00
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 12

Partidua Zelaia Ordua
C.D. UGAO 08 - MARISTAS B 08 Arandia (HA) 2019/02/16
09:00
 
ETORKIZUN GORRIA - UNION DEPORTIVA ABAROA Santo Cristo (HA) 2019/02/16
09:15
 
S.D. ARIZ 08 E - ETXEBARRI 08B San Miguel Basauri (HA) 2019/02/16
11:45
 
ATXULAUR 08 - PADURA 08 Ibaiondo-Orozko (A) 2019/02/16
11:30
 
BASKONIA F.E. 08C - Atsedena - -  
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B - LOIOLA INDAUTXU E Arbieto (HA) 2019/02/16
11:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO