LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2018-2019

1. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
GATIKA K.T A - KARABIGANE F.T. 07 R ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 07B - ATHLETIC CLUB - 1898 (2008) ez asignatuta ez asignatuta  
ARENAS B 07 - GETXO FUTBOLA 07A ez asignatuta ez asignatuta  
GORLIZ 07 - LAGUN ARTEA 07 C ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 07B - BARRIKA 07 A ez asignatuta ez asignatuta  
LOIOLA INDAUTXU C - CD MUNGIA 07 EMERANDO ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
ZAZPI LANDA A - LOIOLA INDAUTXU A ez asignatuta ez asignatuta  
CD DERIO ARTEAGA A - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2008 ez asignatuta ez asignatuta  
GAZTEAK C.F. B - ERANDIO 2007 TXORIERRI ez asignatuta ez asignatuta  
GURUTZETA KFT 2007 BERDEA - SD ITURRIGORRI URKIJO ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 07A - PORTUGALETE 07B ez asignatuta ez asignatuta  
ASKARTZA B - GAZTELUETA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
ZALLA UC 07 A - RETUERTO SPORT 07 C ez asignatuta ez asignatuta  
JD SOMORROSTRO ALEVIN 07 - BALMASEDA 2007 ANBOTO ez asignatuta ez asignatuta  
PORTUGALETE 07A - UNION SPORT S.V. A Los Llanos. (HA) 2019/05/04
09:00
 
SESTAO RIVER 07 A - SODUPE UC 07 A ez asignatuta ez asignatuta  
GAZTEAK C.F. A - TRAPAGARAN A ez asignatuta ez asignatuta  
ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2008 - PAULDARRAK FKT A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
GERTASPORT 2007 BERDEA - S.D.AMOREBIETA URDIÑA ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. SAN ANTONIO - VILLA DE ERMUA BLUES A ez asignatuta ez asignatuta  
ETXEBARRI 07A - ABADIÑO K.E 07 B ez asignatuta ez asignatuta  
AURRERA K.E. 2007 A - ERMUA 07 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - BASKONIA F.E. 07C - -  
S.D.AMOREBIETA GORRIA - ZALDUA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
IBARSUSI 07 - ELORRIETA 07A ez asignatuta ez asignatuta  
LOIOLA INDAUTXU B - BEGOÑA ALEVIN A ez asignatuta ez asignatuta  
S. D. BASURTO A - SD ITURRIGORRI 1923 ez asignatuta ez asignatuta  
S.D.ARIZ 07 A - PADURA 07 ez asignatuta ez asignatuta  
ITUGARPE 07A - SD INDAUTXU 07B ez asignatuta ez asignatuta  
SANTUTXU 07 C - MORAZA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
ROMO 08 - SD PLENTZIA 2008 ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 08A - ERANDIO 2008 TXORIERRI ez asignatuta ez asignatuta  
URDULIZ 08 BERDEA - ASTRABUDUAKO 08D ez asignatuta ez asignatuta  
CD MUNGIA 08 ITUBALTZAGA - GETXO FUTBOLA 08A ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 08 A - BARRIKA 08 A ez asignatuta ez asignatuta  
CD DERIO ARTEAGA B - GAZTELUETA B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI K.E. 08 A - ZALLA UC 08 A ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 08 B - CLUB PORTUGALETE 08 A1 ez asignatuta ez asignatuta  
SESTAO RIVER 08 R - GURUTZETA KFT 2008 BERDEA ez asignatuta ez asignatuta  
SODUPE UC 08A - GETXO FUTBOLA 08N ez asignatuta ez asignatuta  
BALMASEDA 2008 ZALAMA - BARAKALDO CF 08B ez asignatuta ez asignatuta  
SANTUTXU 08 B - RETUERTO SPORT 08 B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
CLUB PORTUGALETE 08 A2 - RETUERTO SPORT 08 A Los Llanos. (HA) 2019/05/04
09:00
 
LAGUN ARTEA 08 D - DANOK BAT C ez asignatuta ez asignatuta  
SD INDAUTXU 08A - PEÑA ATH.SANTURTZI 08A ez asignatuta ez asignatuta  
JD SOMORROSTRO ALEVIN 08 - ABANTO B ez asignatuta ez asignatuta  
GAZTEAK C.F. C - BETOLATZA ALEVIN B ez asignatuta ez asignatuta  
SANTUTXU 08 A - BARAKALDO CF 08A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
SD GERNIKA CLUB A 08 - ZALDUA B ez asignatuta ez asignatuta  
LEKEITIO 08A - ABADIÑO K.E 08 B ez asignatuta ez asignatuta  
GERTASPORT 2008 - CD BERRIZ X ez asignatuta ez asignatuta  
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA - ARRATIA 08A ez asignatuta ez asignatuta  
C.D.GALDAKAO 08 D - BASKONIA F.E. 08A ez asignatuta ez asignatuta  
ABADIÑO K.E 08 A - ETXEBARRI 08A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 21

Partidua Zelaia Ordua
BEGOÑA ALEVIN B - ELORRIETA 08A ez asignatuta ez asignatuta  
AD ESCOLAPIOS 08 - DANOK BAT D Pol. Rekalde (HA) 2019/05/04
09:00
 
SD INDAUTXU 08B - BASKONIA F.E. 08B ez asignatuta ez asignatuta  
DEUSTO 08 - SD ITURRIGORRI URDINA ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 08C - S.D. ARIZ 08 D ez asignatuta ez asignatuta  
SANTUTXU 08 C - IBAIONDO 2008 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO