• Kutxabank
  • CafĂ©s El Abra
  • Allianz

ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPA

Mendeurrena 1913-2013
ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPAREN FINALA
ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPAREN FINALA
Areto Futboleko Errege Kopako IV. Finala, F.C. Barcelona Alusport eta ElPozo Murcia F.S. jokatuko dutena, datorren maiatzaren 3an izango da, 20:00etan, Bilboko, Bilbao Arena Pabilioian.

F.C. Barcelona Alusportek, azkeneko hiru edizioetako irabazlea, Umacon Zaragoza kanporatu zuen finalurrenetan, ElPozo Murcia F.S., bere aldetik, Rios Renovables taldeaz desegin zen.

Bi talde hauek, elkarren segidan hirugarrenez aurpegiak ikusiko dira, Areto Futboleko Errege Kopako Final batean.

Epaile taldea, hurrengo epaileek osatuko dute:
Epailea: Roberto Gracia Marín (Madril)
Epailea: Carlos Munez Redero (Madril)
3. Epailea: Imanol Egia Echearte (Euskal Herria)
Kronometratzailea: Asier Prieto Vallejo (Euskal Herria)

Partidua, Bizkaiko Futbol Federakundeak bere Mendeurrena ospatzeko egiten ari diren ekitaldien artean sartzen da.

Finalera joan nahi dutenek, Bizkaiko Futbol Federakundean sarrerak jaso ahal izango dituzte, apirilaren 25, 28, 29 eta 30 egunetan eta maiatzaren 2an edo partiduaren egunean pabiloiaren kutxatilategian.
Mendeurrena 1913-2013
ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPAREN FINALAURREKOAK – ITZULI PARTIDUAK
ARETO FUTBOLEKO ERREGE KOPAREN FINALAURREKOAK – ITZULI PARTIDUAK
ElPozo Murcia eta “F.C. Barcelonak”, Areto Futboleko Errege Koparen finalaurrenekoen partiduei begira abantaila dute, zeren eta bakoitzak pasaden martxoaren 31ean, bere partidua irabazi zuen.


ElPozo Murcia C.F.S. Rivera de Navarra Rios Renovablesen” etxean 1-5 irabazi zuen, etxekoen aldetik Joselito izan zen goleatzailea, Murtziaren aldetik, berriz, Juanpi, Eka ,Flanklin eta Raul Camposek, hau azkena bitan sartzen, izan ziren goleatzaileak.

“F.C. Barcelonak” bere aldetik, Zaragozan, “A.D. Sala 10”ri, 2-6 golekin irabazi zion. Etxekoen aldetik Victor Tejel eta Edu Duato izan ziren goleatzaileak, F.C. Barcelonaren aldetik, berriz, Sergio Lozano, Lin, Wilde, Dyego, Igor eta Saad izan ziren.

Aipatutako itzuli partiduak, astelehena 7 eta asteartea 8 jokatuko dira, hurrengo ordutegiekin.

ElPozo Murcia - C.F.S. Rivera de Navarra Rios Renovables
14-04-07 Eguna, 21,00etan – (Murtziako) Udalaren Kirol Polikiroldegian
Epaileak : González Ruano eta Rabadan Sanz Jaunak, Valentziako Batzordekoak

F.C. Barcelona - A.D. Sala 10
14-04-08 Eguna, 20,45ean - (Barcelonako)Palau Blaugranan
Epaileak: Fortes Pardo eta Martinez Flores Jaunak, Murtziako Batzordekoak
Mendeurrena 1913-2013
ARETO FUTBOLEKO COPA S.M. EL REY FINALAURRENAK - JOANEKO PARTIDUA
ARETO FUTBOLEKO COPA S.M. EL REY FINALAURRENAK - JOANEKO PARTIDUA
Areto Futboleko Errege Koparen Finala jokatzeko dauden bi plazatik eskubide duten sailkatutako 4 taldeek , datorren maiatzaren 3an, Bilbao Arenako Pabiloian jokatuko dena, hurrengoak dira:

- ElPozo Murcia
- A.D. Sala 10
- C.F.S. Rivera de Navarra Rios Renovables
- F.C. Barcelona

Datorren martxoaren 31ean, aipatutako finalurrenen joan partiduak ospatuko dira, hurrengo pareka eta ordutegiekin.

C.F.S. Rivera de Navarra Rios Renovables - ElPozo Murcia
20:30ETAN CIUDAD DE TOLEDOKO POLIKIROLDEGIAN
EPAILEAK: ALONSO MONTESINOS ETA SANTANDER FLAMARIQUE JAUNAK


A.D. Sala 10 - F.C. Barcelona
20:30 ETAN SIGLO XXI (ZARAGOZAKO) POLIKIROLDEGIAN
EPAILEAK : SANZOL GOŃI ETA URDANOZ APEZTEGUIA JAUNAK

Sarreren erosketa

Sarrerak federazioan edo leihatilan erosi beharko dira.

Larunbata, 2013ko urriak 12
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
FONONONOS 4 - 0 LAS CUEVECITAS
NOIA 4 - 2 CIUDAD DE NARON
ESCOLA PIA 1 - 4 MAXON MONTCADA
ZIERBANA 3 - 2 DEBABARRENA
CARNICER 9 - 8

CIUDAD DEL VINO

Asteartea, 2013ko azaroak 5
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CARNICER FIAT TORREJÓN 2 - 8 A.D. EL POZO
CD URUGUAY PERUANOS 1 - 2 CFS RIBERA DE NAVARRA
ZIERBANA CDF 3 (7) - (6) 3 F.S. PEÑISCOLA
C.F.S. FONONONOS 1 - 9 F.C. BARCELONA ALUSPORT
C.D. LA ESCUEL A 3 - 2 SANTIAGO FUTSAL
AZ. Y PAV. BRIHUEGA 3 - 5 F.S. JUMILLA MONTESINOS
MELILLA F.S. 1 - 2 BURELA F.S.
MAXON MONTCADA 3 - 1 C.D. XOTA F.S.
F.S. ATEGUA 0 - 4 INTERVIU F.S.
NOIA F.S. 5 - 4 F.S. MARFIL STA. COLOMA
F.S. CARTAGENA 4 - 1 JAÉN F.S. PARAISO INTERIOR
C.F.S. SPORTING SAN VICENTE 4 - 2 GALDAR COHESAN
O’PARRULO 2 - 6 ESP. MANACOR
PIO PIO TEMISAS 0 - 5 PRONE LUGO A.D.
HOSPITALET BELLSPORT 4 (1) - (4) 4 A.D. SALA 10
F.S. NAZARENO 4 - 6 C.D. DOMINICOS
Asteazkena, 2013ko abenduak 11
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. LA ESCUELA 0 - 7 F.S. JUMILLA - C.Q. MONTESINOS
ZIERBANA C.D.F. 4 - 5 ESP MANACOR F.S.
C.F.S.SPORTING SAN VICENTE 2 - 4 A.D. ELPOZO MURCIA
F.S. CARTAGENA 0 - 5 PRONE LUGO A.D.
MAXON MONTCADA 1 - 7 A.D. SALA -10
C.D. DOMINICOS 2 - 4 BURELA F.S.
NOIA F.S. 0 - 5 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 3 INTERVIU F.S.
Asteartea, 2014ko otsailak 18
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BURELA F.S. 2 - 3 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
PRONE LUGO A.D. 1 - 5 ElPozo Murcia
A.D. SALA 10 5 - 3 F.S. JUMILLA/TAP. ROSTER
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 2 ESP. MANACOR F.S.
Ida - Astelehena, 2014ko martxoak 31
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES 1 - 5 ElPozo Murcia
A.D. SALA 10 2 - 6 F.C. BARCELONA ALUSPORT
Buelta - Asteartea, 2014ko apirilak 8
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ElPozo Murcia 0 - 1 C.F.S. RIBERA DE NAVARRA RIOS RENOVABLES
F.C. BARCELONA ALUSPORT 6 - 2 A.D. SALA 10
Larunbata, 2014ko maiatzak 3
Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
F.C. BARCELONA ALUSPORT 4 - 3 ElPozo Murcia