LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
ARENAS B 07 - BERMEO 07B Gobela (HA) 2018/12/15
11:30
 
GORLIZ 07 - GATIKA K.T A Uresaranse (HA) 2018/12/15
10:30
 
ASTRABUDUAKO 07B - ATHLETIC CLUB - 1898 (2008) San Lorenzo (HA) 2018/12/15
11:30
 
LOIOLA INDAUTXU C - GETXO FUTBOLA 07A Aitxarte (HA) 2018/12/15
11:30
 
CD MUNGIA 07 EMERANDO - LAGUN ARTEA 07 C Legarda (HA) 2018/12/15
11:45
 
KARABIGANE F.T. 07 R - BARRIKA 07 A Iturriaga (HA) 2018/12/15
09:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
GAZTEAK C.F. B - CD DERIO ARTEAGA A San Pedro de Kabieze (HA) 2018/12/15
11:45
 
GURUTZETA KFT 2007 BERDEA - ZAZPI LANDA A La Siebe (HA) 2018/12/15
09:00
 
C.D. MONTEFUERTE 07A - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2008 Montefuerte (HA) 2018/12/15
09:00
 
ASKARTZA B - ERANDIO 2007 TXORIERRI Askartza Claret (HA) 2018/12/15
09:30
 
GAZTELUETA A - SD ITURRIGORRI URKIJO Gaztelueta (HA) 2018/12/15
09:30
 
LOIOLA INDAUTXU A - PORTUGALETE 07B Aitxarte (HA) 2018/12/15
11:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
PORTUGALETE 07A - JD SOMORROSTRO ALEVIN 07 Parque Rivas (HA) 2018/12/15
11:30
 
SESTAO RIVER 07 A - ZALLA UC 07 A Galindo (HA) 2018/12/15
10:15
 
GAZTEAK C.F. A - BALMASEDA 2007 ANBOTO San Pedro de Kabieze (HA) 2018/12/15
13:00
 
ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2008 - UNION SPORT S.V. A Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2018/12/15
09:30
 
PAULDARRAK FKT A - SODUPE UC 07 A Pol. Lasesarre (HA) 2018/12/15
09:00
 
RETUERTO SPORT 07 C - TRAPAGARAN A Ibarreta (HA) 2018/12/15
11:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI 07A - C.D. SAN ANTONIO Municipal de Etxebar (HA) 2018/12/15
09:00
 
AURRERA K.E. 2007 A - GERTASPORT 2007 BERDEA Zaldupe (HA) 2018/12/15
10:00
 
Atsedena - VILLA DE ERMUA BLUES A - -  
S.D.AMOREBIETA GORRIA - ABADIÑO K.E 07 B Txolon (HA) 2018/12/15
11:30
 
ZALDUA A - ERMUA 07 Solobarria (HA) 2018/12/15
09:00
 
S.D.AMOREBIETA URDIÑA - BASKONIA F.E. 07C Txolon (HA) 2018/12/15
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
S. D. BASURTO A - LOIOLA INDAUTXU B Iparralde (HA) 2018/12/15
12:40
 
S.D.ARIZ 07 A - IBARSUSI 07 Artunduaga (HA) 2018/12/15
09:15
 
ITUGARPE 07A - BEGOÑA ALEVIN A La Roseta (HA) 2018/12/15
11:30
 
SANTUTXU 07 C - SD ITURRIGORRI 1923 Mallona B (HA) 2018/12/15
09:00
 
MORAZA A - PADURA 07 Artxanda (HA) 2018/12/15
13:00
 
ELORRIETA 07A - SD INDAUTXU 07B Pol. San Ignacio (HA) 2018/12/15
10:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
URDULIZ 08 BERDEA - BERMEO 08A Iparralde-Urduliz (HA) 2018/12/15
09:30
 
CD MUNGIA 08 ITUBALTZAGA - ROMO 08 Legarda (HA) 2018/12/15
09:00
 
LAGUN ARTEA 08 A - ERANDIO 2008 TXORIERRI Sarriena 1 (HA) 2018/12/15
10:40
 
CD DERIO ARTEAGA B - ASTRABUDUAKO 08D Ibaiondo (HA) 2018/12/15
11:00
 
GAZTELUETA B - GETXO FUTBOLA 08A Gaztelueta (HA) 2018/12/15
10:40
 
SD PLENTZIA 2008 - BARRIKA 08 A Errotabarri (HA) 2018/12/15
10:50
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 08 R - LAGUN ARTEA 08 B Galindo (HA) 2018/12/15
11:30
 
SODUPE UC 08A - SANTURTZI K.E. 08 A Santxosolo (HA) 2018/12/15
10:30
 
BALMASEDA 2008 ZALAMA - CLUB PORTUGALETE 08 A1 Salinillas (HA) 2018/12/15
09:00
 
SANTUTXU 08 B - GURUTZETA KFT 2008 BERDEA Mallona B (HA) 2018/12/16
10:30
 
RETUERTO SPORT 08 B - GETXO FUTBOLA 08N Ibarreta (HA) 2018/12/15
10:15
 
ZALLA UC 08 A - BARAKALDO CF 08B San Miguel de Zalla (HA) 2018/12/15
12:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
SD INDAUTXU 08A - LAGUN ARTEA 08 D Iparralde (HA) 2018/12/15
10:10
 
JD SOMORROSTRO ALEVIN 08 - CLUB PORTUGALETE 08 A2 Malecon Berria (HA) 2018/12/15
12:15
 
GAZTEAK C.F. C - DANOK BAT C San Pedro de Kabieze (HA) 2018/12/15
11:45
 
SANTUTXU 08 A - PEÑA ATH.SANTURTZI 08A Mallona B (HA) 2018/12/16
10:30
 
BARAKALDO CF 08A - ABANTO B La Siebe Txiki (HA) 2018/12/15
12:45
 
RETUERTO SPORT 08 A - BETOLATZA ALEVIN B Ibarreta (HA) 2018/12/15
09:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
GERTASPORT 2008 - LEKEITIO 08A Larrako Zelaia (HA) 2018/12/15
10:45
 
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA - SD GERNIKA CLUB A 08 Arripauzueta (HA) 2018/12/15
10:15
 
C.D.GALDAKAO 08 D - ABADIÑO K.E 08 B Santa Barbara (HA) 2018/12/15
10:15
 
ABADIÑO K.E 08 A - CD BERRIZ X Astola (HA) 2018/12/15
11:30
 
ETXEBARRI 08A - ARRATIA 08A Municipal de Etxebar (HA) 2018/12/15
10:30
 
ZALDUA B - BASKONIA F.E. 08A Solobarria (HA) 2018/12/15
10:30
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
SD INDAUTXU 08B - AD ESCOLAPIOS 08 Iparralde (HA) 2018/12/15
10:10
 
DEUSTO 08 - BEGOÑA ALEVIN B Etxezuri (HA) 2018/12/15
11:30
 
C.D. MONTEFUERTE 08C - DANOK BAT D Montefuerte (HA) 2018/12/15
09:00
 
SANTUTXU 08 C - BASKONIA F.E. 08B Mallona B (HA) 2018/12/15
11:30
 
IBAIONDO 2008 - SD ITURRIGORRI URDINA Iberlanda (HA) 2018/12/15
09:45
 
ELORRIETA 08A - S.D. ARIZ 08 D Pol. San Ignacio (HA) 2018/12/15
11:45
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO