ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPA

Mendeurrena 1913-2013
FINAL LAURDENAK - ARETO FUTBOLA ERREGE KOPA
FINAL LAURDENAK - ARETO FUTBOLA ERREGE KOPA
Bizkaiko Futbol Federakundeko Mendeurrena dela eta, Areto Futboleko Errege Kopako finala, bizkaian jokatzea eskatu zen, eskaera hau onartuta izanik.
Beraz, esandako finala, hurrengo 2014ko maiatzaren 3an Bilboko Bilbao Arena Pabeiloian jokatuko da.

Gaur Otsailaren 18a, asteartea, Final Laurdenak jokatuko dira, fase hau partidu bakarrera jokatuz, hurrengo ordutegi eta arbitro taldeekin.

BURELA F.S. – C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES

20:30 ORDUAK POLIDEPORTIVO MUNICIPAL VISTA ALEGRE (BURELA – LUGO)
ARBITROAK: GALLO SUARES ETA VELASCO MARTINEZ JNK. - ASTURIAS BATZORDEAK

PRONE LUGO A.D. - ElPozo Murcia

21:00 ORDUAK POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE LUGO
ARBITROAK: CONTRERAS TEJEDOR ETA PEREZ ALVAREZ JNK. - CASTILLA Y LEON BATZORDEAK

A.D. SALA 10 - F.S. JUMILLA/TAP. ROSTER

20:30 ORDUAK POLIDEPORTIVO SIGLO XXI (ZARAGOZA)
ARBITROAK: FELIPE MARRODAN ETA GERETA RAMIREZ JNK. - EUSKAL BATZORDEAK

F.C. BARCELONA - ESP. MANACOR F.S.

20:45 ORDUAK PALAU BLAUGRANA (BARCELONA)
ARBITROAK: ALONSO MONTESINOS ETA SANTANDER FLAMARIQUE JNK. - ARAGON BATZORDEAK

Sarreren erosketa

Sarrerak federazioan edo leihatilan erosi beharko dira.

Larunbata, 2013ko urriak 12
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
FONONONOS 4 - 0 LAS CUEVECITAS
NOIA 4 - 2 CIUDAD DE NARON
ESCOLA PIA 1 - 4 MAXON MONTCADA
ZIERBANA 3 - 2 DEBABARRENA
CARNICER 9 - 8

CIUDAD DEL VINO

Asteartea, 2013ko azaroak 5
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CARNICER FIAT TORREJÓN 2 - 8 A.D. EL POZO
CD URUGUAY PERUANOS 1 - 2 CFS RIBERA DE NAVARRA
ZIERBANA CDF 3 (7) - (6) 3 F.S. PEÑISCOLA
C.F.S. FONONONOS 1 - 9 F.C. BARCELONA ALUSPORT
C.D. LA ESCUEL A 3 - 2 SANTIAGO FUTSAL
AZ. Y PAV. BRIHUEGA 3 - 5 F.S. JUMILLA MONTESINOS
MELILLA F.S. 1 - 2 BURELA F.S.
MAXON MONTCADA 3 - 1 C.D. XOTA F.S.
F.S. ATEGUA 0 - 4 INTERVIU F.S.
NOIA F.S. 5 - 4 F.S. MARFIL STA. COLOMA
F.S. CARTAGENA 4 - 1 JAÉN F.S. PARAISO INTERIOR
C.F.S. SPORTING SAN VICENTE 4 - 2 GALDAR COHESAN
O’PARRULO 2 - 6 ESP. MANACOR
PIO PIO TEMISAS 0 - 5 PRONE LUGO A.D.
HOSPITALET BELLSPORT 4 (1) - (4) 4 A.D. SALA 10
F.S. NAZARENO 4 - 6 C.D. DOMINICOS
Asteazkena, 2013ko abenduak 11
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. LA ESCUELA 0 - 7 F.S. JUMILLA - C.Q. MONTESINOS
ZIERBANA C.D.F. 4 - 5 ESP MANACOR F.S.
C.F.S.SPORTING SAN VICENTE 2 - 4 A.D. ELPOZO MURCIA
F.S. CARTAGENA 0 - 5 PRONE LUGO A.D.
MAXON MONTCADA 1 - 7 A.D. SALA -10
C.D. DOMINICOS 2 - 4 BURELA F.S.
NOIA F.S. 0 - 5 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 3 INTERVIU F.S.
Asteartea, 2014ko otsailak 18
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BURELA F.S. 2 - 3 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
PRONE LUGO A.D. 1 - 5 ElPozo Murcia
A.D. SALA 10 5 - 3 F.S. JUMILLA/TAP. ROSTER
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 2 ESP. MANACOR F.S.
Ida - Astelehena, 2014ko martxoak 31
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES 1 - 5 ElPozo Murcia
A.D. SALA 10 2 - 6 F.C. BARCELONA ALUSPORT
Buelta - Asteartea, 2014ko apirilak 8
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ElPozo Murcia 0 - 1 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
F.C. BARCELONA ALUSPORT 6 - 2 A.D. SALA 10
Larunbata, 2014ko maiatzak 3
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 3 ElPozo Murcia