LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO 05B - UGERAGA 05-06 ez asignatuta ez asignatuta  
SD PLENTZIA - SD GERNIKA CLUB B 05 ez asignatuta ez asignatuta  
SD GORLIZ - GETXO FUTBOLA 05S ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - JATA KIROL TALDEA - -  
AIXERROTA 2005 - GAZTELUETA ez asignatuta ez asignatuta  
BERANGO FT A - LAGUN ARTEA 05 D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
ASTI-LEKU B - IKHOBA KIROL KLUBA Los Llanos. (HA) 2019/05/04
12:00
 
PAULDARRAK FKT - U.D. LA MERCED 05 M ez asignatuta ez asignatuta  
UNION SPORT S.V. B - Atsedena - -  
C.F. ZUAZO 05 - SD SAN PEDRO 05 ez asignatuta ez asignatuta  
LARRAMENDI - ZALLA UC C Basteita (HA) 2019/05/04
10:50
 
GALLARTA - SODUPE UC 05-06 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
EZKURDI A - ARRIPU A ez asignatuta ez asignatuta  
IURRETAKO INFANTIL A - VILLA DE ERMUA BLUES 05 B ez asignatuta ez asignatuta  
ARTIBAI FT - LEKEITIO 05-06B Barroeta (HA) 2019/05/04
12:00
 
Atsedena - ABADIÑO K.E C - -  
ZALDUA - LARRAKO INFANTIL C ez asignatuta ez asignatuta  
JESUITAK KULTURALA 06-05 - FRAY JUAN DE ZUMARRAGA Arripauzueta (HA) 2019/05/04
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
UMORE ONA - C.D. SAN ANTONIO ez asignatuta ez asignatuta  
EZKURDI B - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. UGAO - Atsedena - -  
S.D.ARIZ 05 - BASKONIA FE 2005 B ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. GALDAKAO 05 A - ETXEBARRI 05B ez asignatuta ez asignatuta  
ATXULAUR 06 - PADURA B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA 05B - SD ZAMUDIO 05 ez asignatuta ez asignatuta  
CD DERIO ARTEAGA 05 - URITARRA K.T. ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 05-06C - CD. OTXARKOAGA 05-06 ez asignatuta ez asignatuta  
GORBEIAKO - MUNABE ez asignatuta ez asignatuta  
BIZIA - BAKUVA ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO IKASTOLA B - CLUB DE FUTBOL ZORRONTZAKO ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
AD ESCOLAPIOS 05-06 - C.D.TXURDINAGA-A ez asignatuta ez asignatuta  
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A - U.D. LA MERCED 05 D ez asignatuta ez asignatuta  
CD PEÑA A - Atsedena - -  
C.D. MONTEFUERTE 05B - LA SALLE 2005
AURRERATUTA
Montefuerte (HA)
ez asignatuta  
ITUGARPE - LOIOLA INDAUTXU 05B ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA A - ZAZPI LANDA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
BERANGO FT B - SD GERNIKA CLUB B 06 ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 06B - LAURO IKASTOLA C ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 06B - CD MUNGIA 06 MENDI ez asignatuta ez asignatuta  
ERANDIO INFANTIL 2006 - ETXEBARRI 06B ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - SONDIKA 06 - -  
LAGUN ARTEA 06 C - UGERAGA 06 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
JD SOMORROSTRO INFANTIL 06 B - SESTAO RIVER 06 A ez asignatuta ez asignatuta  
SD. SAN PEDRO 06 - ASTI-LEKU D ez asignatuta ez asignatuta  
DINAMO SAN JUAN C.F. - Atsedena - -  
C.F. ZUAZO 06 - CD ORTUELLA ez asignatuta ez asignatuta  
BALMASEDA 2006 KOLITZA - PEÑA ATH. SANTURTZI 06B ez asignatuta ez asignatuta  
ZAZPI LANDA B - UNION SPORT S.V. D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
ERMUA B - ARRIPU B ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. GALDAKAO 06 C - SD GERNIKA CLUB C 06 ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 06-C - Atsedena - -  
S.D.ARIZ 06 - AURRERA K.E.B ez asignatuta ez asignatuta  
IURRETAKO INFANTIL B - BERRIATUKO ez asignatuta ez asignatuta  
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B - CD BERRIZ B Beti-ondo (HA) 2019/05/04
12:00
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
URRETXINDORRA IKASTOLA 06 - IBAIONDO 2006 ez asignatuta ez asignatuta  
SD ITURRIGORRI B - U.D. LA MERCED 06 ez asignatuta ez asignatuta  
CD PEÑA B - GETXO ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 06C - BOSCO06 ez asignatuta ez asignatuta  
LICEO FRANCES DE BILBAO - LOIOLA INDAUTXU 06B Col. Frances (HA) 2019/05/04
09:15
 
CD. OTXARKOAGA 06 - COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO