LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
UGERAGA 05-06 - AIXERROTA 2005 Urko (HA) 2019/02/16
09:00
 
BERANGO FT A - Atsedena - -  
LAGUN ARTEA 05 D - SD GORLIZ Sarriena 3 (HA) 2019/02/16
15:30
 
GAZTELUETA - SD PLENTZIA Gaztelueta (HA) 2019/02/16
12:40
 
JATA KIROL TALDEA - BERMEO 05B Arestui (HN) 2019/02/16
11:30
 
GETXO FUTBOLA 05S - SD GERNIKA CLUB B 05 Bolua 1 (HA) 2019/02/16
10:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
IKHOBA KIROL KLUBA - LARRAMENDI Serralta (HA) 2019/02/16
09:00
 
GALLARTA - C.F. ZUAZO 05 San Miguel Gallarta (HA) 2019/02/16
12:30
 
SODUPE UC 05-06 - UNION SPORT S.V. B Santxosolo (HA) 2019/02/16
15:30
 
ZALLA UC C - PAULDARRAK FKT San Miguel de Zalla (HA) 2019/02/16
18:00
 
SD SAN PEDRO 05 - ASTI-LEKU B Galindo (HN) 2019/02/16
14:15
 
Atsedena - U.D. LA MERCED 05 M - -  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
ARRIPU A - ZALDUA Tabira (HA) 2019/02/16
10:50
 
JESUITAK KULTURALA 06-05 - Atsedena - -  
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA - ARTIBAI FT Arripauzueta (HA) 2019/02/16
10:00
 
LARRAKO INFANTIL C - IURRETAKO INFANTIL A Larrako Zelaia (HA) 2019/02/16
15:30
 
ABADIÑO K.E C - EZKURDI A Astola (HA) 2019/02/16
12:30
 
LEKEITIO 05-06B - VILLA DE ERMUA BLUES 05 B Larrotegi (HA) 2019/02/16
13:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
C.D. SAN ANTONIO - C.D. GALDAKAO 05 A Municipal de Etxebar (HA) 2019/02/16
10:40
 
ATXULAUR 06 - S.D.ARIZ 05 Ibaiondo-Orozko (A) 2019/02/16
09:45
 
PADURA B - C.D. UGAO Santo Cristo (HA) 2019/02/17
09:30
 
ETXEBARRI 05B - EZKURDI B Municipal de Etxebar (HA) 2019/02/16
09:15
 
BASKONIA FE 2005 B - UMORE ONA Soloarte (HA) 2019/02/16
09:15
 
Atsedena - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA - -  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
SD ZAMUDIO 05 - BIZIA Errekalde (HA) 2019/02/16
10:00
 
LAURO IKASTOLA B - GORBEIAKO Lauro Ik. (HA) 2019/02/16
11:30
 
CLUB DE FUTBOL ZORRONTZAKO - ASTRABUDUAKO 05-06C Pol. Larrea (HA) 2019/02/16
12:30
 
BAKUVA - CD DERIO ARTEAGA 05 Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/02/16
13:30
 
MUNABE - GETXO FUTBOLA 05B Munabe (HA) 2019/02/16
12:15
 
CD. OTXARKOAGA 05-06 - URITARRA K.T. Ibarsusi A (HA) 2019/02/16
15:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
C.D.TXURDINAGA-A - ITUGARPE Ibarsusi B (HA) 2019/02/16
09:30
 
MORAZA A - C.D. MONTEFUERTE 05B Artxanda (HA) 2019/02/16
13:00
 
ZAZPI LANDA A - CD PEÑA A Pol. Zorroza (HA) 2019/02/16
12:30
 
LOIOLA INDAUTXU 05B - COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A Aitxarte (HA) 2019/02/16
12:45
 
LA SALLE 2005 - AD ESCOLAPIOS 05-06 Etxezuri (HA) 2019/02/17
10:30
 
Atsedena - U.D. LA MERCED 05 D - -  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
SD GERNIKA CLUB B 06 - Atsedena - -  
LAGUN ARTEA 06 C - ERANDIO INFANTIL 2006 Sarriena 2 (HA) 2019/02/16
10:00
 
UGERAGA 06 - GETXO FUTBOLA 06B Urko (HA) 2019/02/16
10:45
 
SONDIKA 06 - BERMEO 06B Basozabal 2 (HA) 2019/02/16
11:30
 
ETXEBARRI 06B - BERANGO FT B Municipal de Etxebar (HA) 2019/02/17
12:30
 
CD MUNGIA 06 MENDI - LAURO IKASTOLA C Legarda (HA) 2019/02/16
16:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 06 A - BALMASEDA 2006 KOLITZA Galindo (HA) 2019/02/17
11:00
 
ZAZPI LANDA B - C.F. ZUAZO 06 Pol. Zorroza (HA) 2019/02/16
11:00
 
UNION SPORT S.V. D - DINAMO SAN JUAN C.F. Pol. Lasesarre (HA) 2019/02/16
16:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 06B - SD. SAN PEDRO 06 Benjamín Martínez (HA) 2019/02/17
10:00
 
CD ORTUELLA - JD SOMORROSTRO INFANTIL 06 B Otxartaga-berri (HA) 2019/02/16
10:00
 
Atsedena - ASTI-LEKU D - -  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
ARRIPU B - IURRETAKO INFANTIL B Tabira (HA) 2019/02/16
12:45
 
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B - S.D.ARIZ 06 Beti-ondo (HA) 2019/02/16
09:00
 
CD BERRIZ B - BASKONIA FE 06-C Berrizburu (HA) 2019/02/16
16:00
 
BERRIATUKO - C.D. GALDAKAO 06 C Ibarra (HA) 2019/02/16
11:15
 
AURRERA K.E.B - ERMUA B Zaldupe (HA) 2019/02/16
11:30
 
Atsedena - SD GERNIKA CLUB C 06 - -  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 13

Partidua Zelaia Ordua
IBAIONDO 2006 - LICEO FRANCES DE BILBAO Pol. Rekalde (HA) 2019/02/16
14:00
 
CD. OTXARKOAGA 06 - C.D. MONTEFUERTE 06C Ibarsusi A (HA) 2019/02/16
17:30
 
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B - CD PEÑA B Col. Vizcaya (HA) 2019/02/16
10:45
 
LOIOLA INDAUTXU 06B - SD ITURRIGORRI B Aitxarte (HA) 2019/02/16
14:15
 
BOSCO06 - URRETXINDORRA IKASTOLA 06 Salesianos-Deusto (HA) 2019/02/16
11:50
 
GETXO - U.D. LA MERCED 06 Bolua 3 (HA) 2019/02/16
13:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO