Fútbol 7 Benjamín Liga B

  • Partidua Ordua Ordu berria
    1go multzoa - 1go Jardunaldia
    LAGUN ARTEA 12B - BARRIKA 2012
    2021/12/11 10:30 Ez dago asignatuta
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    ASKARTZA A - ASTRABUDUAKO 12 BERDEA
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    1go multzoa - 2. Jardunaldia
    BARRIKA 2012 - ANDER DEUNA 12
    2021/12/18 11:30 Ez dago asignatuta
    2. multzoa - 2. Jardunaldia
    IKASTXIKI ARAMOTZ - VULCANO
    2021/12/18 13:30 Ez dago asignatuta
    2. multzoa - 2. Jardunaldia
    CD ELORRIO 12HORIA - IKASTXIKI APALA
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    7. multzoa - 1go Jardunaldia
    C.D. MONTEFUERTE 12 URDINA - C.D. PEÑA BENJAMIN 12
    2021/12/11 12:00 Ez dago asignatuta
    7. multzoa - 2. Jardunaldia
    ARTXANDAKO 2012 - LOIOLA INDAUTXU 12A
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    8. multzoa - 2. Jardunaldia
    U.D. LA MERCED 2012 - BERRIO-OTXOA 12-13
    2021/12/18 10:15 Ez dago asignatuta
    8. multzoa - 2. Jardunaldia
    LA SALLE 2012 A - LOIOLA INDAUTXU 12B
    2021/12/18 11:45 Ez dago asignatuta
    9. multzoa - 2. Jardunaldia
    LAGUN ARTEA 12C - GORLIZ 12 SDG
    2021/12/18 12:30 Ez dago asignatuta
    9. multzoa - 2. Jardunaldia
    ASTRABUDUAKO 12 ZURIA - URDANETA A
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    9. multzoa - 2. Jardunaldia
    SD PLENTZIA - SAN NIKOLAS F2
    2021/12/18 10:00 Ez dago asignatuta
    12. multzoa - 1go Jardunaldia
    CD SANTURTZI KE 2013 B - ASTI-LEKU C
    2021/12/11 11:00 Ez dago asignatuta
    12. multzoa - 2. Jardunaldia
    SODUPE 013 B - GAZTEAK BENJAMIN D
    2021/12/18 13:30 Ez dago asignatuta
    13. multzoa - 1go Jardunaldia
    RETUERTO SPORT 13 B - SODUPE 013 A
    2021/12/11 11:45 Ez dago asignatuta
    13. multzoa - 1go Jardunaldia
    ARANGUREN BERDEA 13 - GAZTEAK BENJAMIN C
    2021/12/11 12:00 Ez dago asignatuta
    13. multzoa - 2. Jardunaldia
    BALMASEDA 2013 KOLITZA - ZAZPI LANDA 13 ZURIA
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    15. multzoa - 2. Jardunaldia
    KARABIGANE F.T. 13 R - CD MUNGIA 013 BILLELA
    2021/12/18 09:30 Ez dago asignatuta
    15. multzoa - 2. Jardunaldia
    CD DERIO 13 - GORLIZ 13
    2021/12/18 11:00 Ez dago asignatuta
    16. multzoa - 1go Jardunaldia
    ASKARTZA D - URITARRA B
    2021/12/11 09:00 Ez dago asignatuta
    16. multzoa - 2. Jardunaldia
    GETXO F FUNDAZIOA 13N - URDULIZ 2013
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    17. multzoa - 2. Jardunaldia
    UNION SPORT SAN VICENTE C - LOIOLA INDAUTXU 13B
    2021/12/18 10:15 Ez dago asignatuta
    18. multzoa - 2. Jardunaldia
    IBAIONDO IBAIZABAL 2013 - MORAZA C
    2021/12/18 09:00 Ez dago asignatuta
    19. multzoa - 1go Jardunaldia
    OTXARKOAGA UGARTE 13 - ARIZ 13 B
    2021/12/11 10:00 Ez dago asignatuta
    19. multzoa - 2. Jardunaldia
    CD INDARRA BENJAMIN 2013 - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B
    2021/12/18 10:00 Ez dago asignatuta